Povezane vesti

"Prvi honorar mi je bio: 3.000 evra" Marija Šerifović kupila stan u Americi! Progovorila i o prvoj ljubavi i svađama u…

"Prvi honorar mi je bio: 3.000 evra" Marija Šerifović kupila stan u Americi! Progovorila i o prvoj ljubavi i svađama u…

Blic 20.10.2021
Marija Šerifović u svojoj ispovesti pričala je o planovima za budućnost, ali i o ružnom periodu života koji je sad iza nje. Iako je danas srećna i uspešna žena, popularna pevačica nije imala detinjstvo iz bajke. Rano je uvidela i onu ružniju… »
Marija Šerifović PRIZNALA! Teško sam podnosila SVAĐE i tuče majke i oca!

Marija Šerifović PRIZNALA! Teško sam podnosila SVAĐE i tuče majke i oca!

Svet & Skandal 20.10.2021
Privatni život pevačice i Marije Šerifović je oduvek bio misterija za javnost, pogotovu što pevačica skoro nikad o tome nije govorila javno. Sada je otkrila velike poteškoće i traume, kao i veoma težak period odrastanja. Pevačica je sada rešila… »
Pevačica Marija Šerifović progovorila o prvoj ljubavi, a onda je otkrila svoj honorar!

Pevačica Marija Šerifović progovorila o prvoj ljubavi, a onda je otkrila svoj honorar!

Vesti online 20.10.2021
U velikom intervjuu koji je dala za medije, Marija bez dlake na jeziku priča o planovima za budućnost, ali i o ružnom periodu života koji je iza nje. Iako je danas srećna i uspešna žena, popularna pevačica nije imala detinjstvo iz bajke. Rano je… »
Tukao mi je majku u 9. Mesecu trudnoće: Šok ispovest Marije Šerifović - o odrastanju, prvom honoraru i ljubavnom statusu

Tukao mi je majku u 9. Mesecu trudnoće: Šok ispovest Marije Šerifović - o odrastanju, prvom honoraru i ljubavnom statusu

Mondo 20.10.2021
Marija Šerifović nikad iskrenije o detaljima iz privatnog života. Marija Šerifović nikad iskrenije o detaljima iz privatnog života. Privatni život Marije Šerifović oduvek intrigira javnost, a ona se kroz čitavu karijeru trudila da svoju… »

Vesti dana »