Povezane vesti

Ja to sigurno nisam rekao za zvezdu! Izjava bivšeg špica crveno-belih digla buru u javnosti: Ne verujte svemu...

Ja to sigurno nisam rekao za zvezdu! Izjava bivšeg špica crveno-belih digla buru u javnosti: Ne verujte svemu...

Mondo 30.07.2022
Nikola Krstović se oglasio na Instagramu i pojasnio svoj intervu u kome je pričao kako se Zvezda ogrešila o njega. Nikola Krstović se oglasio na Instagramu i pojasnio svoj intervu u kome je pričao kako se Zvezda ogrešila o njega. Bivši napadač… »
Bivši napadač Zvezde: Nisam dobio pravu šansu, trenirao sam žestoko i krvavo…. Neke druge su tu priče i stvari

Bivši napadač Zvezde: Nisam dobio pravu šansu, trenirao sam žestoko i krvavo…. Neke druge su tu priče i stvari

Sportski žurnal 30.07.2022
Crnogorski napadač 2019. stigao je u Crvenu zvezdu iz Zete, a za srpskog šampiona postigao je tri gola na 27 utakmica. Fudbaler Dunajske Strede Nikola Krstović izjavio je danas za podgoričke Vijesti da je „žestoko i krvavo” trenirao u Crvenoj… »
Krstović briljira, a onda se oglasio o Zvezdi: "Neke druge su tu priče, imao sam loš tretman"

Krstović briljira, a onda se oglasio o Zvezdi: "Neke druge su tu priče, imao sam loš tretman"

Sportske.net 30.07.2022
Nikola Krstović je ovu sezonu za Dunajsku Stredu počeo fantastično. Na šest utakmica postigao je sedam golova, postiže gol na svakih 67 minuta, a u intervjuu za podgoričke " Vijesti" istakao je da mu je žao jer je nepravedno bio tretiran u Crvenoj… »
Krstović: Trenirao sam krvavo, ali nisam dobio pravu šansu

Krstović: Trenirao sam krvavo, ali nisam dobio pravu šansu

Sport klub 30.07.2022
Crnogorski fubdaler Nikola Krstović govorio je u intervjuu za "Vijesti" o odličnom početku u dresu Dunajske srede. Bivši igrač Crvene zvezde je na četiri utakmice u kvalifikacijama za Ligu konferencije postigao pet golova. Crvenu zvezdu je napustio… »
Zvezda se ogrešila o mene, imao sam nepravedan tretman: Oglasio se najbolji strelac Lige konferencija - Sad me zovu...

Zvezda se ogrešila o mene, imao sam nepravedan tretman: Oglasio se najbolji strelac Lige konferencija - Sad me zovu...

Mondo 30.07.2022
Sa pet golova Nikola Krstović je najbolji strelac Lige konferencija za sada, a on ističe da u Zvezdi nije mogao da pokaže svoj pun potencijal. Sa pet golova Nikola Krstović je najbolji strelac Lige konferencija za sada, a on ističe da u Zvezdi nije… »
Sada je među najboljima u ligi konferencija: U Zvezdi nije imao minute – „Krvavo sam trenirao, ali…“

Sada je među najboljima u ligi konferencija: U Zvezdi nije imao minute – „Krvavo sam trenirao, ali…“

Hot sport 30.07.2022
Nije imao priliku da se pokaže. Iako je u Beograd stigao kao jedan od najboljih mladioh fudbalera Crne Gore, Nikola Krstović, nije dobio pravu šansu. Samim tim, odlučio je da pojača Dunajsku Stredu, ekipu iz Slovačke, koja se trenutno takmičio u… »
Krstović opleo po zvezdi: Imao sam neopravdano loš tretman, trenirao sam krvavo

Krstović opleo po zvezdi: Imao sam neopravdano loš tretman, trenirao sam krvavo

Večernje novosti 30.07.2022
CRNOGORSKI napadač Nikola Krstović je glavni šraf u mašini Dunajske Strede u kvalifikacijama za Ligu konferencija, postigao je sedam golova u šest mečeva, a osvrnuo se na svoj boravak u zvezdi. FOTO: M. Vukadinović Dva puta upisao se "makazicama" i… »

Vesti dana »