Povezane vesti

Rubljov: Bila bi mi čast da mi Đoković bude trener

Rubljov: Bila bi mi čast da mi Đoković bude trener

Politika 20.04.2023
BANjALUKA - Ruski teniser Andrej Rubljov je danas, posle pobede nad Peruancem Huanom Pablom Variljasom, rekao za sajt Srpska open da bi mu bila čast da mu jednog dana Novak Đoković bude trener. "Nemam dovoljno novca da platim Novaka. Ali, bila bi mi… »
Barelona: Serundolo eliminisao Ruda

Barelona: Serundolo eliminisao Ruda

Sportski žurnal 20.04.2023
Serundolo, 32. igrač sveta, do trijumfa je došao za sat i 53 minuta. Argentinski teniser Fransisko Serundolo plasirao se u četvrtfinale turnira u Barseloni, pošto je pobedio trećeg igrača sveta Kaspera Ruda sa 7:6 (5), 6:3. Serundolo, 32. igrač… »
Rubljov: Bila bi mi čast da mi Đoković bude trener

Rubljov: Bila bi mi čast da mi Đoković bude trener

Sportski žurnal 20.04.2023
Osvajač Mastersa u Monte Karlu je rekao da je veoma zahvalan direktoru turnira Đorđu Đokoviću. Ruski teniser Andrej Rubljov je danas, posle pobede nad Peruancem Huanom Pablom Variljasom, rekao za sajt Srpska opena da bi mu bila čast da mu jednog… »
Alkaras i Evans u četvrtfinalu turnira u Barseloni

Alkaras i Evans u četvrtfinalu turnira u Barseloni

Sportski žurnal 20.04.2023
Mesto u četvrtfinalu obezbedio je i Britanac Danijel Evans. Španski teniser Karlos Alkaras plasirao se danas u četvrtfinale turnira u Barseloni, pošto je pobedio sunarodnika Roberta Bautistu Aguta sa 6:3, 7:5. Meč Alkarasa i Bautiste Aguta, drugog i… »
Serundolo pobedio trećeg igrača sveta!

Serundolo pobedio trećeg igrača sveta!

Sport klub 20.04.2023
Argentinski teniser Fransisko Serundolo, 32. igrač ATP liste, plasirao se u četvrtfinale turnira u Barseloni pošto je rezultatom 2-0 bio bolji od Norvežanina Kaspera Ruda. Čitavu akciju iz Barselone pratite u direktnim prenosima ekskluzivno na… »
Rubljov: Bila bi mi čast da mi Đoković bude trener

Rubljov: Bila bi mi čast da mi Đoković bude trener

Vesti online 20.04.2023
Ruski teniser Andrej Rubljov je danas, posle pobede nad Peruancem Huanom Pablom Variljasom, rekao za sajt Srpska opena da bi mu bila čast da mu jednog dana Novak Đoković bude trener. – Nemam dovoljno novca da platim Novaka. Ali, bila bi mi čast da… »
Siner i Davidovič Fokina u četvrtfinalu turnira u Barseloni

Siner i Davidovič Fokina u četvrtfinalu turnira u Barseloni

Sportski žurnal 20.04.2023
Australijanac Aleks de Minor prošao je u četvrtfinale pošto mu je Grigor Dimitrov iz Bugarske predao meč bez borbe. Italijanski teniser Janik Siner plasirao se danas u četvrtfinale turnira u Barseloni, pošto je pobedio 35. igrača sveta Jošihita… »
Rubljov za samo 70 minuta do četvrtfinala Srpska opena, čeka ga Damir

Rubljov za samo 70 minuta do četvrtfinala Srpska opena, čeka ga Damir

Sportski žurnal 20.04.2023
Ovo je bio prvi meč Rubljova na turniru u Banjaluci. On je pre četiri dana osvojio masters u Monte Karlu. Ruski teniser Andrej Rubljov plasirao se u danas u četvrtfinale Srpska opena, pošto je u osmini finala turnira u Banjaluci pobedio Peruanca Huana… »
Srpska open: Kecmanović protiv Lehečke u četvrtfinalu

Srpska open: Kecmanović protiv Lehečke u četvrtfinalu

Sportski žurnal 20.04.2023
Meč između Lehečke i Albota, 36. i 110. tenisera sveta, trajao je sat i jedan minut. Češki teniser Jirži Lehečka plasirao se danas u četvrtfinale turnira u Banjaluci, pošto je savladao moldavskog igrača Radua Albota sa 6:0, 6:2. Meč između… »
Ko je obeležio četvrtfinale Evrokupa?

Ko je obeležio četvrtfinale Evrokupa?

Sport klub 20.04.2023
Relativno novi format Evrokupa, u kojem se posle grupne faze odmah kreće sa eliminacionim duelima, zasad deluje kao pun pogodak. U sredu su na programu bili dueli četvrtfinala drugog po kvalitetu evropskog takmičenja, koji su iznedrili polufinalne… »
Karlitos maršira ka odbrani titule

Karlitos maršira ka odbrani titule

Sport klub 20.04.2023
Španac Karlos Alkaraz, drugi teniser planete, nastavlja put ka odbrani titule na turniru u Barseloni. Tinejdžer iz Mursije je u četvrtak u meču osmine finala porazio sunarodnika Roberta Bautistu Aguta rezultatom 2-0. Čitavu akciju iz Barselone… »
Rubljov: Bila bi mi čast da mi Đoković bude trener

Rubljov: Bila bi mi čast da mi Đoković bude trener

Dnevnik 20.04.2023
BANjALUKA: Ruski teniser Andrej Rubljov je danas, posle pobede nad Peruancem Huanom Pablom Variljasom, rekao za sajt Srpska opena da bi mu bila čast da mu jednog dana Novak Đoković bude trener. Nemam dovoljno novca da platim Novaka. Ali, bila bi mi… »
Srpska open - Rubljov lako do četvrtfinala

Srpska open - Rubljov lako do četvrtfinala

Sportske.net 20.04.2023
Ruski teniser Andrej Rubljov plasirao se danas u četvrtfinale Srpska opena, pošto je pobedio peruanskog igrača Huana Pabla Variljasa sa 6:2, 6:2. Branilac trofeja i čovek koji je pre četiri dana osvojio maters u Monte Karlu je do pobede nad 92… »
Povratak ne ide kao po loju: Zverev ispao od 82. na svetu

Povratak ne ide kao po loju: Zverev ispao od 82. na svetu

Sport klub 20.04.2023
Nemački tensier Aleksander Zverev zbog povrede je propustio čitav drugi deo 2022. godine, a i dalje pokušava da uhvati formu potrebnu u povratak u sam vrh svetskog tenisa. Podsetnik da je pred njim još mnogo posla imao je u osmini finala “BMW… »
Džumhur u Banjaluci pokazao da još može do velikih pobeda

Džumhur u Banjaluci pokazao da još može do velikih pobeda

Sport klub 20.04.2023
Sarajlija Damir Džumhur, najbolji teniser u istoriji Bosne i Hercegovine, plasirao se u četvrtfinale ATP 250 turnira koji se održava u Banjaluci. On je u veoma uzbudljivom susretu savladao Rišara Gaskea rezultatom 2-1. Po setovima bilo je 6:4, 1:5… »
Banja Luka videla svu raskoš talenta šestog igrača sveta

Banja Luka videla svu raskoš talenta šestog igrača sveta

Sport klub 20.04.2023
Rus Andrej Rubljov igra u sjajnoj formi u poslednje vreme. Posle premijerne masters titule u Monte Karlu, 25-godišnji Moskovljanin je trijumfovao i u Banjaluci u osmini finala Srpska opena. U četvrtak je lako porazio Peruanca Huana Pabla Variljasa… »
Andrej Rubljov za samo 70 minuta u četvrtfinalu Srpska opena

Andrej Rubljov za samo 70 minuta u četvrtfinalu Srpska opena

Dnevnik 20.04.2023
BANjALUKA: Ruski teniser Andrej Rubljov plasirao se u danas u četvrtfinale Srpska opena, pošto je u osmini finala turnira u Banjaluci pobedio Peruanca Huana Pabla Variljasa 6:2, 6:0. Meč je trajao samo 70 minuta, a Rubljov je svom rivalu prepustio samo… »
Diže formu: Cicipas lako slavio u derbiju runde

Diže formu: Cicipas lako slavio u derbiju runde

Sport klub 20.04.2023
Grk Stefanos Cicipas, peti igrač sveta, plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Barseloni. On je u derbiju osmine finala u četvrtak bio bolji od Kanađanina Denisa Šapovalova rezultatom 2-0. Čitavu akciju iz Barselone pratite u direktnim prenosima… »
Barselona - Siner i Fokina u četvrtfinalu

Barselona - Siner i Fokina u četvrtfinalu

Sportske.net 20.04.2023
Osmi teniser sveta pobedio je posle nešto više od dva sata. On je osam puta oduzeo servis japanskom teniseru, koji je iskoristio pet brejk lopti. Siner će igrati protiv boljeg iz duela Britanca Kamerona Norija i Italijana Lorenca Muzetija. U… »
Džumhur nema dilemu: ''Novak Đoković je najbolji u istoriji tenisa''

Džumhur nema dilemu: ''Novak Đoković je najbolji u istoriji tenisa''

Večernje novosti 19.04.2023
Novak Đoković je najboji teniser u istoriji, izjavio je u Banjaluci Damir Džumhur. Profimedia Teniser iz Bosne i Hercegovine je, posle pobede nad Lajamom Broudijem, za sajt Srpska opena rekao da bi bila bi velika stvar za Banjaluku i BiH da se ovaj… »

Vesti dana »