Povezane vesti

Španski teniser Karlos Alkaraz osvojio Kvins i preuzeo prvo mesto na ATP listi

Španski teniser Karlos Alkaraz osvojio Kvins i preuzeo prvo mesto na ATP listi

Politika 25.06.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz osvojio je ATP turnir u Kvinsu, pošto je danas u Londonu finalu pobedio Australijanca Aleksa de Minora 6:4, 6:4. Španac će od sutra zvanično preuzeti prvo mesto na ATP listi od Srbina Novaka Đokovića i to nedelju dana… »
Alkaraz: Tenis je moj život, srećan sam što sam ponovo najbolji teniser sveta

Alkaraz: Tenis je moj život, srećan sam što sam ponovo najbolji teniser sveta

Politika 25.06.2023
LONDON – Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je danas da je srećan što će Vimbldon dočekati kao prvoplasirani na ATP listi, prenose britanski mediji. Alkaraz je osvojio turnir u Kvinsu, pošto je danas u finalu savladao Australijanca Aleksa de… »
11 od 14: Alkaras retko gubi finala (VIDEO)

11 od 14: Alkaras retko gubi finala (VIDEO)

Sport klub 25.06.2023
Karlos Alkaras je osvojio turnir u Londonu, savladavši u finalu Aleksa De Minora u dva seta. Ovo je mladom Špancu bilo 14. finale u karijeri i 11. osvojena titula.… »
Alkaras: Tenis je moj život, srećan sam što sam ponovo broj 1

Alkaras: Tenis je moj život, srećan sam što sam ponovo broj 1

Sportski žurnal 25.06.2023
Španac će od sutra zvanično ponovo biti najbolji teniser sveta. Španski teniser Karlos Alkaras izjavio je danas da je srećan što će Vimbldon dočekati kao prvoplasirani na ATP listi, prenose britanski mediji. Alkaras je osvojio turnir u Kvinsu… »
Alkaraz uzvratio, ali… Nole nikad lakše može do broja 1?

Alkaraz uzvratio, ali… Nole nikad lakše može do broja 1?

Sport klub 25.06.2023
Karlos Alkaraz pobedom na Kvinsu osvojio je 500 ATp poena i vratio se na prvo mesto svetske rang liste. Mladi Španac će, kada u ponedeljak bude ažurirana ATP lista, biti na vrhu sa 7.675 bodova, samo 80 ispred Novaka Đokovića koji je pao na poziciju… »
Svet nije mogao da veruje šta gleda: Novinari BBC-a odbili da kažu da je Karlos Alkaraz najbolji na svetu, zagrmeli: Ne, to…

Svet nije mogao da veruje šta gleda: Novinari BBC-a odbili da kažu da je Karlos Alkaraz najbolji na svetu, zagrmeli: Ne, to…

Večernje novosti 25.06.2023
NOVAK Đoković od ponedeljka, 26. juna, neće biti najbolje rangirani teniser sveta, ali za novinare britanskog javnog servisa, Bi-Bi-Sija (BBC) to baš i nije realno stanje stvari. FOTO: AP Podsetimo, ove nedelje, 25. dana juna, Karlos Alkaraz je… »
Alkaraz: Srećan sam što sam ponovo najbolji teniser sveta

Alkaraz: Srećan sam što sam ponovo najbolji teniser sveta

Dnevnik 25.06.2023
LONDON: Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je danas da je srećan što će Vimbldon dočekati kao prvoplasirani na ATP listi, prenose britanski mediji. Alkaraz je osvojio turnir u Kvinsu, pošto je danas u finalu savladao Australijanca Aleksa de… »
Alkaras osvojio Kvins i preuzeo prvo mesto na ATP listi od Đokovića

Alkaras osvojio Kvins i preuzeo prvo mesto na ATP listi od Đokovića

Sportski žurnal 25.06.2023
Španac je pobedom u Londonu stigao do 11. titule u karijeri, a prve ove sezone. Španski teniser Karlos Alkaras osvojio je ATP turnir u Kvinsu, pošto je danas u Londonu finalu pobedio Australijanca Aleksa de Minora 6:4, 6:4. Španac će od sutra… »
Ispred Novaka sam, ali kakve to uopšte ima veze!? Španac "skinuo" Đokovića pa iskreno priznao kako stoje stvari!

Ispred Novaka sam, ali kakve to uopšte ima veze!? Španac "skinuo" Đokovića pa iskreno priznao kako stoje stvari!

Mondo 25.06.2023
Karlos Alkaraz, novi prvi reket sveta, iskreno je govorio o situacij na vrhu ATP liste i u "realnosti". Karlos Alkaraz, novi prvi reket sveta, iskreno je govorio o situacij na vrhu ATP liste i u "realnosti". Španski teniser Karlos Alkaraz osvojio je svoj… »
Alkaraz o Vimbldonu, biće prvi nosilac i to mu baš prija!

Alkaraz o Vimbldonu, biće prvi nosilac i to mu baš prija!

Sportske.net 25.06.2023
Karlos Alkaraz je ponovo svetski broj 1. On je danas uspeo da savlada Aleksa De Minora sa 2:0 u setovima, bilo je 6:4 i 6:4, čini se da se prošetao do titule, svoje prve na travi i to u Kvinsu. "Gledao sam ovaj turnir otkad sam počeo da igram tenis i… »
Đoković izgubio prvo mesto: Alkaraz osvojio turnir i vratio se na svetski vrh

Đoković izgubio prvo mesto: Alkaraz osvojio turnir i vratio se na svetski vrh

Nova 25.06.2023
Veliki uspeh. Španski teniser Karlos Alkaraz savladao je Australijanca Aleksa de Minora u finalu ATP turnira (kategorija 500) u Londonu sa 6:4, 6:4 i tako se vratio na prvo mesto ATP liste. Prestigao je Novaka Đokovića koji ima 7.595 bodova, dok… »
Alkaras ponovo smenio Đokovića sa prvog mesta!

Alkaras ponovo smenio Đokovića sa prvog mesta!

Vesti online 25.06.2023
Španski teniser Karlos Alkaras osvojio je londonski ATP turnir Kvins pošto je u nedelju u dva seta bio bolji od Australijanca Aleksa De Minora. Ovim trijumfom igrač iz Mursije vratio se na prvo mesto ATP liste, a zanimljivo je da je ovo bio prvi turnir… »
Alkaraz osvojio Kvins i tako se vratio na prvo mesto ATP liste

Alkaraz osvojio Kvins i tako se vratio na prvo mesto ATP liste

Euronews 25.06.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz osvojio je ATP turnir u Kvinsu, pošto je danas u Londonu finalu pobedio Australijanca Aleksa de Minora 6:4, 6:4. Španac će od sutra zvanično preuzeti prvo mesto na ATP listi od Srbina Novaka Đokovića i to nedelju dana… »
Karlos: Mnogo mi znači što ću biti prvi nosilac na Vimbldonu

Karlos: Mnogo mi znači što ću biti prvi nosilac na Vimbldonu

Sport klub 25.06.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz u nedelju je na londonskom Kvinsu osvojio prvu titulu u karijeri na travnatoj podlozi, a posle pobede nad Aleksom De Minorom iz Australije govorio je za medije. Mladi Španac je posle nove titule govorio o strasti koju… »
Alkarazu titula i ponovo je prvi na ATP listi!

Alkarazu titula i ponovo je prvi na ATP listi!

Sportske.net 25.06.2023
Nova titula za Karlosa Alkaraza. Uspeo je da osvoji svoj prvi trofej na travnatoj podlozi, pošto je osvojio Kvins u Londonu koji je prava priprema za Vimbldon. Danas je u finalu savladao Aleksa De Minora koji je pružio otpor, ali nedovoljno dobar za… »
Alkaraz stigao do prve titule na travi i smenio Đokovića na vrhu ATP liste

Alkaraz stigao do prve titule na travi i smenio Đokovića na vrhu ATP liste

Danas 25.06.2023
Karlos Alkaraz, pobedom nad De Minorom (6:4, 6:4) osvojio Kvins i stigao do prve titule na travi sa svega 20 godina. Iako se pribojavao učešća na Kvinsu, koji je predstavljao uvertiru za Vimbldon, Alakaraz je na kraju na trijumfalan način završio… »
NOVAK VIŠE NIJE PRVI Alkaraz osvojio Kvins i preuzeo prvo mesto na ATP listi

NOVAK VIŠE NIJE PRVI Alkaraz osvojio Kvins i preuzeo prvo mesto na ATP listi

Dnevnik 25.06.2023
LONDON: Španski teniser Karlos Alkaraz osvojio je ATP turnir u Kvinsu, pošto je danas u Londonu finalu pobedio Australijanca Aleksa de Minora 6:4, 6:4. Španac će od sutra zvanično preuzeti prvo mesto na ATP listi od Srbina Novaka Đokovića i to… »
Novak Đoković više nije prvi! Alkaraz ga skinuo sa vrha - evo šta to znači pred Vimbldon!

Novak Đoković više nije prvi! Alkaraz ga skinuo sa vrha - evo šta to znači pred Vimbldon!

Mondo 25.06.2023
Španac Karlos Alkaraz osvojio turnir u Londonu i prestigao Đokovića. Španac Karlos Alkaraz osvojio turnir u Londonu i prestigao Đokovića. Karlos Alkaraz osvojio je ATP turnir kategorije 500 u Londonu i tako se popeo na prvo mesto ATP liste… »
Đoković više nije najbolji teniser sveta! Novak je priželjkivao skroz drugačiji scenario

Đoković više nije najbolji teniser sveta! Novak je priželjkivao skroz drugačiji scenario

Večernje novosti 25.06.2023
NOVAK Đoković od ponedeljka, 26. juna, neće biti najbolje rangirani teniser sveta. FOTO: Tanjug/AP Karlos Alkaraz je osvojio titulu u Kvinsu pobedom nad Aleksom de Minorom sa 6:4, 6:4, čime se vratio na prvo mesto ATP liste. Australijanac koji je kao… »

Vesti dana »