Fudbaleri Podrinja iz Mačvanske Mitrovice ostvarili važnu pobedu protiv ekipe Srema

Ozon 18.03.2024

Sremska-Mačvanska Mitrovica – Fudbalski klub Podrinje iz Mačvanske Mitrovice postigao je važnu pobedu u 18. kolu Sremske lige, savladavši u gostima ekipu Srema iz Sremskih Mihaljevaca rezultatom 3:2 (1:1).

Utakmica je bila veoma dinamična, sa nekoliko preokreta i uzbuđenja na terenu. Nakon prvog poluvremena, rezultat je bio izjednačen 1:1, ali su fudbaleri Podrinja uspeli da pokažu svoju snagu i izdržljivost u drugom poluvremenu, postigavši dva gola i osvojivši sva tri boda. Ova pobeda je Podrinju donela skok na 7. mesto na tabeli, što će dodatno ojačati njihovu poziciju u borbi za viši plasman. Naredni izazov za ekipu Podrinja biće susret protiv ekipe Napretka iz