Povezane vesti

Vučić: Neće me pobediti nikad, kao da im je pomračen mozak

Vučić: Neće me pobediti nikad, kao da im je pomračen mozak

Radio 021 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je rezultate izbora u Crnoj Gori i pobedu Jakova Milatovića na predsedničkim izborima, te se osvrnuo na opoziciju u Srbiju. Po njegovim rečima, u medijima se piše da je u Crnoj Gori pobedio Vučić… »
Vučić: "Da imaju malo političke pameti bežali bi od mene, jer kada me napadaju odbija se kao beton"

Vučić: "Da imaju malo političke pameti bežali bi od mene, jer kada me napadaju odbija se kao beton"

Telegraf 03.04.2023
On je to rekao novinarima u Veroni, prilikom obilaska štanda Open Balkan, na pitanje o izjavi Zdravka Ponoša da je Srbija već trebalo to da uradi. Predsednik Srbije Alekandar Vučić izjavio je danas da je u nedelju bilo tačno godinu dana kako je… »
"Naći ću nekoga ko će da me nasledi": Vučić o svojoj budućnosti u politici: Ja više ne mogu da se kandidujem, ali me…

"Naći ću nekoga ko će da me nasledi": Vučić o svojoj budućnosti u politici: Ja više ne mogu da se kandidujem, ali me…

Blic 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je u nedelju bilo tačno godinu dana kako je pobedio na predsedničkim izborima, a da Srbija još nije uvela sankcije Rusiji, iako su to svi tada prognozirali i istakao da je njegov san uspešna… »
Vučić: Mene ne mogu da pobede kao u Crnoj Gori, mozak im je pomračen

Vučić: Mene ne mogu da pobede kao u Crnoj Gori, mozak im je pomračen

N1 Info 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u Veroni da njegovi politički protivnici ne mogu njega da pobede kao što su Mila Đukanovića pobedili u Crnoj Gori, jer on ne može više da se kandiduje za predsednika Srbije, ali i zbog toga što je… »
Vučić: Mene ne mogu da pobede kao u Crnoj Gori, mojim protivnicima je mozak pomračen

Vučić: Mene ne mogu da pobede kao u Crnoj Gori, mojim protivnicima je mozak pomračen

Nova 03.04.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas medijima u Veroni i tom prilikom rekao da njegovi politički protivnici ne mogu njega da pobede kao što su Mila Đukanovića pobedili u Crnoj Gori, jer on ne može više da se kandiduje za predsednika… »
Vučić: Moj san je uspešna Srbija koja će prebroditi sve zamke

Vučić: Moj san je uspešna Srbija koja će prebroditi sve zamke

RTK 03.04.2023
Predsednik Srbije Alekandar Vučić izjavio je danas da je u nedelju bilo tačno godinu dana kako je pobedio na predsedničkim izborima, a da Srbija još nije uvela sankcije Rusiji, iako su to svi tada prognozirali i istakao da je njegov san uspešna… »

Vesti dana »