Povezane vesti

Novo jutro: Marko Bulat ispričao svoju stranu priče!

Novo jutro: Marko Bulat ispričao svoju stranu priče!

Svet plus 22.10.2022
"Novo jutro" kod Jovane, gost je bio Marko Bulat, koji je ispričao svoju stranu priče ali je i rekao da je njegova supruga u jako lošem zdravstvenom stanju. Pevaču je najbitnije bilo da demantuje jednu stvar! Nije istina da je došlo do svađe zato… »
Bulatu žena ovo rekla pa počela da ga bije i davi: Pevač otkrio šta se dešavalo u domu na dan nasilja! Reči bole

Bulatu žena ovo rekla pa počela da ga bije i davi: Pevač otkrio šta se dešavalo u domu na dan nasilja! Reči bole

Kurir 22.10.2022
Pevač Marko Bulat posle skandala i tuče sa suprugom Marijom Bulat posle tri dana ćutnje oglasio se i otkrio šta se dešavalo neposredno pre nego što ga je supruga napala. "Nisam u određenom trenutku legao pored nje da je uspavam u tim bolovima i… »
Prva ispovest marka bulata nakon što ga je žena pretukla: "Davila me je i grebala, ali ne želim razvod"

Prva ispovest marka bulata nakon što ga je žena pretukla: "Davila me je i grebala, ali ne želim razvod"

Blic 22.10.2022
Pevač Marko Bulat proživljava pravu porodičnu dramu. Na njega je pre dva dana navodno fizički nasrnula supruga, nakon čega joj je izrečena zabrana prilaska pevaču. Marko se juče iselio iz porodičnog stana u srpskoj prestonici, a Marija sa druge… »
"Nisam sam sebe davio!" prvo pojavljivanje marka bulata posle skandala - Došao sam da kažem istinu, nije se drogirala

"Nisam sam sebe davio!" prvo pojavljivanje marka bulata posle skandala - Došao sam da kažem istinu, nije se drogirala

Mondo 22.10.2022
Marko Bulat se pojavio pred kamerama prvi put nakon porodične drame i ispričao šta de dogodilo tog dana između njega i supruge Marije Bulat. Tvrdi da je došao da kaže istinu, ali ne i da komentariše izjave svoje žene. Marko Bulat se pojavio pred… »
Marko Bulat otkrio zašto ga je supruga tukla: Ovo su svi detalji porodične drame

Marko Bulat otkrio zašto ga je supruga tukla: Ovo su svi detalji porodične drame

Svet & Skandal 22.10.2022
Ispovest Marka Bulata Prošlo je tri dana otkako je došlo du sukoba između Marka Bulata i njegove supruge Marije, a za to vreme pevač se nije oglašavao u medijima. No, sada je odlučio da progovori i otkrije šta se zaista dešavalo u njihovom domu, a… »
"Imam modrice na leđima i opekotine na nozi": Supruga Marka Bulata iznela šok tvrdnje: "Zbog naše dece sam ćutala, ali ne…

"Imam modrice na leđima i opekotine na nozi": Supruga Marka Bulata iznela šok tvrdnje: "Zbog naše dece sam ćutala, ali ne…

Blic 22.10.2022
Pevač Marko Bulat proživljava pravu porodičnu dramu. Na njega je pre dva dana navodno fizički nasrnula supruga, nakon čega joj je izrečena zabrana prilaska pevaču. Marko se juče iselio iz porodičnog stana u srpskoj prestonici, a Marija sa druge… »
Imam modrice po leđima i opekotinu na nozi! Šok ispovest žene Marka Bulata, tvrdi da je pretrpela nasilje - Ne mogu više

Imam modrice po leđima i opekotinu na nozi! Šok ispovest žene Marka Bulata, tvrdi da je pretrpela nasilje - Ne mogu više

Mondo 22.10.2022
Marija Bulat tvrdi da je njen suprug Marko Bulat bio nasilan prema njoj, ali da je ćutala zbog dece i da ne želi da ga tereti. Marija Bulat tvrdi da je njen suprug Marko Bulat bio nasilan prema njoj, ali da je ćutala zbog dece i da ne želi da ga… »
Od njega imam modrice i opekotine! Marija Bulat uplakana ispričala o odnosu sa Markom, a ovo je najviše boli od svega

Od njega imam modrice i opekotine! Marija Bulat uplakana ispričala o odnosu sa Markom, a ovo je najviše boli od svega

Kurir 22.10.2022
Pevač Marko Bulat našao se u epicentru skandala kada je u četvrtak prijavio svoju suprugu Mariju za nasilje u porodici. Nakon što je dao izjavu u policijskoj stanici u Rakovici, Bulat je otišao u Urgentni centar zbog povreda koje mu je navodno… »

Vesti dana »