Povezane vesti

"Taj momenat će vrlo brzo doći": Vladimir Đukanović: Vućića neće sa vlasti skloniti opozicija, već će on sam otići

"Taj momenat će vrlo brzo doći": Vladimir Đukanović: Vućića neće sa vlasti skloniti opozicija, već će on sam otići

Blic 10.04.2023
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Đukanović naveo je da je siguran da predsednika Srbije i te stranke Aleksandra Vučića "neće sa vlasti skloniti opozicija, već će on sam otići". - A poznajući ga, i tu mogu slobodan da… »
Đuka najavljuje odlazak Vučića: Taj momenat će doći vrlo brzo

Đuka najavljuje odlazak Vučića: Taj momenat će doći vrlo brzo

Nova 10.04.2023
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Đukanović naveo je da je siguran da predsednika Srbije i te stranke Aleksandra Vučića "neće sa vlasti skloniti opozicija, već će on sam otići". „A, poznajući ga, i tu mogu slobodan da… »
Vladimir Đukanović: Vučić će sam otići, neće ga sa vlasti skloniti opozicija

Vladimir Đukanović: Vučić će sam otići, neće ga sa vlasti skloniti opozicija

Novi magazin 10.04.2023
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Đukanović naveo je danas da je siguran da predsednik Srbije i te stranke Aleksandra Vučića "neće sa vlasti skloniti opozicija, već će on sam otići, a poznajući ga i tu mogu slobodan da… »
Vladimir Đukanović: Vučić će sam otići i to vrlo brzo, neće ga sa vlasti skloniti opozicija

Vladimir Đukanović: Vučić će sam otići i to vrlo brzo, neće ga sa vlasti skloniti opozicija

Danas 10.04.2023
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Đukanović naveo je danas da je siguran da predsednik Srbije i te stranke Aleksandra Vučića „neće sa vlasti skloniti opozicija, već će on sam otići, a poznajući ga i tu mogu slobodan da… »
Đukanović: Vučić će sam otići, neće ga sa vlasti skloniti opozicija

Đukanović: Vučić će sam otići, neće ga sa vlasti skloniti opozicija

Insajder 10.04.2023
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Đukanović naveo je da je siguran da predsednika Srbije i te stranke Aleksandra Vučića "neće sa vlasti skloniti opozicija, već će on sam otići". "A poznajući ga i tu mogu slobodan da… »
Vladimir Đukanović: Vučić će sam otići, taj momenat će doći vrlo brzo

Vladimir Đukanović: Vučić će sam otići, taj momenat će doći vrlo brzo

N1 Info 10.04.2023
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Đukanović naveo je da je siguran da predsednika Srbije i te stranke Aleksandra Vučića "neće sa vlasti skloniti opozicija, već će on sam otići". „A poznajući ga, i tu mogu slobodan da… »
Vladimir Đukanović o odlasku Vučića sa vlasti: Neće ga opozicija skloniti, on će sam otići

Vladimir Đukanović o odlasku Vučića sa vlasti: Neće ga opozicija skloniti, on će sam otići

Radio 021 10.04.2023
Član Predsedništva SNS Vladimir Đukanović naveo je da je siguran da predsednika Srbije i te stranke Aleksandra Vučića "neće sa vlasti skloniti opozicija, već će on sam otići". Kako je rekao Đukanović, "poznajući ga i tu mogu slobodan da budem… »

Vesti dana »