Povezane vesti

Šta je Vazura govorio uoči duplog poraza na Banovom brdu?

Šta je Vazura govorio uoči duplog poraza na Banovom brdu?

Sportske.net 23.04.2023
Pre samo nedelju dana je izgledalo da je drugo mesto ipak dostižno za Partizan do kraja sezone, ali posle dva poraza od Čukaričkog u razmaku od samo tri dana, vicešampionska pozicija deluje kao ''nemoguća misija''. I ne samo to, nego će Partizan… »
Trener ''Čuke'': ''Žao mi je što će Duljaj razgovarati sa upravom''

Trener ''Čuke'': ''Žao mi je što će Duljaj razgovarati sa upravom''

Sportske.net 23.04.2023
Partizanova kola krenula su nizbrdo i u ovom trenutku nema nikog na vidiku ko bi ih zaustavio od daljeg sunovrata. Ove sezone crno-beli su već dva puta menjali trenere, počeo je Ilija Stolica, nastavio Gordan Petrić koga je ovog proleća nasladio Igor… »
Duljaj: Partizan će da živi i dalje

Duljaj: Partizan će da živi i dalje

Sportski žurnal 23.04.2023
Trener Čukaričkog Dušan Kerkez rekao je da je njegova ekipa zasluženo pobedila. Trener Partizana Igor Duljaj rekao je da taj fudbalski klub nikada nije bio u ovako teškoj situaciji, posle večerašnjeg novog poraza od Čukaričkog u Super ligi… »
Ja bih voleo da sam ja problem! Duljaj slomljen zbog Partizana, da li odlazi? "Postaviću pitanje ljudima iz kluba!"

Ja bih voleo da sam ja problem! Duljaj slomljen zbog Partizana, da li odlazi? "Postaviću pitanje ljudima iz kluba!"

Mondo 23.04.2023
Igor Duljaj je došao u Partizan kako bi "ugasio vatru", a čini se da se ona samo još više rasplamsala u poslednja dva meseca. Igor Duljaj je došao u Partizan kako bi "ugasio vatru", a čini se da se ona samo još više rasplamsala u poslednja dva… »
Duljaj: Živeće Partizan, ali nikada nije bilo teže

Duljaj: Živeće Partizan, ali nikada nije bilo teže

Sport klub 23.04.2023
Trener Partizana Igor Duljaj posle poraza od Čukaričkog 1:0 na startu plej ofa Superlige istakao je da je stanje u klubu i timu vrlo teško. Čukarički je drugi put u tri dana pobedio Partizan na svom terenu, oba puta sa 1:0. Ovoga puta je to bilo plej… »
Duljaj: Partizan nikad nije bio u ovako teškoj situaciji

Duljaj: Partizan nikad nije bio u ovako teškoj situaciji

Beta 23.04.2023
Trener Partizana Igor Duljaj rekao je da taj fudbalski klub nikada nije bio u ovako teškoj situaciji, posle večerašnjeg novog poraza od Čukaričkog u Super ligi Srbije. "Kako dalje? Nemam odgovor na to pitanje. Izuzetno teška situacija, mislim da… »
Duljaj ide na razgovor sa upravom, postaviće im pitanje...

Duljaj ide na razgovor sa upravom, postaviće im pitanje...

Sportske.net 23.04.2023
Posle večerašnjeg poraza od Čukaričkog na startu plej-ofa, Partizanu su ostale samo teoretske šanse za osvajanje drugog, pa čak i trećeg mesta do kraja sezone. Po svemu sudeći, crno-belima preostaje borba sa Vojvodinom za četvrtu poziciju, ali… »
Čuka noćna mora za Partizan: Docić otpisao crno-bele

Čuka noćna mora za Partizan: Docić otpisao crno-bele

Sport klub 23.04.2023
U 31. kolu plej-of grupe Mocart bet Super lige, Čukarički je sa 1:0 pobedio Partizan. Gol odluke postigao je Marko Docić, sa preko 35 metara. Izveo je sjajno slobodan udarac kapiten Čukaričkog i uz obilatu pomoć golmana Nemanje Stevanovića rešio… »
Čukarički dva puta dobio Partizan, SAD hoće u ligu šampiona: Kažu da je teško, ali ne i nemoguće - mi verujemo!

Čukarički dva puta dobio Partizan, SAD hoće u ligu šampiona: Kažu da je teško, ali ne i nemoguće - mi verujemo!

Mondo 23.04.2023
Čukarički u Ligi šampiona? Zašto da ne! Dušan Kerkez i njegovi igrači očigledno veruju u to! Čukarički u Ligi šampiona? Zašto da ne! Dušan Kerkez i njegovi igrači očigledno veruju u to! Kapiten Marko Docić je golom sa 35 metara doneo drugu… »
Očajnom Partizanu ne pomaže ni Dijabate, ''Čuka'' grabi ka Ligi šampiona!

Očajnom Partizanu ne pomaže ni Dijabate, ''Čuka'' grabi ka Ligi šampiona!

Sportske.net 23.04.2023
Da je neko ovo pričao navijačima Partizana pre početka ove sezone, teško da bi mu iko verovao. Crno-beli su se prošle godine do poslednjeg kola borili za titulu sa Crvenom zvezdom, a godinu dana kasnije je veliko pitanje da li će zadržati i… »
''Igore, kako dalje?'' Trener Partizana ostao bez teksta...

''Igore, kako dalje?'' Trener Partizana ostao bez teksta...

Sportske.net 23.04.2023
Partizan ne prestaje da priređuje razočaranja svojim navijačima i da tone na tabeli, ozbiljno ugrožavajući plasman na evropsku scenu. U samo tri dana Partizan je drugi put poražen od Čukaričkog, oba puta na Banovom brdu, oba puta sa 1:0, pa sada… »
Inteligencija Docića dovela Čukarički na drugo mesto, a greška Stevanovića da Partizan strepi za Evropu

Inteligencija Docića dovela Čukarički na drugo mesto, a greška Stevanovića da Partizan strepi za Evropu

Euronews 23.04.2023
Inteligentna golčina Marka Docića sa preko 30 metara, uz neverovatan kiks golmana Nemanje Stevanovića, rešio je derbi 31. kola Mozzart bet Superlige na Banovom brdu 1:0 (1:0), odveo je Čukarički na drugu poziciju, a Partizanu produžio agoniju pred… »
Ovo nije Partizan, nego njegova bleda kopija! Crno-beli opet izgubili - možda neće ni videti Evropu!

Ovo nije Partizan, nego njegova bleda kopija! Crno-beli opet izgubili - možda neće ni videti Evropu!

Mondo 23.04.2023
Marko Docić je golom sa kraja prvog poluvremena naneo još jedan poraz Partizanu. Čak četvrti u poslednjih pet utakmica. Partizan ne da gubi bitku za mesto u kvalifikacijama za Ligu šampiona, nego možda neće ni u Evropu. Marko Docić je golom sa… »
Nemam odgovor na to pitanje, ali živeće Partizan! Duljaj očajan posle novog poraza: Mnogo je teško, nikad teže!

Nemam odgovor na to pitanje, ali živeće Partizan! Duljaj očajan posle novog poraza: Mnogo je teško, nikad teže!

Mondo 23.04.2023
Partizan je poražen dva puta u nekoliko dana od Čukaričkog, a trener crno-belih Igor Duljaj bio je vidno utučen nakon novog poraza. Partizan je poražen dva puta u nekoliko dana od Čukaričkog, a trener crno-belih Igor Duljaj bio je vidno utučen… »
Čukarički opet pobedio Partizan: Ekipi iz Humske izmiču kvalifikacije za Ligu šampiona (foto/video)

Čukarički opet pobedio Partizan: Ekipi iz Humske izmiču kvalifikacije za Ligu šampiona (foto/video)

Večernje novosti 23.04.2023
FUDBALERI Partizana doživeli su novi poraz u Superligi Srbije. Čukarički je opet bio bolji od crno-belih sa 1:0 u prvom kolu plej-ofa. FOTO: M. Vukadinović Ne ide, pa ne ide klubu iz Humske i ovim neuspehom kvalifikacije za Ligu šampiona su sve… »
POLUVREME - Evrogol Marka Docića, da li će Duljaj opet morati da menja golmana?

POLUVREME - Evrogol Marka Docića, da li će Duljaj opet morati da menja golmana?

Sportske.net 23.04.2023
Završeno je prvo poluvreme na Banovom brdu, Čukarički protiv Partizana vodi sa 1:0, evrogolom kapitena domaćeg tima Marka Docića u 43. minutu! Početak meča bio je prilično uzbudljiv, jer je već u petom minutu dosuđen jedanaesterac za… »
Kakav početak na Brdu - Dosuđen, pa poništen penal za Čukarički!

Kakav početak na Brdu - Dosuđen, pa poništen penal za Čukarički!

Sportske.net 23.04.2023
Čukarički i Partizan večeras su u 18.30h počeli svoj meč 31. kola, samo tri dana pošto je tim sa Banovog brda savladao crno-bele na istom mestu sa 1:0. Malo je nedostajalo da ''brđani'' i večeras već posle pet minuta povedu istim rezultatom, jer… »
SASTAVI - Duljaj promenio pola tima, Dijabate starter, a gde je ''nestao'' golman Popović?

SASTAVI - Duljaj promenio pola tima, Dijabate starter, a gde je ''nestao'' golman Popović?

Sportske.net 23.04.2023
Samo tri dana posle prekinute, pa nastavljene utakmice na Banovom brdu u kojoj je Čukarički savladao Partizan sa 1:0, ove dve ekipe se sastaju i večeras na istom mestu od 18 časova i 30 minuta, u prvom kolu plej-ofa. U odnosu na prethodni susret… »
Ivanović za "Novosti": Ne mislimo na Ligu šampiona, a Partizan će da se probudi!

Ivanović za "Novosti": Ne mislimo na Ligu šampiona, a Partizan će da se probudi!

Večernje novosti 23.04.2023
NISAM slavio gol protiv Partizana, jer sam u tom klubu proveo dve i po prelepe godine i zato što od malih nogu navijam za crno-bele! FOTO: M. Vukadinović Ovako je za "Novosti" svoju priču o pobedi u poslednjem kolu regularnog dela sezone (1:0) i voljom… »
Čukarički nije primio gol od Partizana 190 minuta

Čukarički nije primio gol od Partizana 190 minuta

Sportski žurnal 23.04.2023
Današnji meč na Banovom brdu biće drugi za tri sezone u kojem su belo-crni domaćini Parnom valjku u plej-ofu. Čukarički nije izgubio poslednje dve utakmice od Partizana na Banovom brdu. Belo-crni nisu ni primili gol na mečevima prošle i ove sezone… »

Vesti dana »