Povezane vesti

Sve su šanse da srpska misica ostaje na takmičenju u Egiptu: Stišava se bura oko simbola "velike Albanije": "i nadala se da…

Sve su šanse da srpska misica ostaje na takmičenju u Egiptu: Stišava se bura oko simbola "velike Albanije": "i nadala se da…

Blic 28.10.2021
“Slike sa svim znakovima država postoje, kajem se, ali nisam razmišljala u tom smeru i ulazila u dubiozu”, poručila je misica nakon što su isplivale nove fotografije na kojima pokazuje simbol takozvane velike Albanije, a kasnije i tri prsta… »
Srbija, Kosovo, Albanija, istorija i simboli: Čiji je dvoglavi orao i zašto se pokazuju tri prsta

Srbija, Kosovo, Albanija, istorija i simboli: Čiji je dvoglavi orao i zašto se pokazuju tri prsta

Južne vesti 28.10.2021
Liju Jin i Armend NimaniI/AFP via Getty Images Jedan orao, dve glave i tri prsta. Ne, ovo nije početak zadatka iz matematike, već sastojci koji su dovoljni da zaljuljaju Balkan, bez obzira da li se koriste u šali ili zbilji, na fudbalskom terenu ili… »
Misica koja je pokazala dvoglavog orla se uključila uživo u program: "Uplela sam se u njihovu igru, namestile su mi -…

Misica koja je pokazala dvoglavog orla se uključila uživo u program: "Uplela sam se u njihovu igru, namestile su mi -…

Blic 28.10.2021
Vlasnica Miss Yu kompanije, Vesna de Vinča, istakla je da će srpska misica Valentina Petrović na kraju ipak biti vraćena sa takmičenja, jer je u lošem prihičkom stanju. - Ja sam u jako nezahvalnoj situaciji, jer kao predsednica kompanije moram da… »
Misica Valentina pakuje kofere! Vesna da Vinča otkrila detalje skandala: Stižu nam razne poruke, ali narod je stao na njenu…

Misica Valentina pakuje kofere! Vesna da Vinča otkrila detalje skandala: Stižu nam razne poruke, ali narod je stao na njenu…

Kurir 28.10.2021
Vlasnica Mis YU agencije Vesna da Vinča rekla je da će mis interkontinental Srbije Valentina Petrović najverovatnije biti vraćena u Beograd nakon skandala sa pokazivanjem dvoglavog orla! Valentina Petrović, podsetimo, izazvala je skandal kad je na… »
Ispovest oca misice Valentine: "Poludeo sam kad sam video šta je uradila! Mi smo jedna normalna srpska porodica, ja sam bio u…

Ispovest oca misice Valentine: "Poludeo sam kad sam video šta je uradila! Mi smo jedna normalna srpska porodica, ja sam bio u…

Blic 27.10.2021
Nakon fotografija srpske misice Valentine Petrović, koja je, pozirajući sa predstavnicama Albanije i takozvane države Kosovo na svetskom izboru lepote u Egiptu, pokazala dvoglavog orla, simbol "velike Albanije", usledila je lavina komentara u javnosti… »
Svega joj je preko glave: Srpska misica koja je pokazala simbol "velike Albanije" povukla novi drastičan potez

Svega joj je preko glave: Srpska misica koja je pokazala simbol "velike Albanije" povukla novi drastičan potez

Blic 27.10.2021
Pravu pometnju na društvenim mrežama izazvala je fotografija srpske misice Valentine Petrović na kojoj pozira sa koleginicama, između ostalih i sa misicom Albanije, dok rukama pokazuju znak dvoglavog orla, što je simbol takozvane "velike Albanije"… »

Vesti dana »