Povezane vesti

“Kako je bilo igrati protiv Luke Jokića?”: Novinar RTS-a nasmejao Nikolu do suza (VIDEO)

“Kako je bilo igrati protiv Luke Jokića?”: Novinar RTS-a nasmejao Nikolu do suza (VIDEO)

Vesti online 26.01.2021
As Denvera Nikola Jokić imao je priliku da i na srpskom jeziku prokomentariše pobedu protiv Dalasa, zahvaljujući uključenju u program javnog servisa. Aleksandar Žigić, poznati dopisnik RTS-a iz Čikaga, napravio je simpatičan lapsus, pitavši… »
Jokić je stvarno preskroman! "To što sam ja uradio može svako, ali to šta Dončić radi je prava lepota"

Jokić je stvarno preskroman! "To što sam ja uradio može svako, ali to šta Dončić radi je prava lepota"

Mondo 26.01.2021
Nije Srbin hteo da troši reči na svoj uspeh, ali je bio prepun hvale na račun Slovenca. Nije Srbin hteo da troši reči na svoj uspeh, ali je bio prepun hvale na račun Slovenca Denver je pobedio Dalas, Nikola Jokić je bio odličan sa novim dabl-dabl… »
Jokić vodio Denver do pobede, Dončić ponovo pomerio granice

Jokić vodio Denver do pobede, Dončić ponovo pomerio granice

N1 Info 26.01.2021
Košarkaši Denvera savladali su ekipu Dalasa 117:113. U pobedničkom timu Nikola Jokić je zabeležio 20 poena i 10 skokova, dok je na drugoj strani Luka Dončić meč završio sa 35 poena, 11 skokova i 16 asistencija. Meč je obeležilo isključenje… »
Denver slavio u Dalasu: Porter i Jokić predvodili tim to trijumfa! (video)

Denver slavio u Dalasu: Porter i Jokić predvodili tim to trijumfa! (video)

Hot sport 26.01.2021
Sjajna partija Dončića nedovoljna za pobedu! U noći između ponedeljka i utorka, Dalas Maveriks je ugostio ekipu Denvera. Nagetsi su slavili, a meč je završen rezultatom 113:117. Derbi je pripao Nikoli Jokiću! Fenomenalnu utakmicu odigrao je Luka… »
“Kako protiv Luke Jokića? Ja sam Jokić, on je Dončić” VIDEO

“Kako protiv Luke Jokića? Ja sam Jokić, on je Dončić” VIDEO

Nova 26.01.2021
Nikola Jokić imao je priliku da i na srpskom jeziku prokomentariše meč protiv Dalasa, zahvaljujući uključenju RTS-a. Somborac je imao odličan meč protiv Dalasa, iako ga je stigao umor zbog dva uzastopna meča sa produžecima, još jednom je došao… »
Jugoslovenski derbi pripao srbinu: Dončić maestralan, ali nedovoljno za Jokića, centar Denvera stigao do novog dabl-dabl…

Jugoslovenski derbi pripao srbinu: Dončić maestralan, ali nedovoljno za Jokića, centar Denvera stigao do novog dabl-dabl…

Večernje novosti 26.01.2021
KOŠARKAŠI Denvera pobedili su Dalas 117:113 i upisali 10. trijumf od početka sezone. Srpski centar Nikola Jokić susret je završio sa dvocifrenim brojkama u dve statističke kolone - imao je 20 koševa i 10 uhvaćenih lopti, uz četiri dodavanja, dok… »
U okršaju dva evropska superstara, pobedu je odneo Srbin: Denver pobedio Dalas, Jokićev novi dabl-dabl, Dončić popravio…

U okršaju dva evropska superstara, pobedu je odneo Srbin: Denver pobedio Dalas, Jokićev novi dabl-dabl, Dončić popravio…

Sportal blic 26.01.2021
učinak i popravljanje ličnih brojki, pobeda. Tako se u najkraćem može opisati okršaj dva evropska superstara u NBA ligi i dvojice ozbiljnih kandidata za MVP trofej ove godine. Na kraju, - 113:117! Dončić - Jokić 35:20. Utakmicu su obeležili… »
Pokuševski gađao samo trojke, Kari 36 poena (video)

Pokuševski gađao samo trojke, Kari 36 poena (video)

Mozzart sport 26.01.2021
Voriorsi lako sa Minesotom... Oklahoma Tander prekinula je seriju od tri poraza slavivši na gostovanju Portlandu - 125:122. Mladi srpski košarkaš Aleksej Pokuševski na terenu je proveo nešto više od 20 minuta i za to vreme ubacio šest poena… »
Jokić zakucavao i vodio DENVER do pobede: Dončić dominirao i ispisao istoriju, ali Nikola se revanširao! (video)

Jokić zakucavao i vodio DENVER do pobede: Dončić dominirao i ispisao istoriju, ali Nikola se revanširao! (video)

Mondo 26.01.2021
Slovenac je nastavio da pokazuje o kakvom se talentu radi, ali i Srbin je bio sjajan i pritom - stigao je do pobede. Slovenac je nastavio da pokazuje o kakvom se talentu radi, ali i Srbin je bio sjajan i pritom - stigao je do pobede. Luka Dončić je… »
Jokić jači od Dončića, i to uz bizaran momenat VIDEO

Jokić jači od Dončića, i to uz bizaran momenat VIDEO

Nova 26.01.2021
Košarkaši Denvera pobedili su Dalas sa 117:113, a Nikola Jokić potvrdio je još jednom MVP kandidaturu, nije prekinut niz dabl-dabl učinka od početka sezone! Denver je vezao dve utakmice sa Finiksom uz produžetke, drugi meč je čak doneo dva… »
Dončiću brojke, Jokiću pobeda; čudesni Lebron nastavio da pomera granice (video)

Dončiću brojke, Jokiću pobeda; čudesni Lebron nastavio da pomera granice (video)

Mozzart sport 26.01.2021
Džejms ubacio 21 poen u poslednjoj deonici i doneo pobedu Lejkersima u rodnom Klivlendu... Dončiću učinak i popravljanje ličnih brojki, Jokiću pobeda. Tako se u najkraćem može opisati okršaj dva evropska superstara u NBA ligi i dvojice ozbiljnih… »

Vesti dana »