Povezane vesti

Vučić: Za mene je reč roditelja iz „Ribnikara” najvažnija

Vučić: Za mene je reč roditelja iz „Ribnikara” najvažnija

Politika 25.07.2023
PARAĆIN - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je za njega reč roditelja stradale dece iz Osnovne Škole „Vladislav Ribnikar” najvažnija i da se nije mešao u rad skupštinskog Anketnog odbora. Vučić je to rekao odgovarajući na… »
Vučić o Anketnom odboru: Nisam se mešao u to, za mene je reč roditelja najvažnija

Vučić o Anketnom odboru: Nisam se mešao u to, za mene je reč roditelja najvažnija

Novi magazin 25.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se nije mešao u temu Anketnog odbora za utvrđivanje okolnosti o dva masovna ubistva s početka maja i dodao je da je za njega najvažnija reč roditelja ubijene dece iz osnovne škole "Vladislav… »
Vučić: Nisam se mešao u temu Anketnog odbora, za mene reč roditelja najvažnija

Vučić: Nisam se mešao u temu Anketnog odbora, za mene reč roditelja najvažnija

N1 Info 25.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da se nije mešao u temu Anketnog odbora za utvrđivanje okolnosti o dva masovna ubistva s početka maja i dodao je da je za njega najvažnija reč roditelja ubijene dece iz osnovne škole "Vladislav… »
Predsednik: Za mene je reč roditelja iz "Ribnikara" najvažnija

Predsednik: Za mene je reč roditelja iz "Ribnikara" najvažnija

RTV 25.07.2023
PARAĆIN - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je za njega reč roditelja stradale dece iz Osnovne Škole "Vladislav Ribnikar" najvažnija i da se nije mešao u rad skupštinskog Anketnog odbora. Vučić je to rekao odgovarajući na… »
Vučić: Za mene je reč roditelja iz “Ribnikara” najvažnija

Vučić: Za mene je reč roditelja iz “Ribnikara” najvažnija

Vesti online 25.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je za njega reč roditelja stradale dece iz Osnovne škole “Vladislav Ribnikar” najvažnija i da se nije mešao u rad skupštinskog Anketnog odbora. Vučić je to rekao odgovarajući na pitanje… »
Vučić o Anketnom odboru: Nisam se mešao u to, za mene je reč roditelja najvažnija

Vučić o Anketnom odboru: Nisam se mešao u to, za mene je reč roditelja najvažnija

Insajder 25.07.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se nije mešao u temu Anketnog odbora za utvrđivanje okolnosti o dva masovna ubistva s početka maja i dodao je da je za njega najvažnija reč roditelja ubijene dece iz osnovne škole "Vladislav… »
Brnabić o Anketnom odboru: „Poenta“ opozicije je da pozovu Vučića na saslušanje

Brnabić o Anketnom odboru: „Poenta“ opozicije je da pozovu Vučića na saslušanje

N1 Info 25.07.2023
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da je "poenta" potpredsednice Stranke slobode i pravde Marinike Tepić i drugih iz opozicije koji "insistiraju" da Anketni odbor za utvrđivanje činjenica o masovnim ubistvima nastavi sa radom u tome "da pozovu i… »
Brnabić: Poenta Anketnog odbora je da se sasluša Vučić, sujeta Marinike Tepić i drugih veća od bilo kog bola

Brnabić: Poenta Anketnog odbora je da se sasluša Vučić, sujeta Marinike Tepić i drugih veća od bilo kog bola

Nova 25.07.2023
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da je "poenta" potpredsednice Stranke slobode i pravde Marinike Tepić i drugih iz opozicije koji "insistiraju" da Anketni odbor za utvrđivanje činjenica o masovnim ubistvima nastavi sa radom u tome "da pozovu i… »
Brnabić: Oni insistiraju na Anketnom odboru da bi saslušali Vučića, sujeta im veća od planete

Brnabić: Oni insistiraju na Anketnom odboru da bi saslušali Vučića, sujeta im veća od planete

Beta 25.07.2023
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da je "poenta" potpredsednice Stranke slobode i pravde Marinike Tepić i drugih iz opozicije koji "insistiraju" da Anketni odbor za utvrđivanje činjenica o masovnim ubistvima nastavi sa radom u tome "da pozovu i… »
Brnabić: Insistiraju na Anketnom odboru da bi saslušali Vučića

Brnabić: Insistiraju na Anketnom odboru da bi saslušali Vučića

Novi magazin 25.07.2023
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da je "poenta" potpredsednice Stranke slobode i pravde Marinike Tepić i drugih iz opozicije koji "insistiraju" da Anketni odbor za utvrđivanje činjenica o masovnim ubistvima nastavi sa radom u tome "da pozovu i… »
Premijerka Ana Brnabić misli da zna zašto je opozicija insistirala na Anketnom odboru: Pogledajte šta kaže

Premijerka Ana Brnabić misli da zna zašto je opozicija insistirala na Anketnom odboru: Pogledajte šta kaže

Danas 25.07.2023
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da je „poenta“ potpredsednice Stranke slobode i pravde Marinike Tepić i drugih iz opozicije koji „insistiraju“ da Anketni odbor za utvrđivanje činjenica o masovnim ubistvima nastavi sa radom u tome… »
Brnabić: Tepić i opozicija insistiraju na Anketnom odboru samo da bi saslušali Vučića

Brnabić: Tepić i opozicija insistiraju na Anketnom odboru samo da bi saslušali Vučića

Radio 021 25.07.2023
"Poenta" potpredsednice SSP Marinike Tepić i drugih iz opozicije koji "insistiraju" da Anketni odbor nastavi sa radom, jeste u tome "da pozovu i saslušaju Aleksandra Vučića". To je izjavila premijerka Ana Brnabić. "Šta je smisao tog njihovog… »
Brnabić: Oni insistiraju na Anketnom odboru da bi saslušali Vučića, sujeta im veća od planete

Brnabić: Oni insistiraju na Anketnom odboru da bi saslušali Vučića, sujeta im veća od planete

Radio sto plus 25.07.2023
“Šta je smisao tog njihovog besmisla. Oni misle ‘mi ćemo da budemo toliko veliki i važni da pozovemo Vučića na saslušanje’. To je njihova sujeta koja je veća od bilo kog bola, veća od zemaljske kugle. I oni neće da odustanu jer hoće da ga… »

Vesti dana »