Čelsi se ispromašivao protiv Malmea, pa slavio minimalcem - Volfsburg pobedom doneo dramu u grupi pred završnicu!

Sportal blic 02.11.2021

Odigrane su prve dve utakmice četvrtog kola grupne faze Lige šampiona Fudbaleri Čelsija su u sklopu H grupe savladali Malme minimalnim rezultatom (1:0), dok je u G grupi Volfsburg pobedio Salcburg sa 2:1.

Plavci su od samo starta bili ofanzivniji tim, a od prvog do poslednjeg minuta igrale su se "viktorije" pred golom domaćina. Ipak, gosti sa ostrva nisu lako slomili otpor Malmea. Golman domaće ekipe Dalin je "skidao" zicere Haverca, Aspilikuete, Zijeha, Alonsa, pravio je čuda na crti, ali je poklekao na isteku jednog časa igre. Hadson-Odoi je u 56. minutu odigrao dupli pas sa Havercom, pa centrirao i pronašao Zijeha, kom nije ostao težak zadatak da sprovede loptu u