Povezane vesti

Švedska sedmi put najbolja na Pesmi Evrovizije, Srbija na 24. mestu

Švedska sedmi put najbolja na Pesmi Evrovizije, Srbija na 24. mestu

RTS 13.05.2023
Predstavnica Švedske Lorin pobednica je Pesme Evrovizije u Liverpulu. Sa pesmom "Tattoo" zabeležila je drugu pobedu na najvećem muzičkom takmičenju, čime je postala drugi izvođač u istoriji kojem je to uspelo. Takođe, ovo je sedma pobeda za… »
Švedska pobednik evrovizije 2023: Lorin drugi put odnela trofej - evo koje mesto je zauzeo Luke Black za Srbiju

Švedska pobednik evrovizije 2023: Lorin drugi put odnela trofej - evo koje mesto je zauzeo Luke Black za Srbiju

Blic 13.05.2023
Najveće muzičko takmičenje "Evrovizija" počelo je u utorak, a večeras se održalo veliko finale. Danas, između ostalih, nastupila je i Srbija sa pesmom "Samo mi se spava", u izvođenju Luke Ivanovića, poznatijeg po umetničkom imenu Luke Black, dok… »
Hrvati drastično skočili na kladionicama: Kontroverzne komšije imaju najveću šansu za pobedu na "Evroviziji 2023": Sve…

Hrvati drastično skočili na kladionicama: Kontroverzne komšije imaju najveću šansu za pobedu na "Evroviziji 2023": Sve…

Blic 13.05.2023
Večeras se održava veliko finale takmičenja "Evrovizija 2023" u kojem učestvuje i naš predstavnik Luke Black sa pesmom "Samo mi se spava". Luka Ivanović oduševio je publiku u prvom polufinalu, nakon kojeg su mnogi hvalili njegov performans, a… »
Kladionice joj predviđaju pobedu: Lorin pokorila scenu u Liverpulu, njen nastup oduševio publiku, dobila ovacije! (video)

Kladionice joj predviđaju pobedu: Lorin pokorila scenu u Liverpulu, njen nastup oduševio publiku, dobila ovacije! (video)

Kurir 13.05.2023
Svojim upečatljivim nastupom pevačica Lorin, predstavnica Švedske, da podsetimo, pobedila je na Evroviziji 2012. godine sa pesmom "Euphoria". Njena pesma "Tatoo", prema kladionicama uoči finala imala je najveće šanse za pobedu na ovogodišnjem… »
Kako je izgledao nastup Luka Blacka u finalu Evrovizije (VIDEO)

Kako je izgledao nastup Luka Blacka u finalu Evrovizije (VIDEO)

N1 Info 13.05.2023
Predstavnik Srbije na ovogodišnjoj Evroviziji, Luke Black, izveo je svoj nastup u Liverpulu. Luke Black je nastupio na sceni na finalnoj večeri pod rednim brojem pet. Luka je dobio ogroman aplauz publike. The Serbian pop alchemist has awoken 🇷🇸… »
EKSKLUZIVNO: Luke Black za Nova.rs pred finale Evrovizije iz liverpulske arene VIDEO

EKSKLUZIVNO: Luke Black za Nova.rs pred finale Evrovizije iz liverpulske arene VIDEO

Nova 13.05.2023
Luke Black dao je izjavu za Nova.rs pred sam početak finala Evrovizije. Uživo iz arene u Liverpulu navodi da je jako uzbuđen pred nastup i šalje pozdrave svima u Srbiji. “Ljudi evo nas u areni pred veliko finale, mnogo smo uzbuđeni svi, ovo je… »
Luk Blek dobio ovacije, a na zvaničnom profilu Evrovizije se pojavio jedan tvit: Pogledajte njegov nastup i kako su ga nazvali

Luk Blek dobio ovacije, a na zvaničnom profilu Evrovizije se pojavio jedan tvit: Pogledajte njegov nastup i kako su ga nazvali

Kurir 13.05.2023
Veliko finale Evrovizije je počelo, naš Luk Blek je nastupio peti po redu i dobio gromoglasne ovacije publike u liverpulskoj Areni, a na zvaničnom Tviter profilu manifestacije se pojavio zanimljiv tvit. Hello? 🦞 — Eurovision Song Contest… »
Vrela poljakinja ostala bez dela haljine i svojim zanosnim plesom zapalila scenu: Sve oči bile uprte u nju, publika u transu!

Vrela poljakinja ostala bez dela haljine i svojim zanosnim plesom zapalila scenu: Sve oči bile uprte u nju, publika u transu!

Kurir 13.05.2023
Poljska je četvrta na redu u velikom finalu. Njihova predstavnica je Blanka, a boje svoje zemlje brani pesmom "Solo". BEJBA ITS KINDA KREJZA! 🇵🇱 #Eurovision #Eurovision pic.twitter.com/rTe6m0J4lj — Eurovision Song Contest (@Eurovision) May 13… »
Publika promenila reči pesme Luka bleka: Naš predstavnik zapalio binu na Evrosongu, pa dobio bezobraznu podršku!

Publika promenila reči pesme Luka bleka: Naš predstavnik zapalio binu na Evrosongu, pa dobio bezobraznu podršku!

Kurir 13.05.2023
Luka Ivanović, poznatiji kao Luke Black, pokidao je nastup u velikom finalu Pesme Evrovizije! Publika, prvi put, promenila tekst pesme nekom izvođaču! Luk Blek, srpski predstavnik n a Pesmi Evrovizije, nastupio je u velikom finalu na oduševljenje… »
Počelo je finale Evrovizije: Sve je spremno za veliki spektakl – cela Srbija navija za Luka Bleka

Počelo je finale Evrovizije: Sve je spremno za veliki spektakl – cela Srbija navija za Luka Bleka

Nova 13.05.2023
Otvoreno je finale 67. izbora za Pesmu Evrovizije u Liverpulu, Velikoj Britaniji. Izvođači iz 26 zemalja koje će se boriti za trofej s nestrpljenjem čekaju svoj red da u što bolje svetlu predstave svoje zemlje. Predstavnik Srbije Luke Black… »
Kejt Midlton otvorila finale Evrovizije: Svoje izvođenje na klaviru posvetila Ukrajini (video)

Kejt Midlton otvorila finale Evrovizije: Svoje izvođenje na klaviru posvetila Ukrajini (video)

Kurir 13.05.2023
Ovogodišnje takmičenje Evrovizije otvorila je princeza od Velsa, Kejt Midlton, svirajući pesmu na klaviru posvećenu Ukrajini. Kejt Midlton svirala je klavir u zamku Vindzoru, a njenu pesmu pratio je odmah i nastup koji je usledio prošlogodišnjeg… »
Publika promenila reči pesme: Luke Black zapalio binu Pesme Evrovizije - stigla bezobrazna podrška!

Publika promenila reči pesme: Luke Black zapalio binu Pesme Evrovizije - stigla bezobrazna podrška!

Mondo 13.05.2023
Luka Ivanović, poznatiji kao Luke Black, pokidao je nastup u velikom finalu Pesme Evrovizije! Publika, prvi put, promenila tekst pesme nekom izvođaču! Luka Ivanović, poznatiji kao Luke Black, pokidao je nastup u velikom finalu Pesme Evrovizije… »
Prenos finala Evrovizije 2023 na YouTube (VIDEO)

Prenos finala Evrovizije 2023 na YouTube (VIDEO)

N1 Info 13.05.2023
Finale takmičenja Pesma Evrovizije 2023 svi fanovi mogu da prate uživo na zvaničnom evrovizijskom YouTube kanalu. U finalu nastupa predstavnik Srbije Luke Black pesmom „Samo mi se spava“ pod rednim brojem pet. Finale se održava u subotu u 21 čas… »
Britanija me oblikovala, isplatilo se što živim ovde! BBC objavio prilog sa Lukom pred finale, a i legendarni nme pisao o…

Britanija me oblikovala, isplatilo se što živim ovde! BBC objavio prilog sa Lukom pred finale, a i legendarni nme pisao o…

Kurir 13.05.2023
Večeras je u Liverpulu veliko finale Pesme za Evroviziju 2023. Naš Luka nastupa peti po redu sa pesmom "Samo mi se spava", a britanski javni servis je pustio prilog o našem predstavniku. - Ja sam Luk Blek, predstavljam Srbiju ove godine na… »
Luk Blek u Liverpulu peva za Srbiju – šta treba da znate o velikom finalu Pesme Evrovizije

Luk Blek u Liverpulu peva za Srbiju – šta treba da znate o velikom finalu Pesme Evrovizije

RTS 13.05.2023
Takmičari iz 26 zemalja večeras će u finalu "Pesme Evrovizije" u Liverpulu pokušati da dođu do trofeja za najbolju pesmu Evrope. Među njima je i predstavnik Srbije Luk Blek, koji će pod rednim brojem 5 izvesti pesmu "Samo mi se spava". Direktan… »
“Prošla sam celu Evropu autostopom do Liverpula”: Sreli smo Hrvaticu koja je u šestoj deceniji prevalila hiljade…

“Prošla sam celu Evropu autostopom do Liverpula”: Sreli smo Hrvaticu koja je u šestoj deceniji prevalila hiljade…

Nova 13.05.2023
Marica je sa svojim suprugom iz Hrvatske došla autostopom za Liverpul, kaže za Nova.rs. Ovu Hrvaticu u šestoj deceniji sreli smo ispred arene u Liverpulu gde se večeras održava Evrovizija. Prvi put je u Liverpul sa suprugom došla pre pola veka… »
Imamo predstavnika, ali još jedan je "naš": Britanci prisvojili srpskog predstavnika na Eurosongu - "Živi u Londonu"

Imamo predstavnika, ali još jedan je "naš": Britanci prisvojili srpskog predstavnika na Eurosongu - "Živi u Londonu"

Mondo 13.05.2023
Britanski mediji pišu o Luki Ivanoviću, srpskom predstavniku na Pesmi Evrovizije. Britanski mediji pišu o Luki Ivanoviću, srpskom predstavniku na Pesmi Evrovizije Finale Pesme Evrovizije održaće se večeras u Liverpulu, a srpski predstavnik Luke… »
Luk Blek se oglasio pred samo finale Evrovizije: Evo koju moćnu poruku je poslao pred sam početak spektakla (video)

Luk Blek se oglasio pred samo finale Evrovizije: Evo koju moćnu poruku je poslao pred sam početak spektakla (video)

Kurir 13.05.2023
Nastup Luka Bleka večeras svi željno iščekuju. On će naime, u finalu Evrovizije nastupiti pod rednim brojem pet sa pesmom "Sami mi se spava". Pred početak finala, Luk Blek se oglasio na Instagramu i tom prilikom poslao je moćnu poruku. View this… »
Svi pobednici Pesme Evrovizije od 1956. do danas

Svi pobednici Pesme Evrovizije od 1956. do danas

N1 Info 13.05.2023
Pesma Evrovizije se održava od 1956. godine, sa izuzetkom 2020. godine, kada je takmičenje otkazano zbog pandemije. Najviše pobeda ima Irska – čak sedam, a i jedina je zemlja koja je trijumfovala tri puta zaredom. Pobedničke zemlje i pesme kroz… »
Ko je zgodni marko koji peva u finalu erovizije: Ima 35 godina, prati ga dva miliona, a žene jedva čekaju da ga vide!

Ko je zgodni marko koji peva u finalu erovizije: Ima 35 godina, prati ga dva miliona, a žene jedva čekaju da ga vide!

Mondo 13.05.2023
Marko Mengoni će večeras u finalu Evrovizije predstavljati Italiju, zemlju članicu "Velike petorke", a dolazi iz Milana i veoma je popularan. Marko Mengoni će večeras u finalu Evrovizije predstavljati Italiju, zemlju članicu "Velike petorke", a… »
Finale Pesme Evrovizije – za trofej se bore pevači iz 26 zemalja

Finale Pesme Evrovizije – za trofej se bore pevači iz 26 zemalja

RTS 13.05.2023
U Liverpulu se večeras održava veliko finale Pesme Evrovizije. Za trofej se bore predstavnici 26 zemalja, a među njima je i predstavnik Srbije Luk Blek, koji će nastupiti peti sa pesmom "Samo mi se spava". Direktan prenos u 21.00 na RTS 1, RTS Svet… »
Večeras je finale pesme evrovizije: Prenos na Prvom programu RTS-a, evo pod kojim rednim brojem nastupa Luke Black!

Večeras je finale pesme evrovizije: Prenos na Prvom programu RTS-a, evo pod kojim rednim brojem nastupa Luke Black!

Mondo 13.05.2023
Večeras je veliko finale u kojem ćemo slušati nastupe 26 zemalja. Večeras je veliko finale u kojem ćemo slušati nastupe 26 zemalja Luke Black se večeras, zajedno sa 26 zemalja bori za prvo mesto na prestižnom takmičenju Evrovizija, koja se ove… »
Oni se prvi put posle 4 godine ponovo bore za pobedu na evroviziji: Nastupaju pod rednim brojem koji ima jaku simboliku

Oni se prvi put posle 4 godine ponovo bore za pobedu na evroviziji: Nastupaju pod rednim brojem koji ima jaku simboliku

Kurir 13.05.2023
U Liverpulu se večeras održava finale Evrovizije, gde će Srbiju predstaviti Luk Blek sa pesmom “Samo mi se spava”. Pored Luke, još jedna balkanska zemlja ove godine skrenula je veliku pažnju na sebe i to nakon mnogo godina. Naime, Slovenija je… »
Finale Pesme Evrovizije – za trofej se bore pevači iz 26 zemalja

Finale Pesme Evrovizije – za trofej se bore pevači iz 26 zemalja

RTV Novi Pazar 13.05.2023
ČITAJ MI U Liverpulu se večeras održava veliko finale Pesme Evrovizije. Za trofej se bore predstavnici 26 zemalja, a među njima je i predstavnik Srbije Luk Blek koji će nastupiti peti sa pesmom “Samo mi se spava”. Direktan prenos u 21.00 na RTS… »
Postoji li recept za pobedu – šest najuspešnijih zemalja na Evrosongu

Postoji li recept za pobedu – šest najuspešnijih zemalja na Evrosongu

RTS 13.05.2023
Od 1956. godine, kada je održana prva „Pesma Evrovizije”, mnogi se nisu nikada popeli na evrovizijski tron, neke zemlje su pobedile samo jednom, dok su neke najbolju pesmu Starog kontinenta imale više puta. Podsetićemo se zemalja koje su bile… »
Učesnik evrovizije boluje od teškog psihičkog poremećaja: Italijan važi za jednog od favorita na Evroviziji, a ovo su…

Učesnik evrovizije boluje od teškog psihičkog poremećaja: Italijan važi za jednog od favorita na Evroviziji, a ovo su…

Blic 13.05.2023
Ovogodišnji predstavnik Italije na Evroviziji, Marko Mengoni pobedio je na festivalu u Sanremu, a večeras će u finalu će se boriti sa pesmom "Due vita", što znači Dva života. Nakon Sanrema Marko je poručio da će učestvovati na Evroviziji, ali da… »
Ova zemlja prvi put posle 4 godine ponovo se bori za pobedu na evroviziji: Uspeli da se plasiraju u finale, a njihov redni broj…

Ova zemlja prvi put posle 4 godine ponovo se bori za pobedu na evroviziji: Uspeli da se plasiraju u finale, a njihov redni broj…

Blic 13.05.2023
U Liverpulu se večeras održava finale Evrovizije, gde će Srbiju predstaviti Luke Black sa pesmom “Samo mi se spava”. Pored Luke, još jedna balkanska zemlja ove godine skrenula je veliku pažnju na sebe i to nakon mnogo godina. Naime, Slovenija je… »
Ovako danas izgleda nekadašnja pobednica Evrovizije: Nastupaće večeras na finalu, a nekada je napravila potpuni bum

Ovako danas izgleda nekadašnja pobednica Evrovizije: Nastupaće večeras na finalu, a nekada je napravila potpuni bum

Blic 13.05.2023
U Liverpulu se večeras održava veliko finale Evrovizije, a naš predstavnik Luke Black nastupiće peti po redu. 26 zemalja boriće se za pobedu na prestižnom muzičkom takmičenju. Ukrajina je zemlja koja je odnela najviše pobeda na ovom takmičenju u… »
Ne možete za Srbiju, ali evo zašto treba da glasate za Sloveniju : Bend “Joker Out” potpuno zaludeo Evropu (VIDEO)

Ne možete za Srbiju, ali evo zašto treba da glasate za Sloveniju : Bend “Joker Out” potpuno zaludeo Evropu (VIDEO)

Story 13.05.2023
Večeras se u Liverpulu održava finale Evrovizije, a Srbiju predstavlja Luke Black alternativnom numerom “Samo mi se spava” kojom je protresao evropsku publiku, a evrovizijski fanovi mu daju šansu da na kraju glasanja bude u samom vrhu tabele. Pored… »
Švedska je favorit na kladionicama, a evo na kom su mestu Hrvati: Kontroverzne komšije pale na listi, sada su na ovoj…

Švedska je favorit na kladionicama, a evo na kom su mestu Hrvati: Kontroverzne komšije pale na listi, sada su na ovoj…

Blic 13.05.2023
Večeras se održava veliko finale takmičenja "Evrovizija 2023" u Liverpulu, a naš predstavnik Luke Black nastupa pod rednim brojem pet. Iako je nakon polufinala mnogima postao favorit Luka se na kladionicama ne kotira naročito dobro, pa tako zauzima… »
Evrovizija 2023: Pobednika biraju publika i žiri - večeras finale

Evrovizija 2023: Pobednika biraju publika i žiri - večeras finale

Večernje novosti 13.05.2023
DA li će pobednik 67. "Evrosonga" u liverpulskoj M&S Bank areni biti predstavnica Švedske Lorin, kao što to predviđaju kladionice, ili će se, ipak, radovati neko drugi, saznaćemo večeras, od 21 sat, kada počinje veliko finale. Foto AP Takmičiće… »
Večeras je finale Evrovizije: Ovo je redosled nastupa, naš Luke Black je među prvima

Večeras je finale Evrovizije: Ovo je redosled nastupa, naš Luke Black je među prvima

Nova 13.05.2023
Sve je spremno za spektakl u Liverpulu. Finale Evrovizije zakazano je za večeras u 21 sat, a osim na RTS 1, sva dešavanja iz Liverpula moći ćete da pratte na našem portalu. Iako Švedska već nedeljama važi za favorita, takmičenje je svake godine… »
Večeras finale Evrovizije 2023: Evo pod kojim brojem nastupa Luke Black sa pesmom "Samo mi se spava" i kako se kotira na…

Večeras finale Evrovizije 2023: Evo pod kojim brojem nastupa Luke Black sa pesmom "Samo mi se spava" i kako se kotira na…

Blic 13.05.2023
Evrovizija 2023 se ove godine održava u Liverpulu u Velikoj Britaniji, a naš predstavnik Luke Black će u finalu, koje se održava večeras, nastupiti pod rednim brojem 5. Iako je nakon polufinala mnogima postao favorit Luka se na kladionicama ne kotira… »
Hrvati drastično skočili na kladionicama: Večeras nas očekuje evrovizijski spektakl, a evo na kom mestu se lazali Let 3…

Hrvati drastično skočili na kladionicama: Večeras nas očekuje evrovizijski spektakl, a evo na kom mestu se lazali Let 3…

Kurir 13.05.2023
Večeras se održava veliko finale takmičenja "Evrovizija 2023" u kojem učestvuje i naš predstavnik Luk Blek sa pesmom "Samo mi se spava". Luka Ivanović oduševio je publiku u prvom polufinalu, nakon kojeg su mnogi hvalili njegov performans. Iako je… »
(Video) Ljudi misle da je zvezda, a on i čistačica i spremačica: Luke Black oduševio videom iz Liverpula: Fizikališe pred…

(Video) Ljudi misle da je zvezda, a on i čistačica i spremačica: Luke Black oduševio videom iz Liverpula: Fizikališe pred…

Blic 12.05.2023
Luka Ivanović poznatiji kao Luke Black plasirao se u finale takmičenja "Evrovizija 2023", a sada je na društvenoj mreži isplivao snimak iz Liverpula na kojem se vidi kako naš predstavnik aktivno radi na scenografiji za svoj nastup u finalu. - Rekli… »
Evrovizija 2023: Luk Blek pao na kladionicama, a evo ko su favoriti dan pre finala

Evrovizija 2023: Luk Blek pao na kladionicama, a evo ko su favoriti dan pre finala

Danas 12.05.2023
Stanje na kladionicama menja se iz dana u dan, borba je neizvesna, no i dan uoči velikog finala Evrovizije nije došlo do nekih prevelikih promena barem kada su pitanju favoriti. Sinoć je u Liverpilu održano drugo polufinale ovogodišnje Eurovizije na… »

Vesti dana »

Stiže nevreme; Ovi delovi Srbije prvi na udaru

Stiže nevreme; Ovi delovi Srbije prvi na udaru

B92 pre 1 satjoš 39 povezanih
"Grobari" prozivali Teodosića FOTO

"Grobari" prozivali Teodosića FOTO

B92 pre 31 minutajoš 31 povezana
Partizan - Crvena Zvezda: Večiti derbi, 3. utakmica finala - i to kakva!

Partizan - Crvena Zvezda: Večiti derbi, 3. utakmica finala - i to kakva!

Večernje novosti pre 31 minutajoš 24 povezane