Fudbaleri Vojvodine izgubili u Nikoziji od Apoela u prvoj utakmici u kvalifikacijama za Ligu konferencija

Danas 28.07.2023  |  V. N.

Fudbaleri Vojvodine izgubili su od Apoela u Nikoziji rezultatom 2:1 (1:0) u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Revanš utakmica igra se za sedam dana, a ukoliko se plasiraju u narednu rundu protivnik Novosađana biće bolji iz duela u kojem se sastaju Vorskla iz Ukrajine i Dila Gori iz Gruzije (u prvom meču Vorskla kao domaćin pobedila sa 2:1). U duelu na Kipru oba gola za domaćina postigli su gruzijski reprezentativci, Kvilitaja u 32. i Dvali u 65. minutu, dok je jedini gol za Vojvodinu postigao Zukić u 55. minutu. Ispostavilo se da su se obistinile pretpostavke da je Apoel