Povezane vesti

Dodik Mislim da je Erdogan duboko svestan podeljenosti u BiH

Dodik Mislim da je Erdogan duboko svestan podeljenosti u BiH

Alo 28.08.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je u Sarajevo, na jučerašnji sastanak sa predsednikom Turske Redžepom Tajipom Erdoganom, išao kako bi izneo stavove Republike Srpske. Dodik je za Alternativnu televiziju ocenio da je Erdogan… »
Dodik: Mislim da je Erdogan duboko svestan podeljenosti u BiH

Dodik: Mislim da je Erdogan duboko svestan podeljenosti u BiH

Sputnik 28.08.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je u Sarajevo, na jučerašnji sastanak sa predsednikom Turske Redžepom Tajipom Erdoganom, išao kako bi izneo stavove Republike Srpske. Dodik je za Alternativnu televiziju ocenio da je Erdogan… »
Promašene kritike opozicije Dodik istakao da je snažno branio poziciju RS

Promašene kritike opozicije Dodik istakao da je snažno branio poziciju RS

Alo 28.08.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je u Sarajevo, na jučerašnji sastanak sa predsednikom Turske Redžepom Tajipom Erdoganom, išao kako bi izneo stavove Republike Srpske. On je rekao da je bilo važno otići na sastanak sa… »
Dodik tvrdi: "Turski predsednik svestan duboke podeljenosti BiH!"

Dodik tvrdi: "Turski predsednik svestan duboke podeljenosti BiH!"

Pravda 28.08.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je u Sarajevo, na jučerašnji sastanak sa predsednikom Turske Redžepom Tajipom Erdoganom, išao kako bi izneo stavove Republike Srpske. Dodik je za Alternativnu televiziju ocenio da je Erdogan… »
Sastaje se opozicija u RS posle izjava Dodika nakon sastanka s Erdoganom

Sastaje se opozicija u RS posle izjava Dodika nakon sastanka s Erdoganom

N1 Info 28.08.2021
Opozicioni lideri u Republici Srpskoj sastaće se u ponedeljak u Banjaluci, kako bi razmotrili novonastalu situaciju, posle izjave člana Predsedništva BiH Milorada Dodika da "podržava teritorijalni integritet Bosne i Hercegovine, ali da Dejtonski… »
Dodik: Mislim da je Erdogan duboko svestan podeljenosti u Bosni i Hercegovini

Dodik: Mislim da je Erdogan duboko svestan podeljenosti u Bosni i Hercegovini

RTV 28.08.2021
BANJA LUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je u Sarajevo, na jučerašnji sastanak sa predsednikom Turske Redžepom Tajipom Erdoganom, išao kako bi izneo stavove Republike Srpske. Dodik je za Alternativnu televiziju ocenio… »
Dodik odbacio kritike opozicije: Na sastanku s Erdoganom zbog stavova RS

Dodik odbacio kritike opozicije: Na sastanku s Erdoganom zbog stavova RS

N1 Info 28.08.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik odbacio je kritike opozicije u Repubici Srpskoj zbog odlaska u Sarajevo, navodeći da je otišao na sastanak s predsednikom Turske Redžepom Taipom Erdoganom da bi izneo stavove Republike Srpske. Dodik je… »
Dodik: Na sastanak sa Erdoganom sam išao da iznesem stavove Srpske i ukažem na aroganciju u Sarajevu!

Dodik: Na sastanak sa Erdoganom sam išao da iznesem stavove Srpske i ukažem na aroganciju u Sarajevu!

Kurir 28.08.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik odbacio je kritike opozicije u Repubici Srpskoj zbog jučerašnjeg odlaska u Sarajevo, navodeći da je otišao na sastanak s predsednikom Turske Redžepom Taipom Erdoganom da bi izneo stavove Republike Srpske… »
Dodik: Mislim da je Erdogan duboko svestan podeljenosti u BiH

Dodik: Mislim da je Erdogan duboko svestan podeljenosti u BiH

Večernje novosti 28.08.2021
Foto: S. Mišljenović Dodik je za Alternativnu televiziju ocenio da je Erdogan duboko svestan podeljenosti u Bosni i Hercegovini. - Mislim da je on duboko svestan podeljenosti u Bosni i Hercegovini, nejake pozicije Komšića, neke periferne uloge… »
Erdogan vidi ono što je očito Dodik tvrdi: "Turski predsednik svestan duboke podeljenosti BiH!"

Erdogan vidi ono što je očito Dodik tvrdi: "Turski predsednik svestan duboke podeljenosti BiH!"

Srbija danas 28.08.2021
Dodik kaže da je na sastanak sa Erdoganom išao kako bi izneo stavove Srpske. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je u Sarajevo, na jučerašnji sastanak sa predsednikom Turske Redžepom Tajipom Erdoganom, išao kako bi izneo… »
"Raspakivanje Dejtona ne dolazi u obzir": Šarović nezadovoljan Dodikovim nastupom u Sarajevu

"Raspakivanje Dejtona ne dolazi u obzir": Šarović nezadovoljan Dodikovim nastupom u Sarajevu

Blic 28.08.2021
Izjava člana Predsedništva BiH Milorada Dodika nakon zajedničkog sastanka sa predsednikom Turske Redžepom Tajipom Erdoganom, da Dejtonski mirovni sporazum praktično ne postoji i da je potreban „novi dogovor“ je netačna ali i izrazito opasna –… »
Skandal u Bosni Pogledajte šta je Komšić radio dok je Dodik govorio pored Erdogana (video)

Skandal u Bosni Pogledajte šta je Komšić radio dok je Dodik govorio pored Erdogana (video)

Alo 28.08.2021
Brojne kamere zabeležile su kolutanje očima predsednika Predsedništva BiH Željka Komšića dok je govorio srpski član Predsedništva Milorad Dodik posle sastanka sa predsednikom Turske Redžepom Tajipom Erdoganom. Nekoliko puta Željko Komšić je… »
Skandal u Bosni: Pogledajte šta je Komšić radio dok je Dodik govorio pored Erdogana (video)

Skandal u Bosni: Pogledajte šta je Komšić radio dok je Dodik govorio pored Erdogana (video)

Večernje novosti 27.08.2021
Foto: Printskrin Nekoliko puta Željko Komšić je gledao u nebo, podsmehivao se, vrteo glavom dok je govorio Milorad Dodik. Podsećamo, Milorad Dodik rekao je, nakon sastanka članova Predsedništva sa predsednikom Turske Redžepom Tajipom Erdoganom, da… »
Dodik posle sastanka sa Erdoganom: Ne prihvatamo nametnuta rešenja, potreban dogovor (video)

Dodik posle sastanka sa Erdoganom: Ne prihvatamo nametnuta rešenja, potreban dogovor (video)

Večernje novosti 27.08.2021
Foto Tanjug - Ne verujemo da stranci mogu da uvedu red u zemlji, verujemo samo u unutrašnji dogovor - rekao je Dodik i dodao da za "BiH nije dobro da se pojavljuje lažni visoki predstavnik". Dodik je istakao da Republika Srpska ne može da prihvati da… »

Vesti dana »