Povezane vesti

Car se obratio Dalili, pa dobio pedalu! Filip pokušao da flertuje sa bivšom, ona ga iskulirala kao nikad! (video)

Car se obratio Dalili, pa dobio pedalu! Filip pokušao da flertuje sa bivšom, ona ga iskulirala kao nikad! (video)

Kurir 16.12.2021
Filip Car i Dalila Dragojević ostali su samo u izolaciji, nakon što se on žestoko sukobio sa Majom Marinković. Car je ispolivao Maju vodom dok je ona razbila staklo na vratima, zbog čega je i obezbeđenje reagovalo. Nakon čitavog haosa, Car je… »
Dalila me je poštovala 100 puta više od Maje! Car prvi put priznao da se kaje zbog Mujićeve, evo zbog čega ju je prevario!

Dalila me je poštovala 100 puta više od Maje! Car prvi put priznao da se kaje zbog Mujićeve, evo zbog čega ju je prevario!

Kurir 16.12.2021
Filip Car i Maja Marinković definitivno su raskinuli, a on je sada dobio pitanje vezano za njihov odnos, ali i o vezi sa Dalilom Mujić. - Pored Dalile si bio muškarac kome se ona divila, digla te je na tron, a pored Maje si postao žena, kako ona… »
Maja i Car izgubili kontrolu: Ona ga ispolivala, on joj odmah vratio: Haos se ne stišava u "Zadruzi", reagovalo obezbeđenje

Maja i Car izgubili kontrolu: Ona ga ispolivala, on joj odmah vratio: Haos se ne stišava u "Zadruzi", reagovalo obezbeđenje

Blic 16.12.2021
Filip Car se prvo požalio Zoli na Maju Marinković, a onda je nastao pravi haos. - Ona hoće da ja budem neispravan, da bi mogla ona svoje da tera - rekao je Car. - Ne, hoće da bude neispravan, da neke svoje opere. Kao što bi odgovarala da joj Car… »
Maja Marinković ogolila dušu nakon raskida sa Carem Priznala koji pakleni plan sprema Filipu, pa žestoko oplela po Dalili i…

Maja Marinković ogolila dušu nakon raskida sa Carem Priznala koji pakleni plan sprema Filipu, pa žestoko oplela po Dalili i…

Kurir 16.12.2021
Maja Marinković je bila u Rajskom vrtu i otvoreno progovorila o svim aktuelnim dešavanjima u Beloj kući! Priznala šta planira sa Filipom Carem, pa se osvrnula na odnos Dalile i Dejana Dragojević: - Osećam sa njegove starane da nije iskren, svojim… »
Car raskinuo sa Majom, pa se zatvorio u sobu sa Dalilom: "Izvini za sve!" Marinkovićeva mu ispolivala krevet

Car raskinuo sa Majom, pa se zatvorio u sobu sa Dalilom: "Izvini za sve!" Marinkovićeva mu ispolivala krevet

Blic 16.12.2021
Jučerašnji dan u "Zadruzi 5" obeležila je velika svađa i fizički obračun između Maje Marinković i Filipa Cara, a haos se nastavio i tokom noći. Oni su raskinuli vezu, a Car je proveo noć u izolaciji sa bivšom devojkom Dalilom Dragojević. Filip… »
Došla da moli cara da se pomire: Filip joj se prvo izvinio za sve uvrede, a onda je usledio hladan tuš! Masno ga opsovala…

Došla da moli cara da se pomire: Filip joj se prvo izvinio za sve uvrede, a onda je usledio hladan tuš! Masno ga opsovala…

Kurir 16.12.2021
Nakon što je video da Dalila Dragojević ne reaguje na njegove poglede i reči, Filip Car je otišao u pušionicu Bele kuće i zapalio cigaretu. Maja Marinković je odmah došla do njega i prenele mu savete koje su joj cimeri uputili: - Kažu mi je li ne… »

Vesti dana »