Povezane vesti

Bakiru stigao odgovor iz Republike Srpske

Bakiru stigao odgovor iz Republike Srpske

Vesti online 15.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je Republika Srpska slobodna i multietnička zemlja i da ne zna zašto Bakir Izetbegović ne bi boravio u njoj. Upitan da komentariše Izetbegovićevu posetu Banjaluci, gde je učestvovao u radu… »
Dodik: U Sarajevu nema Srba, a u Srpskoj živi 14 odsto Bošnjaka

Dodik: U Sarajevu nema Srba, a u Srpskoj živi 14 odsto Bošnjaka

RTV 15.10.2021
BANJALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da je Republika Srpska slobodna i multietnička zemlja i da ne zna zašto Bakir Izetbegović ne bi boravio u njoj. Upitan da komentariše Izetbegovićevu posetu Banjaluci, gde je… »
Dodik opet očitao lekciju izetbegoviću: Republika Srpska slobodna i multietnička zemlja, a Srba u Sarajevu više nema!

Dodik opet očitao lekciju izetbegoviću: Republika Srpska slobodna i multietnička zemlja, a Srba u Sarajevu više nema!

Pravda 15.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da je Republika Srpska slobodna i multietnička zemlja i da ne zna zašto Bakir Izetbegović ne bi boravio u njoj. Upitan da komentariše Izetbegovićevu posetu Banjaluci, gde je učestvovao u… »
Dodik opet očitao lekciju izetbegoviću Republika Srpska slobodna i multietnička zemlja, a Srba u Sarajevu više nema!

Dodik opet očitao lekciju izetbegoviću Republika Srpska slobodna i multietnička zemlja, a Srba u Sarajevu više nema!

Alo 15.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da je Republika Srpska slobodna i multietnička zemlja i da ne zna zašto Bakir Izetbegović ne bi boravio u njoj. Upitan da komentariše Izetbegovićevu posetu Banjaluci, gde je učestvovao u… »
Dodik o Izetbegovićevoj poseti Banjaluci: "Ja u Sarajevu ne bih mogao da okupim toliko Srba jer ih tamo nema"

Dodik o Izetbegovićevoj poseti Banjaluci: "Ja u Sarajevu ne bih mogao da okupim toliko Srba jer ih tamo nema"

Blic 15.10.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je Srni da je Republika Srpska slobodna i multietnička zemlja i da ne zna zašto Bakir Izetbegović ne bi boravio u njoj. Upitan da prokomentariše Izetbegovićevu posetu Banjaluci, Dodik je podsetio… »
Pokazao pomirljivo lice: Izetbegović: Srpsku neću nazivati genocidnom, niti će biti ukinuta, moramo prestati pričati o…

Pokazao pomirljivo lice: Izetbegović: Srpsku neću nazivati genocidnom, niti će biti ukinuta, moramo prestati pričati o…

Blic 15.10.2021
Predsednik SDA, Bakir Izetbegović, izjavio je da Republiku Srpsku neće nazivati genocidnom tvorevinom, niti će je dovoditi u pitanje, jer je prihvaćena Dejtonskim sporazumom. - Ona za mene postoji kao deo BiH. A, šta se tu dešavalo? Ratni zločin… »
Dodik očitao bukvicu izetbegoviću: Srba u Sarajevu više nema

Dodik očitao bukvicu izetbegoviću: Srba u Sarajevu više nema

Večernje novosti 15.10.2021
Foto: Arhiva Upitan da prokomentariše Izetbegovićevu posetu Banjaluci, Dodik je podsetio da u Republici Srpskoj, prema popisu, živi oko 14 odsto Bošnjaka, koji žive normalne živote kao i svi drugi. - Za razliku od Izetbegovića, ja na primer u… »

Vesti dana »