Povezane vesti

Đoković: Iskustvo mi pomaže, spreman sam 110 odsto

Đoković: Iskustvo mi pomaže, spreman sam 110 odsto

Politika 27.01.2023
MELBURN – Srećan sam zbog plasmana u finale, bilo je malo napeto u prvom setu, uspeo sam da sačuvam nerve i posle je sve „leglo” na svoje mesto, rekao je srpski teniser Novak Đoković posle pobede protiv Amerikanca Toma Pola (3:0) i plasmana u… »
"Novak Đoković je pod velikim pritiskom" Nekadašnji trener srpskog igrača svestan je sa čime se suočava

"Novak Đoković je pod velikim pritiskom" Nekadašnji trener srpskog igrača svestan je sa čime se suočava

Večernje novosti 27.01.2023
NOVAK Đoković se nakon godinu dana pauze vratio u Australiju, još jednom je uspeo da je pokori. Pritom, Đoković je oduševio tenisku javnost, ujedno plasiravši se u 10. finale na Australijan openu i to sa povredom tokom celog turnira. Tanjug/AP… »
„Kako da pobediš Novaka u finalu? Pitaj Medvedeva“: Rus dao urnebesan savet Cicipasu

„Kako da pobediš Novaka u finalu? Pitaj Medvedeva“: Rus dao urnebesan savet Cicipasu

Nova 27.01.2023
Ruski teniser Karen Hačanov dao je zanimljivu opasku posle polufinalnog poraza od Stefanosa Cicipasa. Cicipas će u finalu Australijan opena igrati protiv Novaka Đokovića, drugi put u karijeri. Grk je prošli put 2021. poražen u finalu Rolan Garosa… »
Novak poslao jasnu poruku Cicipasu: „Stefanose, vidimo se za dva dana – na 110% sam!“ (video)

Novak poslao jasnu poruku Cicipasu: „Stefanose, vidimo se za dva dana – na 110% sam!“ (video)

Hot sport 27.01.2023
Pun samopouzdanja. Novak Đoković nastavlja da „teroriše“ rivale na Australijan openu. Danas je počistio Tomija Pola sa 3:0. Po setovima 7:5, 6:1, 6:2. Nakon meča istakao Nole je da mu podrška mnogo znači. – Podrška mi mnogo znači pogotovo u… »
Đoković o marijani: Kako je poznata doktorka postala deo Novakovog tima u Melburnu

Đoković o marijani: Kako je poznata doktorka postala deo Novakovog tima u Melburnu

Večernje novosti 27.01.2023
Marijana Kovačević postala je poznata kao doktorka koja pomaže najvećim zvezdama sporta da se brzo oporave i što pre vrate na teren. FOTO: Tanjug/AP Najnoviji na spisku osoba kojima je pomogla je Novak Đoković! Doktorka Marijana se čak nalazila u… »
Milioni, bodovi, rekordi... Šta je sve Novak Đoković zaradio plasmanom u finale Australijan opena

Milioni, bodovi, rekordi... Šta je sve Novak Đoković zaradio plasmanom u finale Australijan opena

Večernje novosti 27.01.2023
Novak Đoković je nastavio sa dominacijom na Australijan openu, a nova "mušterija" bio je Amerikanac Tomi Pol, koga je savladao sa 3:0 i plasirao se u finale Australijan opena. FOTO: AP/Tanjug Ovo je Novaku jubilarno 10. finale u Melburnu, gde nikada… »
Novak o čuvenoj doktorki Marijani: Njene terapije su mi pomogle, prošla je pola sveta da dođe u Australiju

Novak o čuvenoj doktorki Marijani: Njene terapije su mi pomogle, prošla je pola sveta da dođe u Australiju

Nova 27.01.2023
Srpski teniser je doživeo promene u timu pred Australijan open, ali sve mu je to pomoglo da stigne do finala Novak Đoković plasirao se u svoje deseto finale Australijan opena, pošto je sa 3:0 savladao Tomija Pola, a naredna prepreka biće mu Stefanos… »
„Ne želim da znam šta piše u članku, hoću da ostanem miran“

„Ne želim da znam šta piše u članku, hoću da ostanem miran“

Sport klub 27.01.2023
Podeli : Novak Đoković je navikao da se suočava i sa stvarima van terena, naročito tokom velikih turnira. To je slučaj i na ovom Australijan openu, a novinare je na konferenciji za medije posle plasmana u finale posebno zanimalo kako se srpski… »
„Ne želim da znam šta piše u članku, hoću da ostanem miran“

„Ne želim da znam šta piše u članku, hoću da ostanem miran“

N1 Info 27.01.2023
Novak Đoković je navikao da se suočava i sa stvarima van terena, naročito tokom velikih turnira. To je slučaj i na ovom Australijan openu, a novinare je na konferenciji za medije posle plasmana u finale posebno zanimalo kako se srpski teniser nosi sa… »
Novak priznao - doktorka Marijana mu pomogla sa povredom! Đoković ispričao sve: "Prošla je pola sveta da dođe u Melburn"

Novak priznao - doktorka Marijana mu pomogla sa povredom! Đoković ispričao sve: "Prošla je pola sveta da dođe u Melburn"

Mondo 27.01.2023
Novak Đoković prčao je o Marijani Kovačević koja mu je pomogla sa povredom zadnje lože. Novak Đoković prčao je o Marijani Kovačević koja mu je pomogla sa povredom zadnje lože. Novak Đoković ide po titulu na Australijan openu, igraće protiv… »
"Nisam srećan što vidim to": Novak Đoković o ocu Srđanu i slikanju sa ruskom zastavom

"Nisam srećan što vidim to": Novak Đoković o ocu Srđanu i slikanju sa ruskom zastavom

Večernje novosti 27.01.2023
NOVAK Đoković plasirao se u 10. finale Australijan opena. On je na putu do istorije savladao Tomija Pola, a u finalu ga čeka neugodni Stefanos Cicipas. FOTO: Tanjug/AP Srbin je nakon meča izašao pred novinare. Jedno od pitanja ticalo se njegovog oca… »
Ako hoćeš da pobediš Đokovića, pozovi njega i traži pomoć! Rus savetovao Grka, pa pričao o ruskim i jermenskim…

Ako hoćeš da pobediš Đokovića, pozovi njega i traži pomoć! Rus savetovao Grka, pa pričao o ruskim i jermenskim…

Mondo 27.01.2023
Karen Hačanov svetovao je Stefanosa Cicipasa da pozove Danila Medvedeva pre finala Australijan opena. Karen Hačanov svetovao je Stefanosa Cicipasa da pozove Danila Medvedeva pre finala Australijan opena. Novak Đoković igraće protiv Stefanosa Cicipasa… »
Đoković: Stefanose, vidimo se za dva dana!

Đoković: Stefanose, vidimo se za dva dana!

Vesti online 27.01.2023
Srpski teniser Novak Đoković zahvalio se svom timu nakon plasmana u finale Australijan opena, a osvrnuo se i na to koliko će biti spreman za finale sa Stefanosom Cicipasom. – Sjajno, savršeno, na 110 odsto sam. Stefanose, vidimo se za dva dana –… »
Ko je tajenstvena doktorka Marijana Nakon njene intervencije Novak "se vratio" na Australija open, evo u čemu je tajna

Ko je tajenstvena doktorka Marijana Nakon njene intervencije Novak "se vratio" na Australija open, evo u čemu je tajna

Alo 27.01.2023
Dakle, ako kažu da mora mesec dana da miruje, ja problem rešim za četiri sata. Marijana Kovačević postala je poznata kao doktorka koja pomaže najvećim zvezdama sporta da se brzo oporave i što pre vrate na teren. Najnoviji na spisku osoba kojima je… »

Vesti dana »