Povezane vesti

''Ako Saldanja nije za lige petice, onda...''

''Ako Saldanja nije za lige petice, onda...''

Sportske.net 28.07.2023
Ukupno devet pojačanja je ovog leta Partizan zvanično angažovao, spisak još nije zaključen, a jedan od igrača od kojih se najviše očekuje u novoj sezoni je novi napadač crno-belih, Brazilac Mateuš Saldanja, koji je danas zvanično predszavljen u… »
Puštene karte u prodaju Za Zvezda-Vojvodina VIP Galerija: 8.000 dinara

Puštene karte u prodaju Za Zvezda-Vojvodina VIP Galerija: 8.000 dinara

Dnevnik 28.07.2023
BEOGRAD: Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je da se onlajn putem već mogu kupiti ulaznice za meč protiv Vojvodine u prvom kolu Superlige Srbije koji se igra u nedelju od 20 časova na stadionu "Rajko Mitić". Kako je dodatno saopšteno, od sutra… »
"Nije bilo sjajno, ali..." Portugalac se setio Zvezde i perioda kad je bila muka na Marakani

"Nije bilo sjajno, ali..." Portugalac se setio Zvezde i perioda kad je bila muka na Marakani

Večernje novosti 28.07.2023
Fudbaleri APOEL-a iz Nikozije savladali su novosadsku Vojvodinu sa 2:1 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija. Foto: M.Vukadinović Na klupi kiparskog tima sedeo je Rikardo Sa Pinto koga dobro pamtimo iz vremena kada je predvodio… »
Vojvodina htela da odloži derbi, Zvezda nije dozvolila?

Vojvodina htela da odloži derbi, Zvezda nije dozvolila?

Sport klub 28.07.2023
Vojvodina je poražena u Nikoziji u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencije (2:1). Vojvodina je porazom startovala u novoj sezoni, a već u nedelju od 20 časova očekuje ih derbi meč prvog kola Super lige Srbije, protiv Crvene zvezde… »
Sa Pintova sećanja na Zvezdu: "Nije bilo sjajno, ali sam ponosan što sam bio tu!"

Sa Pintova sećanja na Zvezdu: "Nije bilo sjajno, ali sam ponosan što sam bio tu!"

Sportske.net 28.07.2023
Fudbaleri APOEL-a iz Nikozije savladali su novosadsku Vojvodinu sa 2:1 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferncija. Na klupi kiparskog tima sedeo je Rikardo Sa Pinto koga dobro pamtimo iz vremena kada je predvodio šampiona Srbije Crvenu… »
Fudbaleri Vojvodine izgubili u Nikoziji od Apoela u prvoj utakmici u kvalifikacijama za Ligu konferencija

Fudbaleri Vojvodine izgubili u Nikoziji od Apoela u prvoj utakmici u kvalifikacijama za Ligu konferencija

Danas 28.07.2023
Fudbaleri Vojvodine izgubili su od Apoela u Nikoziji rezultatom 2:1 (1:0) u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija. Revanš utakmica igra se za sedam dana, a ukoliko se plasiraju u narednu rundu protivnik Novosađana biće bolji iz… »
Poraz na startu sezone: Apoel kaznio greške Vojvodine, sa prednošću ide u Novi Sad

Poraz na startu sezone: Apoel kaznio greške Vojvodine, sa prednošću ide u Novi Sad

Večernje novosti 27.07.2023
FUDBALERI Vojvodine poraženi su u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija od Apoela sa 2:1 u Nikoziji. FOTO: M. Vukadinović Domaćin je bolje otvorio utakmicu, ali prvu veliku priliku propustio je Nikola Čumić, čiji udarac iz… »

Vesti dana »