Povezane vesti

Dodik: Putin nije ugrožen, a Milorad Dodik nikad nije bio jači

Dodik: Putin nije ugrožen, a Milorad Dodik nikad nije bio jači

N1 Info 27.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik se uporedio sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, i o sebi rekao da mu politički rejting "nikada nije bio jači". „Putin nije ugrožen, a Milorad Dodik nikad nije bio jači. I opozicioni listovi koji… »
Dodik zapretio i zabranom delovanja SIPA, Tužilaštva i Suda BiH na teritoriji RS

Dodik zapretio i zabranom delovanja SIPA, Tužilaštva i Suda BiH na teritoriji RS

Danas 27.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da Ustavni sud BiH ne može da menja ustavni poredak, optuživši taj sud da „masovno krši Ustav BiH“, a pretio je i zabranom delovanja Agencije za istrage i zaštitu BiH (SIPA), Suda i… »
Dodik: Ustavni sud BiH ne može menjati ustavni poredak

Dodik: Ustavni sud BiH ne može menjati ustavni poredak

RTS 27.06.2023
Ustavni sud BiH ne može menjati ustavni poredak, poručio je na posebnoj sednici Narodne skupštine predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. “Ja ću biti taj koji će opet predložiti da se zabrani delovanje SIPA Tužilaštva i Suda BiH u Republici… »
Dodik: Republici Srpskoj potrebno političko jedinstvo

Dodik: Republici Srpskoj potrebno političko jedinstvo

RTV 27.06.2023
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da je Republici Srpskoj potrebno političko jedinstvo, ali i da nije siguran u jednoglasnu podršku narodnih poslanika na današnjoj posebnoj sednici Parlamenta Srpske. "Mislim da Republika… »
Dodik: Republici Srpskoj potrebno političko jedinstvo

Dodik: Republici Srpskoj potrebno političko jedinstvo

Politika 27.06.2023
BANjALUKA – Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da je Republici Srpskoj potrebno političko jedinstvo, ali i da nije siguran u jednoglasnu podršku narodnih poslanika na današnjoj posebnoj sednici Parlamenta Srpske. „Mislim da… »
Dodik: Republici Srpskoj potrebno političko jedinstvo

Dodik: Republici Srpskoj potrebno političko jedinstvo

Danas 27.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je večeras u intervjuu RTRS da je Republici Srpskoj potrebno političko jedinstvo, ali da nije siguran u jednoglasnu podršku poslanika na sutrašnjoj posebnoj sednici Parlamenta. Mislim da Republika… »
Dodik: Ustavni sud funkcioniše bez zakona, a sa ciljem razgradnje Republike Srpske

Dodik: Ustavni sud funkcioniše bez zakona, a sa ciljem razgradnje Republike Srpske

Euronews 27.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da je Republici Srpskoj potrebno političko jedinstvo, ali i da nije siguran u jednoglasnu podršku narodnih poslanika na sutrašnjoj posebnoj sednici Parlamenta Srpske. "Mislim da Republika Srpska ima… »

Vesti dana »