Povezane vesti

Evro otišao na 119 dinara i nema ga

Evro otišao na 119 dinara i nema ga

Politika 04.03.2022
Poslednjih nekoliko dana vlada nestašica evra u menjačnicama, a i kurs je veći od onog zvaničnog Narodne banke i iznosi 119 dinara kada ga neko kupuje. U jednoj menjačnici kažu da prodaja evra zavisi od otkupa, a retko ko im poslednjih dana nudi… »
Kurs evra od jutros u Beogradu i do 120 dinara

Kurs evra od jutros u Beogradu i do 120 dinara

Danas 04.03.2022
Dan nakon što je iz Vranja stigla vest da evro od juče vredi 120 dinara i u Beogradu je ovoj valuti porasla vrednost – u menjačnicama u glavnom gradu on se od jutros kreće od 118,3 do 120 dinara. U jednoj od menjačnica na Bulevaru kralja Aleksandra… »
„Imam samo 30 evra, nemam više“: Ukrajinska kriza i Vučić ispraznili menjačnice

„Imam samo 30 evra, nemam više“: Ukrajinska kriza i Vučić ispraznili menjačnice

Nova 04.03.2022
Rat u Ukrajini i panika koju je predsednik Srbije Aleksandar Vučić uneo pričom o zalihama i enormnim poskupljenjima odrazila se i na menjačnice u kojima nema evra za kupovinu. „Imam samo 30 evra, nemam više“, obavestio nas je radnik u jednoj… »
Dinar stabilan: Evro danas 117,61 po srednjem kursu

Dinar stabilan: Evro danas 117,61 po srednjem kursu

Kurir 04.03.2022
Zvanični srednji kurs danas je 117,6179 dinara za evro, objavila je Narodna banka Srbije. Dinar prema evru ima približno istu vrednost kao pre mesec dana i pre godinu dana. Ove godine dinar je prema evru imao najveću vrednost 18. januara kada je… »
U menjačnicama velika potražnja za evrom – kurs stigao do 120 dinara

U menjačnicama velika potražnja za evrom – kurs stigao do 120 dinara

Danas 03.03.2022
Tokom celog dana u menjačnicama u Vranju trajala je prava jagma za kupovinom evra koji je tokom večeri u ovom gradu mogao da se kupi po ceni od 119,50 dinara, dok je prodajna cena pala na 117,00 dinara. „Imamo povećanu tražnju koja raste iz sata u… »

Vesti dana »