Ronaldo mu čuva posao iz meča u meč, da li je svestan toga: Nadmašio me je u dresu Junajteda – on je najbolji strelac sveta!

Hot sport 03.11.2021  |  HotSport
Ronaldo mu čuva posao iz meča u meč, da li je svestan toga: Nadmašio me je u dresu Junajteda – on je najbolji strelac…
Imali su i malo sreće. Fudbaleri Mančester junajteda, izbegli su poraz u 4. kolu Lige šampiona, zahvaljujući jednom od najboljih fudbalera ikada. Duel između engleske ekipe i Atalante završen je rezultatom 2:2, a oba pogotka za goste postigao je Kristijano Ronaldo. Iličić je Italijanima doneo vođstvo u 12. minutu, da bi Ronaldo pred sam kraj prvog dela igre pogodio za 1:1. Drugo poluvreme bolje su otvorili fudbaleri Atalante, Zapata je pogodio za 2:1, a konačan