Povezane vesti

"Nije bio kršten..." Mama Bilja progovorila o Dejanovom priznanju da je musliman, pa otkrila da li je Dalila uticala na njega

"Nije bio kršten..." Mama Bilja progovorila o Dejanovom priznanju da je musliman, pa otkrila da li je Dalila uticala na njega

Kurir 02.04.2023
Biljana Dragojević nije imala drugu opciju nego da svog sina Dejana podrži nakon što joj je priznao da je primio islam, iako je isprva bila šokirana njegovom odlukom. Iako se dugo spekulisalo o tome da je Dejan Dragojević promenio veru, njegova majka… »
"Dejan nije kršten, nije išao u crkvu": Biljana Dragojević otkrila kako joj je sin saopštio da je promenio veru, a evo da…

"Dejan nije kršten, nije išao u crkvu": Biljana Dragojević otkrila kako joj je sin saopštio da je promenio veru, a evo da…

Blic 02.04.2023
Dejan Dragojević priznao je da je pre četiri godine primio Islam, a iako se o tome dugo pričalo dok je bio u rijalitiju, njegova majka Biljana nije znala za to. Ona je sada progovorila o Dejanovoj promeni vere i otkrila kako joj je saopštio da odlazi… »
"Svi smo alahovi i alahu se vraćamo!" Dejan Dragojević progovorio o planovima po povratku u Srbiju: Želim da proširim islam

"Svi smo alahovi i alahu se vraćamo!" Dejan Dragojević progovorio o planovima po povratku u Srbiju: Želim da proširim islam

Kurir 02.04.2023
Velika prašina u medijima podigla se kada je Dejan Dragojević priznao da je već četiri godine u Islamu, o čemu tokom boravka u Beloj kući, nije želeo da govori. Tokom učešća u rijalitiju više puta je bio na meti osuda zbog toga što ne želi da… »
"Klanjao sam u rijalitiju, volim što sam musliman": Dejan se oglasio iz Saudijske Arabije, progovorio o svemu i otkrio zbog…

"Klanjao sam u rijalitiju, volim što sam musliman": Dejan se oglasio iz Saudijske Arabije, progovorio o svemu i otkrio zbog…

Blic 02.04.2023
Bivši zadrugar, Dejan Dragojević priznao je da je promenio veru, a tokom Ramazana otišao je u Medinu, a zatim u Meku. - Nalazim se u Saudijskoj Arabiji, u Meki, gde Alah poziva robove svoje, naravno samo one koje hoće. Ovde sam par dana i osećaj je… »
Prvo oglašavanje Dejana nakon prelaska u islam! Otkrio zbog čega je ćutao do sada, a onda priznao: Klanjao sam se u…

Prvo oglašavanje Dejana nakon prelaska u islam! Otkrio zbog čega je ćutao do sada, a onda priznao: Klanjao sam se u…

Kurir 02.04.2023
Dejan Dragojević nakon nekoliko godina ćutanja i pritiska, kako zadrugara tako i javnosti, priznao je da je promenio veru i prešao u islam. Otputovao je u Meku, te je svakodnevno kačio fotografije i video klipove iz Saudijske Arabije, kako bi dočarao… »

Vesti dana »