Povezane vesti

Advokat Dejan Vasić posetio Slađana Trajkovića i dostavio mu lekove

Advokat Dejan Vasić posetio Slađana Trajkovića i dostavio mu lekove

RTV 16.12.2022
KOSOVSKA MITROVICA - Advokat Dejan Vasić, koga je Kancelarija za Kosovo i Metohiju angažovala u slučaju Slađana Trajkovića koji je u četvrtak uhapšen u Severnoj Mitrovici, danas je u Prištini posetio Trajkovića. On je za Kosovo onlajn rekao da mu… »
"Zdravstveno stanje Trajkovića stabilno, danas odluka o meri pritvora"

"Zdravstveno stanje Trajkovića stabilno, danas odluka o meri pritvora"

Telegraf 16.12.2022
Vasić je dodao da će danas biti održana sednica na kojoj će biti odlučeno o meri pritvora. Advokat Dejan Vasić, koga je Kancelarija za Kosovo i Metohiju angažovala u slučaju Slađana Trajkovića koji je juče uhapšen u Severnoj Mitrovici, istakao… »
Trajkoviću nije dobro! Oglasio se advokat uhapšenog Srbina

Trajkoviću nije dobro! Oglasio se advokat uhapšenog Srbina

Alo 16.12.2022
Trajković je uhapšen sinoć u Bošnjačkoj mahali. Advokat Dejan Vasić, koji zastupa uhapšenog Slađana Trajkovića, rekao je da je obišao svog branjenika u pritovoru u Prištini i da se on ne oseća dobro. - Dostavio sam mu lekove, on se ne oseća… »
Supruga uhapšenog srpskog policajca: Optužen za ratni zločin, ovo je teror

Supruga uhapšenog srpskog policajca: Optužen za ratni zločin, ovo je teror

N1 Info 16.12.2022
Suzana Trajković, supruga uhapšenog policajca Slađana Trajkovića, izjavila je da je njen muž uhapšen, prebačen u Prištinu i da je optužen za ratni zločin. „Jutros sam bila u stanici Euleksa i Kfora, međutim niko ne radi. Imam samo jedno… »
Supruga uhapšenog policajca: Rečeno mi je da je prebačen u Prištinu i da je optužen za ratni zločin

Supruga uhapšenog policajca: Rečeno mi je da je prebačen u Prištinu i da je optužen za ratni zločin

Nova 16.12.2022
Supruga uhapšenog policajca Slađana Trajkovića, Suzana rekla je za RTS da su joj u južnom delu Mitrovice rekli da je njen muž uhapšen, prebačen u Prištinu i da je optužen za ratni zločin. Suzana Trajković rekla je da joj je rečeno da je njen… »
Supruga uhapšenog policajca: Rečeno mi je da je prebačen u Prištinu i da je optužen za ratni zločin

Supruga uhapšenog policajca: Rečeno mi je da je prebačen u Prištinu i da je optužen za ratni zločin

RTS 16.12.2022
Supruga uhapšenog policajca Slađana Trajkovića, Suzana rekla je za RTS da su joj u južnom delu Mitrovice rekli da je njen muž uhapšen, prebačen u Prištinu i da je optužen za ratni zločin. Suzana Trajković rekla je da joj je rečeno da je njen… »
Supruga policajca sinoć uhapšenog na Kosovu: Rečeno mi je da je prebačen u Prištinu i da je optužen za ratni zločin

Supruga policajca sinoć uhapšenog na Kosovu: Rečeno mi je da je prebačen u Prištinu i da je optužen za ratni zločin

Euronews 16.12.2022
Supruga uhapšenog policajca Slađana Trajkovića, Suzana rekla je za RTS da su joj u južnom delu Mitrovice rekli da je njen muž uhapšen, prebačen u Prištinu i da je optužen za ratni zločin. Suzana Trajković rekla je da joj je rečeno da je njen… »
Supruga uhapšenog Trajkovića: Rekli su mi da je prebačen u Prištinu, ne mogu da mu dostavim lekove

Supruga uhapšenog Trajkovića: Rekli su mi da je prebačen u Prištinu, ne mogu da mu dostavim lekove

Telegraf 16.12.2022
Kako je navela, njen suprug je dijabetičar, a kod sebe nema potrebne lekove. Suzana Trajković, supruga uhapšenog Slađana Trajkovića bivšeg pripadnika Kosovske policije kazala je da je on uhapšen juče oko 17 časova i da je, kako joj je rečeno iz… »
Uhapšen još jedan Srbin u Severnoj Mitrovici

Uhapšen još jedan Srbin u Severnoj Mitrovici

Telegraf 16.12.2022
S. T. je jedan od pripadnika Kosovske policije koji su napustili službu. Bivši pripadnik Kosovske policije iz Severne Mitrovice S. T. uhapšen je večeras, navodi Kosovo onlajn. Na društvenim mrežama pojavila se vest da je Srbin uhapšen večeras oko… »

Vesti dana »