Povezane vesti

Nakon pada aviona hrvatski ministar odbrane podneo ostavku

Nakon pada aviona hrvatski ministar odbrane podneo ostavku

Srbija danas 07.05.2020
Podneo ostavku Damir Krstičević, hrvatski ministar odbrane. Na konferenciji za novinare nakon pada aviona u kojem su poginula dvojica vojnika, hrvatski ministar odbrane Damir Krstičević rekao je da podnosi ostavku. - Ja s ovim danom podnosim ostavku… »
Ministar odbrane Hrvatske Damir Krstičević podneo ostavku nakon pada aviona

Ministar odbrane Hrvatske Damir Krstičević podneo ostavku nakon pada aviona

N1 Info 07.05.2020
Ministar odbrane Hrvatske Damir Krstičević podneo je ostavku nakon pada vojnog aviona u kome su poginula dva pripadnika Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva kod mesta Biljane Donje pored Zadra. Izvor: N1 "Naš zadatak je da budemo s porodicama i porodicama… »
Nakon pada aviona hrvatski ministar odbrane podneo ostavku

Nakon pada aviona hrvatski ministar odbrane podneo ostavku

Sputnik 07.05.2020
Na konferenciji za novinare nakon pada aviona u kojem su poginula dvojica vojnika, hrvatski ministar odbrane Damir Krstičević rekao je da podnosi ostavku. "Ja s ovim danom podnosim ostavku, dovoljno sam rekao", kazao je ministar Krstičević, prenosi… »
Hrvatski ministar podneo ostavku posle pada aviona

Hrvatski ministar podneo ostavku posle pada aviona

Politika 07.05.2020
ZAGREB - Hrvatski ministar odbrane Damir Krstičević podneo je večeras ostavku nakon pada vojnog aviona kod mesta Biljane Donje kraj Zadra, u kojem su poginula dva pripadnika Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva. „Ja sa današnjim danom podnosim ostavku… »
Hrvatski ministar odbrane podneo ostavku nakon pada vojnog aviona! U nesreći poginula dva pripadnika hrv, sledi istraga!

Hrvatski ministar odbrane podneo ostavku nakon pada vojnog aviona! U nesreći poginula dva pripadnika hrv, sledi istraga!

Kurir 07.05.2020
Hrvatski ministar odbrane Damir Krstičević podneo je večeras ostavku nakon pada vojnog aviona kod mesta Biljane Donje kraj Zadra, u kojem su poginula dva pripadnika Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva. "Ja sa današnjim danom podnosim ostavku na mesto… »
Hrvatski ministar odbrane podneo ostavku posle pada aviona

Hrvatski ministar odbrane podneo ostavku posle pada aviona

Novi magazin 07.05.2020
Hrvatski ministar odbrane Damir Krstičević podneo je večeras ostavku pošto su ranije danas u padu školskog vojnog aviona proginula dvojica pripadnika Hrvatske vojske. "S današnjim danom podnosim ostavku na mesto potpredsednika Vlade i ministra… »
Hrvatski ministar odbrane podneo ostavku!

Hrvatski ministar odbrane podneo ostavku!

Alo 07.05.2020
Policija je oko 16 sati primila dojavu da je mestu Biljane Donje pao avion. Na konferenciji za novinare nakon pada aviona u kojem su poginula dvojica vojnika, hrvatski ministar odbrane Damir Krstičević rekao je da podnosi ostavku. "Ja s ovim danom… »
Hrvatski ministar odbrane podneo ostavku posle pada aviona kod Zadra

Hrvatski ministar odbrane podneo ostavku posle pada aviona kod Zadra

Telegraf 07.05.2020
Pad vojnog školskog aviona ZLIN, u kojem su bila dva pripadnika Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva na redovnom letu obuke, druga je ovogodišnja teška vojna avionska nesreća. Hrvatski ministar odbrane Damir Krstičević podneo je večeras ostavku nakon… »

Vesti dana »