Povezane vesti

Kako je Stef motivisao Voriorse pred sedmu utakmicu?

Kako je Stef motivisao Voriorse pred sedmu utakmicu?

Sport klub 01.05.2023
Niko u istoriji NBA plej-ofa nije ubacio 50 poena u sedmoj utakmici serije, sve dok Stefen Kari, najbolji šuter svih vremena, nije „spalio“ Sakramento Kingse. Na parketu „Golden Van Centra“ plejmejker rođen u Šarlotu još jednom je potvrdio… »
Kako je Stef motivisao Voriorse pred sedmu utakmicu?

Kako je Stef motivisao Voriorse pred sedmu utakmicu?

Sport klub 01.05.2023
Niko u istoriji NBA plej-ofa nije ubacio 50 poena u sedmoj utakmici serije, sve dok Stefen Kari, najbolji šuter svih vremena, nije „spalio“ Sakramento Kingse. Na parketu „Golden Van Centra“ plejmejker rođen u Šarlotu još jednom je potvrdio… »
Kari ušao u istoriju - Ker: Ovako sam se osećao kada sam igrao s Džordanom

Kari ušao u istoriju - Ker: Ovako sam se osećao kada sam igrao s Džordanom

Sportski žurnal 01.05.2023
Stef Kari prvi u istoriji NBA lige sa 50 poena u sedmom meču. Košarkaš Golden Stejta, Stef Kari, u pobedi protiv Sakramenta (120:100) postao je prvi igrač u istoriji NBA lige koji je u sedmoj utakmici plej-ofa imao najmanje 50 poena. Kari je uz 50… »
Zvezde se dive Kariju: Ovo što je uradio je nerealno

Zvezde se dive Kariju: Ovo što je uradio je nerealno

Sport klub 01.05.2023
Svetske zvezde košarke ne kriju oduševljenje povodom izvanredne partije Stefa Karija u kojoj je predvodio Golden Stejt Voriorse protiv Sakramenta. Ratnici su slavili rezultatom 120:100 u sedmoj utakmici prve runde plej-ofa, sa Kari je sam imao… »
Grin razočaran Sabonisom: Izgubio si, pruži ruku

Grin razočaran Sabonisom: Izgubio si, pruži ruku

Sport klub 01.05.2023
Krilni centar Golden Stejt Voriorsa Drejmond Grin kaže da je razočaran ponašanjem centra Sakramento Kingsa Domantasa Sabonisa posle sedme utakmice dva tima u seriji prve runde plej-ofa. Voriorsi su savladali Kingse sa 120:110 i idu dalje sa 4-3 u… »
Sakramento poklekao u majstorici, Kari stao na 50 (video)

Sakramento poklekao u majstorici, Kari stao na 50 (video)

Sportski žurnal 01.05.2023
Golden Stejt slavio u sedmom meču i izbacio Kingse. Košarkaši Golden Stejta pobedili su Sakramento u gostima sa 120:100 u sedmom meču četvrtfinala Zapadne konferencije NBA lige. Posle trijumfa u majstorici Voriorse u polufinalu Zapada očekuje duel… »
Golden stejt eliminisao Sakramento, u polufinalu sa Lejkersima

Golden stejt eliminisao Sakramento, u polufinalu sa Lejkersima

Dnevnik 01.05.2023
SAKRAMENTO: Košarkaši Golden stejta savladali su ekipu Sakramenta sa 120:100 u odlučujućem meču plej-of serije Zapadne konferencije NBA lige, i sa 4:3 u pobedama plasirali se u polufinale konferencije, gde ih očekuju duelu sa Los Anđeles… »
Ker o Kariju: Ovako sam se osećao kad sam igrao sa Džordanom

Ker o Kariju: Ovako sam se osećao kad sam igrao sa Džordanom

Sport klub 01.05.2023
Bek Golden Stejt Voriorsa Stef Kari srećan je zato što je njegov tim u sedmoj utakmici serije sa Sakramento Kingsima odigrao najbolji meč u seriji. Voriorsi su slavili sa 120:100 i sa 4-3 u pobedama plasirali su se u drugu rundu plej-ofa. „U ovoj… »
Kraj "lude" serije: Nestvarni Stef Kari zaustavio Kingse kao na video igrici

Kraj "lude" serije: Nestvarni Stef Kari zaustavio Kingse kao na video igrici

Večernje novosti 01.05.2023
GOLDEN Stejt Voriorsi savladali su Sakramento kingse rezultatom 120:100 u odlučujućem meču plej-of serije Zapadne konferencije NBA lige. Zanimljivo je da je Stef Kari postigao isto poena kao i polovina protivničkog tima. Tanjug/AP Najzaslužniji za… »
Golden Stejt u polufinalu plej-ofa Zapadne konferencije, 50 poena Karija

Golden Stejt u polufinalu plej-ofa Zapadne konferencije, 50 poena Karija

Beta 01.05.2023
Košarkaši Golden Stejta plasirali su se večeras u polufinale plej-ofa Zapadne konferencije u NBA ligi, pošto su u sedmoj utakmici prvog kola pobedili Sakramento sa 120:100. Aktuelni šampioni su tako sa 4:3 u seriji eliminisali Kingse. Voriorse je… »
Kingsi su još zeleni, Kari rekordima do polufinala Zapada!

Kingsi su još zeleni, Kari rekordima do polufinala Zapada!

Sportske.net 01.05.2023
Golden Stejt je u polufinalu konferencije i tamo će igrati protiv Los Anđeles Lejkersa. Savladali su u odlučujućoj sedmoj utakmici ekipu Sakramenta, ipak je iskustvo presudilo na stranu Voriorsa koji su imali neverovatnog Stefa Karija. Na kraju… »

Vesti dana »