Povezane vesti

Nikad više netrpeljivosti, netolerancije i mržnje: Ana Nikolić optužila Rastu za nedelo prema ćerki FOTO

Nikad više netrpeljivosti, netolerancije i mržnje: Ana Nikolić optužila Rastu za nedelo prema ćerki FOTO

Svet & Skandal 07.11.2022
Razvod Ane i Raste doneo je mnogo neprijatnosti Pevačica Ana Nikolić koja je provela nekoliko godina u velikoj ljubavi sa poznatim reperom, sada u potpuno drugačijem svetlu predstavlja oca svoje ćerke. Pročitajte: Ana Nikolić neprepoznatljiva –… »
Tuče, droga, alkohol, ljubomora, optužbe: Ana Nikolić i Rasta ne smiruju se ni posle razvoda

Tuče, droga, alkohol, ljubomora, optužbe: Ana Nikolić i Rasta ne smiruju se ni posle razvoda

Nova 07.11.2022
Njih dvoje ne prestaju da ređaju skandale. Nekadašnji supružnici Ana Nikolić i Stefan Đurić Rasta danas su se ponovo našli u centru medijske pažnje, nakon što se pevačica oglasila na Instagramu i napisala da će reper „snositi posledice za sva… »
„Cela Srbija će saznati ko je i šta je Rasta, muka mi je“: Ana Nikolić ne prestaje da vređa bivšeg supruga

„Cela Srbija će saznati ko je i šta je Rasta, muka mi je“: Ana Nikolić ne prestaje da vređa bivšeg supruga

Nova 07.11.2022
Ana Nikolić danas je na Instagramu isprozivala bivšeg supruga Stefana Đurića Rastu. Naime, Ana u razgovoru nije krila bes, te u više navrata istakla da više ne želi da trpi reperova „zlodela“, kao i da je rešila da mu jednom zasvagda stane na… »
Oglasio se Rasta nakon što ga je Ana Nikolić isprozivala putem Instagrama

Oglasio se Rasta nakon što ga je Ana Nikolić isprozivala putem Instagrama

Nova 07.11.2022
Reper je imao da poruči samo jedno. Pevačica Ana Nikolić danas je sve zaintrigirala objavom na Instagramu u kojoj je navela da će njen bivši suprug Stefan Đurić Rasta „morati da odgovara za sva ‘zlodela’ koja je uradio njoj i njihovoj… »
Ana Nikolić udarila na Rastu: Moraće da snosi konsekvence za sva zlodela

Ana Nikolić udarila na Rastu: Moraće da snosi konsekvence za sva zlodela

Vesti online 07.11.2022
Pevačica Ana Nikolić odlučila je da promeni mišljenje o bivšem partneru Stefanu Đuriću Rasti. Kako ona sada ističe na svom Instagram profilu, odlučila je da ispriča istinu koja još nije izašla na videlo. Pred toga ona je Rastu ironično… »
"Veliki otac će morati da snosi konsekvence za sva zlodela" - Ana Nikolić brutalno udarila na Rastu, on se oglasio! Šok

"Veliki otac će morati da snosi konsekvence za sva zlodela" - Ana Nikolić brutalno udarila na Rastu, on se oglasio! Šok

Mondo 07.11.2022
Ana Nikolić javno je zapretila bivšem suprugu s kojim ima ćerku, reperu Stefanu Đuriću Rasti. Ana Nikolić javno je zapretila bivšem suprugu s kojim ima ćerku, reperu Stefanu Đuriću Rasti. Bivši supružnici Ana Nikolić i Stefan Đurić Rasta… »
"Dosta mi je više Raste, cela Srbija će saznati ko je on!" Ana Nikolić nastavlja rat! Nije štedela reči za bivšeg muža

"Dosta mi je više Raste, cela Srbija će saznati ko je on!" Ana Nikolić nastavlja rat! Nije štedela reči za bivšeg muža

Blic 07.11.2022
Nakon što je Ana Nikolić na Instagramu isprozivala bivšeg muža, Stefana Đurića Rastu, pevačica se sada oglasila i detaljnije objasnila o čemu je reč. Naime, Ana je u razgovoru nije krila bes, te u više navrata istakla da više ne želi da trpi… »
Rasta se oglasio za "Blic": Nakon što ga je Ana Nikolić optužila da će platiti za zlodela prema njoj i ćerki

Rasta se oglasio za "Blic": Nakon što ga je Ana Nikolić optužila da će platiti za zlodela prema njoj i ćerki

Blic 07.11.2022
Pevačica Ana Nikolić odlučila je da promeni mišljenje o bivšem partneru Stefanu Đuriću Rasti, te je na Instagramu napisala kako će on morati da snosi posledice zbog navodnih svih zlodela koje je učinio njoj i ćerki. Ovim povodom oglasio se i… »
Ana udarila na rastu! Oplela po bivšem mužu: Snosiće posledice za sva zlodela koja mi je uradio! Evo kako joj je odgovorio!

Ana udarila na rastu! Oplela po bivšem mužu: Snosiće posledice za sva zlodela koja mi je uradio! Evo kako joj je odgovorio!

Kurir 07.11.2022
Ana Nikolić i Stefan Đurić Rasta su i nakon razvoda ostali u dobrim odnosima i to su oboje vrlo često isticali u medijima, čak su se povremeno i pojavljivali, kad je za tim bilo potrebe. Sve je delovalo idilično i bajno, ali izgleda da su se… »
"Cela Srbija će da sazna ko je i šta rasta" - Ana Nikolić nastavlja rat s bivšim mužem: "Pun mi je više gospodina Riste"

"Cela Srbija će da sazna ko je i šta rasta" - Ana Nikolić nastavlja rat s bivšim mužem: "Pun mi je više gospodina Riste"

Mondo 07.11.2022
Pevačica Ana Nikolić još jednom je osula drvlje i kamenje po bivšem suprugu, reperu Stefanu Đuriću Rasti. Pevačica Ana Nikolić još jednom je osula drvlje i kamenje po bivšem suprugu, reperu Stefanu Đuriću Rasti. Ana Nikolić sve je šokirala… »

Vesti dana »