Povezane vesti

Laćina poslednja poruka prijatelju ledi krv! Neposredno pred smrt mu se javio - "Kad ja to kažem, onda jesam bolje"

Laćina poslednja poruka prijatelju ledi krv! Neposredno pred smrt mu se javio - "Kad ja to kažem, onda jesam bolje"

Mondo 21.12.2022
Sin Marine Tucaković, tekstopisac Milan Laća Radulović iznenada nas je napustio u 37. godini. Sin Marine Tucaković, tekstopisac Milan Laća Radulović iznenada nas je napustio u 37. godini. Milan Laća Radulović pronađen je mrtav u Tel Avivu, a… »
"Meni više nema života!" Futa se slomio pred prijateljima, gleda u jednu tačku, ljubi slike voljenih i samo plače velika…

"Meni više nema života!" Futa se slomio pred prijateljima, gleda u jednu tačku, ljubi slike voljenih i samo plače velika…

Kurir 21.12.2022
Otkako mu je javljeno da je njegov sin Milan Laća Radulović iznenada preminuo u Izraelu, njegov otac Aleksandar Futa Radulović ne zna za sebe. On se zatvorio u stan, ne izlazi napolje, kako su nam rekle komšije, a video se tek s nekolicinom bliskih… »
"Futa je jako loše" - Svi zabrinuti za Laćinog oca nakon smrti sina: "Plače, ljubi njegovu sliku i gleda u jednu tačku"

"Futa je jako loše" - Svi zabrinuti za Laćinog oca nakon smrti sina: "Plače, ljubi njegovu sliku i gleda u jednu tačku"

Mondo 21.12.2022
Sin pokojne Marine Tucaković, Milan Laća Radulović pronađen je mrtav u Tel Avivu, a njegov otac Aleksandar Futa Radulović od smrti sina ne zna za sebe. Sin pokojne Marine Tucaković, Milan Laća Radulović pronađen je mrtav u Tel Avivu, a njegov… »
Laća pred put bez povratka obišao majčin i bratovljev grob: Upalio im sveće i ostavio cveće, tuga

Laća pred put bez povratka obišao majčin i bratovljev grob: Upalio im sveće i ostavio cveće, tuga

Blic 21.12.2022
Tekstopisac Milan Radulović Laća preminuo je u 36. godini u Izraelu, gde je njegov nestanak prijavljen 12. decebra. Sin Marine Tucaković i kompozitora Aleksandra Radulovića Futa otišao je na putovanje sa prijateljima 2. decembra, samo dan nakon… »
Novi detalji tragične smrti Milana Radulovića laće: Otkriveno kad i gde je preminuo - "Prijateljica identifikovala telo"

Novi detalji tragične smrti Milana Radulovića laće: Otkriveno kad i gde je preminuo - "Prijateljica identifikovala telo"

Mondo 21.12.2022
Hitna pomoć je 13. decembra rano ujutru zatekla Milana Laću Radulovića u besvesnom stanju. Hitna pomoć je 13. decembra rano ujutru zatekla Milana Laću Radulovića u besvesnom stanju. Tekstopisac i sin Marine Tucaković i Aleksandra Radulovića Fute… »
"Kad ja kažem da sam bolje, onda jesam!" Laćina poslednja poruka prijatelju pred smrt zalediće vam krv u žilama!

"Kad ja kažem da sam bolje, onda jesam!" Laćina poslednja poruka prijatelju pred smrt zalediće vam krv u žilama!

Kurir 21.12.2022
Vest o iznenadnoj smrti Milana Laće Radulovića potresao je ne samo estradu, već i mnoge njegove prijatelje van javnog života, koji još ne mogu da prihvate činjenicu da tekstopisac više nije među živima. Kako prolaze sati od saznanja tragične… »

Vesti dana »