Povezane vesti

"Dobio je dete, mislio sam da će biti bolje, mozak mu je izgoreo" Oglasio se otac monstruma iz Gradačca i šokirao rečima

"Dobio je dete, mislio sam da će biti bolje, mozak mu je izgoreo" Oglasio se otac monstruma iz Gradačca i šokirao rečima

Kurir 15.08.2023
Fikret Sulejmanović, otac masovnog ubice iz Gradačca Nermina Sulejmanovića otkrio je da se stidi svog sina koji je ubistvom troje ljudi ceo Gradačac zavio u crno. - Ne znam šta ga je dovelo do ovoga da ovako pogreši. Mora da mu je mozak izgoreo. Kao… »
Sahranjeni otac i sin koje je ubio monstrum iz Gradačca: Na stotine ljudi ih ispratilo na večni počinak (foto)

Sahranjeni otac i sin koje je ubio monstrum iz Gradačca: Na stotine ljudi ih ispratilo na večni počinak (foto)

Kurir 15.08.2023
Oca i sina Đengiza i Denisa Onder, koje je u petak, 11. avgusta ubio Nermin Sulejmanović, danas je na stotine građana Gradačca ispratilo na večni počinak. Kako javlja reporter "Avaza" sa lica mesta, na sahranu Đengiza i Denisa Ondera došlo je na… »
Otac monstruma otvorio dušu: Odrekao sam se sina pre 20 godina kad je počeo da me tuče! Otkrio ko organizuje sahranu ubice

Otac monstruma otvorio dušu: Odrekao sam se sina pre 20 godina kad je počeo da me tuče! Otkrio ko organizuje sahranu ubice

Kurir 15.08.2023
Fikret Sulejmanović, otac ubice Nermina Sulejmanovića iz Gradačca, navodi da se sina odrekao pre 20 godina, ali i da je u konstantnom strahu da će mu neko nauditi. - I jesam i nisam otac Nerminu. Sve ste videli i čuli. Ja sam se njega odrekao pre 20… »
Monstrum ispalio sebi metak u glavu: Objavljena fotografija mrtvog ubice iz Gradačca! Jeziva scena na farmi (uznemirujuće)

Monstrum ispalio sebi metak u glavu: Objavljena fotografija mrtvog ubice iz Gradačca! Jeziva scena na farmi (uznemirujuće)

Kurir 15.08.2023
Nermin Sulejmanović, trostruki ubica iz Gradačca, pucao je sebi u glavu za volanom BMW-a, vidi se na fotografiji koju je u utorak objavio Avaz. Dok se društvenim mrežama šire teorije zavere da je pomahnitali trostruki ubica iz Gradačca živ i da je… »
"Ne interesuje me to g****" Otac monstruma iz Gradačca ogorčen, niko ne želi da preuzme telo trostrukog ubice

"Ne interesuje me to g****" Otac monstruma iz Gradačca ogorčen, niko ne želi da preuzme telo trostrukog ubice

Kurir 15.08.2023
Prošla su četiri dana od masakra koji je u Gradačcu počinio pomahnitali bodibilder Nermin Sulejmanović. Ubio je vanbračnu suprugu Nizamu Hećimović, oca i sina turskih državljana Đengiza i Denisa Ondera, a ranio Đengizovu suprugu Harisu Onder… »
Skandalozno! Policajka Dženana objavila sliku ubijene Nizame uz posvetu: Ljudi zgroženi, tvrde da je bila ljubavnica…

Skandalozno! Policajka Dženana objavila sliku ubijene Nizame uz posvetu: Ljudi zgroženi, tvrde da je bila ljubavnica…

Kurir 15.08.2023
Policijska službenica iz BiH Dženana S. sumnjiči se da je svom navodnom ljubavniku, trosktrukom ubici Nerminu Sulejmanoviću, odala lokaciju njegove supruge i njihove bebe i time im ugrozila živote. Da sve bude još gore, ona je na dan ubistva Nizame… »
Ovo su otac i sin koje je ubio pomahnitali bodibilder: Danas u 13 sati sahrana, majka mladića i dalje u teškom stanju (foto)

Ovo su otac i sin koje je ubio pomahnitali bodibilder: Danas u 13 sati sahrana, majka mladića i dalje u teškom stanju (foto)

Kurir 15.08.2023
Otac i sin Đengiz i Denis Onder, koje je u petak u Gradačcu ubio Nermin Sulejmanović, biće sahranjeni danas na mezarju Šehitluci. Dženaza će biti klanjana ispred Požaričke džamije u Gradačcu u 13 časova. Inače, Džengiz i njegov sin Denis su… »
Otkrivena nova krtica nermina u policiji! Tužilac istražuje uticajnog inspektora: Evo kako su sve povezani

Otkrivena nova krtica nermina u policiji! Tužilac istražuje uticajnog inspektora: Evo kako su sve povezani

Blic 15.08.2023
Kancelarija glavnog tužioca i Uprava policije MUP Tuzlanskog kantona juče su održali hitan sastanak na kojem je bilo govora o postupanju institucija u vezi s prijavljenim krivičnim delom nasilje u porodici povodom slučaja Nizame Hećimović, koju je… »
Otkrivena nova krtica nermina u policiji! Tužilac istražuje uticajnog inspektora: Evo kako su sve povezani

Otkrivena nova krtica nermina u policiji! Tužilac istražuje uticajnog inspektora: Evo kako su sve povezani

Blic 15.08.2023
Kancelarija glavnog tužioca i Uprava policije MUP Tuzlanskog kantona juče su održali hitan sastanak na kojem je bilo govora o postupanju institucija u vezi s prijavljenim krivičnim delom nasilje u porodici povodom slučaja Nizame Hećimović, koju je… »
"Ovo je ključna greška koja je dovela do masakra U Gradačcu" Kostić ukazuje na krivca: Ključan je bio pre svega jedan…

"Ovo je ključna greška koja je dovela do masakra U Gradačcu" Kostić ukazuje na krivca: Ključan je bio pre svega jedan…

Kurir 15.08.2023
Juče je sahranjena Nizama Hećimović koju je u petak u Gradačcu u Bosni i Hercegovini ubio nevenčani suprug. Podsećamo, Nermin Sulejmanović je ubio Nizamu zato što ga je prijavila policiji zbog nasilja u porodici. On je ubistvo Nizame prenosio na… »
Niko neće da preuzme telo ubice iz Gradačca

Niko neće da preuzme telo ubice iz Gradačca

Insajder 15.08.2023
Direktor Komemorativnog centra u Tuzli Faruk Latifagić izjavio je danas da niko nije podneo zahtev za preuzimanje tela Nermina Sulejmanovića, koji je u petak u Gradačcu ubio tri osobe, isto toliko ranio, a potom izvršio samoubistvo. Po naredbi… »
Otac monstruma iz Gradačca otkrio da ga je sin tukao: Odrekao sam ga se pre 20 godina, ubio bi i mene!

Otac monstruma iz Gradačca otkrio da ga je sin tukao: Odrekao sam ga se pre 20 godina, ubio bi i mene!

Mondo 15.08.2023
Fikret Sulejmanović, otac ubice iz Gradačca, navodi da se sina odrekao pre 20 godina. Fikret Sulejmanović, otac ubice iz Gradačca, navodi da se sina odrekao pre 20 godina. Fikret Sulejmanović, otac ubice Nermina Sulejmanovića iz Gradačca, navodi da… »
Tužilaštvo obrađuje dokaze o mogućoj vezi između policajaca i monstruma iz Gradačca

Tužilaštvo obrađuje dokaze o mogućoj vezi između policajaca i monstruma iz Gradačca

Telegraf 15.08.2023
Iako postoje indicije da je ubici Nizaminu lokaciju otkrio neko iz policije, to još nije zvanično dokazano. Istražitelji MUP-a TK sproveli su istragu usmerenu na više osoba unutar policijskih redova, a prikupljeni dokazni materijali su upućeni na… »
"Osobe koje su lajkovale smrt uživo, izgubile su osećaj za realnost!" Stručnjaci o ubici iz Gradačca: Pronalaze idole u…

"Osobe koje su lajkovale smrt uživo, izgubile su osećaj za realnost!" Stručnjaci o ubici iz Gradačca: Pronalaze idole u…

Kurir 15.08.2023
Eskalacija nasilja, ponovo je prešla granice zdravog razuma. Za do sada neviđenu monstruoznost, pobrinuo se ubica iz Gradačca koji je ubistvo supruge prenosio na Instagramu. Smrt uživo gledalo je čak 15.000 ljudi. Zašto je više od 100 njih… »
Niko neće telo ubice iz Gradačca

Niko neće telo ubice iz Gradačca

RTV 15.08.2023
TUZLA - Direktor Komemorativnog centra u Tuzli Faruk Latifagić izjavio je danas da niko nije podneo zahtev za preuzimanje tela Nermina Sulejmanovića, koji je u petak u Gradačcu ubio tri osobe, isto toliko ranio, a potom izvršio samoubistvo. Po naredbi… »
Niko neće telo ubice iz Gradačca: „Čekamo da nam se jave članovi porodice“

Niko neće telo ubice iz Gradačca: „Čekamo da nam se jave članovi porodice“

N1 Info 15.08.2023
Direktor Komemorativnog centra u Tuzli Faruk Latifagić izjavio je da niko nije podneo zahtev za preuzimanje tela Nermina Sulejmanovića, koji je u petak u Gradačcu ubio tri osobe, isto toliko ranio, a potom izvršio samoubistvo. Po naredbi Tužilaštva… »
Bio normalan samo do šeste godine! Oglasio se otac ubice iz Gradačca: Mora da mu je mozak izgoreo, MUP ga najbolje znao!

Bio normalan samo do šeste godine! Oglasio se otac ubice iz Gradačca: Mora da mu je mozak izgoreo, MUP ga najbolje znao!

Mondo 15.08.2023
Oglasio se otac ubice iz Gradačca, Fikret Sulejmanović. Oglasio se otac ubice iz Gradačca, Fikret Sulejmanović. Fikret Sulejmanović otac masovnog ubice iz Gradačca, Nermina, otkrio je da se stidi svog sina koji je ubio troje ljudi i isto toliko… »
U ovoj kući je živeo pomahnitali ubica Nermin Sulejmanović sa suprugom Nizamom i njihovom bebom (video)

U ovoj kući je živeo pomahnitali ubica Nermin Sulejmanović sa suprugom Nizamom i njihovom bebom (video)

Blic 15.08.2023
Monstrum Nermin Sulejmanović sa porodicom, nevenčanom suprugom Nizamom Hećimović i njihovom bebom koja je bila svedok njegovog krvavog pira živeli su u kući njegove bake. Tragično nastradala Nizama izašla je iz ove kuće zajedno sa svojom bebom… »
"Bio je normalan samo kao dete": Oglasio se otac ubice iz Gradačca - "Video sam Nizamu i bebicu, mislio sam da se popravio"

"Bio je normalan samo kao dete": Oglasio se otac ubice iz Gradačca - "Video sam Nizamu i bebicu, mislio sam da se popravio"

Večernje novosti 15.08.2023
- NE ZNAM šta ga je dovelo do ovoga da ovako pogreši. Mora da mu je mozak izgoreo. Kao dete sa pet-šest godina je bio normalan, posle toga nije. On je takav van mene, to se nije hranilo sa mnom, odrastao je dalje od mene - rekao je Fikret… »
Objavljena fotografija mrtvog monstruma Nermina: Ovako su pobijene teorije zavere da je još živ

Objavljena fotografija mrtvog monstruma Nermina: Ovako su pobijene teorije zavere da je još živ

Telegraf 15.08.2023
Sulejmanović se, a što se vidi na fotografiji, ubio u vozilu BMW koje bilo parkirano ispred farme u mestu Donja Ledenica. Dok se društvenim mrežama šire teorije zavere da je pomahnitali trostruki ubica iz Gradačca Nermin Sulejmanović živ i da je… »
Objavljena fotografija mrtvog ubice: Šire se teorije zavere o monstrumu iz Gradačca, tvrde da je Nermin Sulejmanović živ

Objavljena fotografija mrtvog ubice: Šire se teorije zavere o monstrumu iz Gradačca, tvrde da je Nermin Sulejmanović živ

Večernje novosti 15.08.2023
DOK se društvenim mrežama šire teorije zavere da je pomahnitali trostruki ubica iz Gradačca Nermin Sulejmanović živ i da je navodno pobegao u Italiju, "Avaz" je objavio fotografiju koja potvrđuje da je kobnog dana, a nakon likvidacije supruge i… »
Ovo je kuća u kojoj je Nermin živeo sa Nizamom i bebom pre ubistva

Ovo je kuća u kojoj je Nermin živeo sa Nizamom i bebom pre ubistva

Telegraf 15.08.2023
U maloj ulici se nalaze još tri kuće, a samo u jednoj živi jedna porodica, dok su ostale napuštene. Celi region potresla je priča u kojoj je monstrum Nermin Sulejmanović u Gradačcu ubio svoju nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović, a ubistvo… »
Sahranjeni otac i sin: Gradačac se oprostio od još dve Nerminove žrtve

Sahranjeni otac i sin: Gradačac se oprostio od još dve Nerminove žrtve

Večernje novosti 15.08.2023
OTAC i sin Džengiz i Denis Onder, koje je 11. avgusta ubio Nermin Sulejmanović iz Gradačca, danas su sahranjeni u prisustvu velikog broja rodbine, prijatelja i građana. Foto: AP Photo/Instagram/iron_bb24 Njima je klanjana dženaza ispred Požaričke… »
Šta će se desiti sa telom ubice iz Gradačca? Gotova obdukcija Nermina Sulejmanovića, ovo je dalja procedura

Šta će se desiti sa telom ubice iz Gradačca? Gotova obdukcija Nermina Sulejmanovića, ovo je dalja procedura

Telegraf 15.08.2023
Kako Telegraf.rs saznaje, izvršena je obdukcija i trebalo bi da se organizuje sahrana, međutim, po telo još niko nije došao, a kruže informacije da porodica ni nema nameru da Nerminovo telo preuzme. Telo Nermina Sulejmanovića, koji je brutalno ubio… »
Poznato je gde se nalazi telo monstruma Nermina Sulejmanovića

Poznato je gde se nalazi telo monstruma Nermina Sulejmanovića

Telegraf 15.08.2023
Nermin Sulejmanović široj javnosti postao je poznat po krvničkom činu u kojem je u Gradačcu ubio tri osobe, uz ranjavanje isto toliko njih. Telo trostrukog ubice Nermina Sulejmanovića nalazi se u Komemorativnom centru u Tuzli, a do danas niko nije… »
Završena obdukcija Nermina Sulejmanovića: Niko neće da preuzme telo - ovo je dalja procedura

Završena obdukcija Nermina Sulejmanovića: Niko neće da preuzme telo - ovo je dalja procedura

Večernje novosti 15.08.2023
TELO Nermina Sulejmanovića, koji je brutalno ubio nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović i još dve osobe u Gradačcu 11. avgusta, i dalje se nalazi u hladnjači jer posmrtne ostatke niko nije preuzeo. Foto: Ap photo/Instagram/iron_bb24 Kako se saznaje… »
Sahranjeni otac i sin, žrtve ubice iz Gradačca

Sahranjeni otac i sin, žrtve ubice iz Gradačca

RTV 15.08.2023
GRADAČAC - Otac i sin Đengiz i Denis Onder, koje je 11. avgusta ubio Nermin Sulejmanović iz Gradačca, danas su sahranjeni u prisustvu velikog broja rodbine, prijatelja i građana. Njima je klanjana dženaza ispred Požaričke džamije, prenosi Radio… »
Stotine ljudi na dženazi Đengizu i Denisu Onderu, žrtvama pomahnitalog ubice Nermina Sulejmanovića

Stotine ljudi na dženazi Đengizu i Denisu Onderu, žrtvama pomahnitalog ubice Nermina Sulejmanovića

IndeksOnline 15.08.2023
Otac i sin su hladnokrvno ubijeni u petak Đengiz i Denis Onder, otac i sin, žrtve su pomahnitalog fitnes trenera Nermina Sulejmanovića iz Gradačca, koji ih je hladnokrvno ubio u petak. Kako javlja “Avazov” reporter sa lica mjesta, stotine ljudi… »
Stotine ljudi na sahrani Đengizu i Denisu Onderu, žrtvama pomahnitalog ubice Nermina Sulejmanovića (video)

Stotine ljudi na sahrani Đengizu i Denisu Onderu, žrtvama pomahnitalog ubice Nermina Sulejmanovića (video)

Dnevnik 15.08.2023
Đengiz i Denis Onder, otac i sin, žrtve su pomahnitalog fitnes trenera Nermina Sulejmanovića iz Gradačca, koji ih je hladnokrvno ubio u petak. Kako javlja "Avazov" reporter sa lica mjsta, stotine ljudi došle su na dženazu (sahranu) Đengizu i Denisu… »
Policajka objavila fotografiju ubijene Nizame uz ovu posvetu: Ljudi zgroženi, govore da je bila ljubavnica bodibildera

Policajka objavila fotografiju ubijene Nizame uz ovu posvetu: Ljudi zgroženi, govore da je bila ljubavnica bodibildera

Mondo 15.08.2023
Policajka, koja se sumnjiči da je Nerminu Sulejmanoviću odala lokaciju na kojoj se krila njegova supruga Nizama, objavila je posvetu na mrežama. Policajka, koja se sumnjiči da je Nerminu Sulejmanoviću odala lokaciju na kojoj se krila njegova supruga… »
Opasnost od kopiketa! Stručnjaci zabrinuti: Zbog prenosa ubistva uživo možemo očekivati porast nasilja u realnom životu!

Opasnost od kopiketa! Stručnjaci zabrinuti: Zbog prenosa ubistva uživo možemo očekivati porast nasilja u realnom životu!

Kurir 15.08.2023
Više od 15.000 ljudi gledalo je uživo prenos zločina u Gradačcu tokom koga je muškarac masakrirao i likvidirao nevenčanu suprugu, a potom ubio još dvoje, a isti taj snimak zatim je tri sata bio na Instagramu, te ko zna koliko ga je još ljudi iz… »
Stotine ljudi na dženazi Đengizu i Denisu Onderu, žrtvama pomahnitalog ubice Nermina Sulejmanovića

Stotine ljudi na dženazi Đengizu i Denisu Onderu, žrtvama pomahnitalog ubice Nermina Sulejmanovića

Sandžak haber 15.08.2023
Otac i sin su hladnokrvno ubijeni u petak Đengiz i Denis Onder, otac i sin, žrtve su pomahnitalog fitnes trenera Nermina Sulejmanovića iz Gradačca, koji ih je hladnokrvno ubio u petak. Kako javlja “Avazov” reporter sa lica mjesta, stotine ljudi… »
Gradačac na večni počinak ispratio oca i sina, žrtve Nermina Sulejmanovića

Gradačac na večni počinak ispratio oca i sina, žrtve Nermina Sulejmanovića

Telegraf 15.08.2023
Rodbina, prijatelji, komšije i građani danas su prisustvovali sahrani Đengiza i Denisa Ondera, koji su ubijeni proteklog petka, dok je majka, odnosno supruga Harisa teško povređena te se i dalje nalazi u bolnici. Oca i sina Đengiza i Denisa Onder… »
Policajka, koju optužuju da je Nerminu odala gde je Nezima, oglasila se na mrežama: Objavila sliku žrtve

Policajka, koju optužuju da je Nerminu odala gde je Nezima, oglasila se na mrežama: Objavila sliku žrtve

Telegraf 15.08.2023
Ona se dovodi u vezu sa ubicom Nerminom koji je usmrtio troje i ranio isto toliko ljudi 11. avgusta u Gradačcu. Policajka Dž. S. koju optužuju da je odala lokaciju Nezime Hećimović njenom vanbračnom suprugu Nerminu Sulejmanoviću, koji ju je nakon… »
Odala ubici gde je Nizama, pa je na mrežama žali: Policajka, Nerminova ljubavnica, objavila sliku njegove žrtve uz sramnu…

Odala ubici gde je Nizama, pa je na mrežama žali: Policajka, Nerminova ljubavnica, objavila sliku njegove žrtve uz sramnu…

Blic 15.08.2023
Policajka iz Bosne i Hercegovine, Dženana S. osumnjičena je da je Nerminu Sulejmanoviću, ubici iz Gradačca otkrila adresu na kojoj se skrivala njegova nevenčana supruga Nizama sa detetom i samim tim nesrećnoj ženi poslala ubicu na vrata. U medijima… »
Telo ubice Nermina Sulejmanovića niko neće da preuzme: Oglasio se i njegov otac

Telo ubice Nermina Sulejmanovića niko neće da preuzme: Oglasio se i njegov otac

Večernje novosti 15.08.2023
TELO Nermina Sulejmanovića, koji je u petak, 11. avgusta, ubio troje ljudi u Gradačcu, a potom izvršio samoubistvo, niko ne želi da preuzme, čak ni njegov otac, piše Avaz. Foto: AP Photo/Instagram/iron_bb24 Njegovi poznanici su repoterima "Avaza" u… »
Osoba iz vrha policije bila povezana sa ubicom iz Gradačca?

Osoba iz vrha policije bila povezana sa ubicom iz Gradačca?

Telegraf 15.08.2023
U toku je istraga, tokom koje bi trebalo da budu utvrđeni svi detalji. Kancelarija glavnog tužioca i Uprava policije MUP-a TK juče su održali hitan sastanak na kojem je bilo govora o postupanju institucija u vezi s prijavljenim krivičnim delom… »
"Ne interesuje me to: G***o" Niko ne želi da sahrani ubicu iz Gradačca, njegov otac poručio jedno!

"Ne interesuje me to: G***o" Niko ne želi da sahrani ubicu iz Gradačca, njegov otac poručio jedno!

Blic 15.08.2023
Prošla su četiri dana od masakra koje je počinio Nermin Sulejmanović, pomahnitali ubica, u Gradačcu. Nakon što je brutalno ubio nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović, Sulejmanović je ubio još dvoje sugrađana, a ranio troje. Sada se postavlja… »
"Ne interesuje me to: G***o" Niko ne želi da sahrani ubicu iz Gradačca, njegov otac poručio jedno!

"Ne interesuje me to: G***o" Niko ne želi da sahrani ubicu iz Gradačca, njegov otac poručio jedno!

Blic 15.08.2023
Prošla su četiri dana od masakra koje je počinio Nermin Sulejmanović, pomahnitali ubica, u Gradačcu. Nakon što je brutalno ubio nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović, Sulejmanović je ubio još dvoje sugrađana, a ranio troje. Sada se postavlja… »
Telo monstruoznog ubice iz gradačca niko neće da preuzme Evo šta je njegov otac poručio

Telo monstruoznog ubice iz gradačca niko neće da preuzme Evo šta je njegov otac poručio

Dnevnik 15.08.2023
SARAJEVO: Telo Nermina Sulejmanovića, koji je u petak 11. avgusta ubio troje ljudi u Gradačcu, a potom izvršio samoubistvo niko ne želi da preuzme, čak ni njegov otac, piše Avaz. Njegovi poznanici su repoterima "Avaza“, u Gradačcu rekli da je… »
Ovo su otac i sin koje je ubio bodibilder iz gradačca: Jednog izrešetao u kolima, drugog ispred kuće! Danas sahrana

Ovo su otac i sin koje je ubio bodibilder iz gradačca: Jednog izrešetao u kolima, drugog ispred kuće! Danas sahrana

Mondo 15.08.2023
Nermin Sulejmanović u svom krvavom piru ubio je suprugu i dvoje turskih državljana, oca i sina. Nermin Sulejmanović u svom krvavom piru ubio je suprugu i dvoje turskih državljana, oca i sina. Nermin Sulejmanović u svom krvavom piru ubio je svoju… »
Gradačac tuguje: Danas sahrana oca i sina koje je ubio Nermin Sulejmanović

Gradačac tuguje: Danas sahrana oca i sina koje je ubio Nermin Sulejmanović

Večernje novosti 15.08.2023
OTAC i sin Džengiz i Denis Onder, koje je u petak u Gradačcu ubio Nermin Sulejmanović, biće sahranjeni danas na mezarju Šehitluci. Dženaza će biti klanjana ispred Požaričke džamije u Gradačcu u 13 časova. Foto: Ap photo/Instagram/iron_bb24 Pre… »
Telo ubice Nermina Sulejmanovića niko neće da preuzme: Oglasio se i njegov otac?

Telo ubice Nermina Sulejmanovića niko neće da preuzme: Oglasio se i njegov otac?

Telegraf 15.08.2023
Poznanici tvrde da je otac ubice rekao da ga "ne interesuje to g****" Telo Nermina Sulejmanovića, koji je u petak 11. avgusta ubio troje ljudi u Gradačcu, a potom izvršio samoubistvo niko ne želi da preuzme, čak ni njegov otac, piše Avaz. Njegovi… »
Gradačac tuguje: Danas sahrana oca i sina koje je ubio Nermin Sulejmanović (foto)

Gradačac tuguje: Danas sahrana oca i sina koje je ubio Nermin Sulejmanović (foto)

Blic 15.08.2023
Otac i sin Đengiz i Denis Onder, koje je u petak u Gradačcu ubio Nermin Sulejmanović, biće sahranjeni danas na mezarju Šehitluci. Dženaza će biti klanjana ispred Požaričke džamije u Gradačcu u 13 časova. Pre njih dvojice, Sulejmanović je… »
Gradačac tuguje: Danas sahrana oca i sina koje je ubio Nermin Sulejmanović (foto)

Gradačac tuguje: Danas sahrana oca i sina koje je ubio Nermin Sulejmanović (foto)

Blic 15.08.2023
Otac i sin Đengiz i Denis Onder, koje je u petak u Gradačcu ubio Nermin Sulejmanović, biće sahranjeni danas na mezarju Šehitluci. Dženaza će biti klanjana ispred Požaričke džamije u Gradačcu u 13 časova. Pre njih dvojice, Sulejmanović je… »
Otac i sin, žrtve ubice iz Gradačca, biće sahranjeni danas: Majka mladića i dalje u teškom stanju

Otac i sin, žrtve ubice iz Gradačca, biće sahranjeni danas: Majka mladića i dalje u teškom stanju

Telegraf 15.08.2023
Ubijeni su Đengiz i Denis Onder, a povređena je Harisa Onder, majka i supruga, koja se i dalje sa teškim povredama nalazi u Univerzitetskom kliničkom centru u Tuzli. Đengiz i Denis Onder, žrtve Nermina Sulejmanovića, biće sahranjeni danas. Otac i… »
Nerminova krtica bila mu i ljubavnica: Policajki Dženani preti suspenzija: Krvniku otkrila lokaciju Nizame

Nerminova krtica bila mu i ljubavnica: Policajki Dženani preti suspenzija: Krvniku otkrila lokaciju Nizame

Blic 14.08.2023
Nemrin Sulejmanović je ubio ukupno tri osobe, tri ranio, a zatim, nakon višesatne potrage počinio samoubistvo. U toku je istraga ko je od pripadnika MUP TK javio Sulejmanoviću gde se nalazi Nizama Hećimović, koja se krila kod tetke i kakva je uloga… »
"Pali smo na ispitu, draga braćo": Hodža na sahrani ubijene Nizame prekorio prisutne: "Svedoci smo zuluma kojeg nismo…

"Pali smo na ispitu, draga braćo": Hodža na sahrani ubijene Nizame prekorio prisutne: "Svedoci smo zuluma kojeg nismo…

Blic 14.08.2023
Mučki ubijena Nizama Hećimović (38), žrtva nevenčanog supruga Nermina Sulejmanovića, sahranjena je u ponedeljak na groblju pored džamije u Mionici, kod Gradačca. Na stotine ljudi ispratilo ju je na večni počinak, odavši joj počast tako što su… »
Šta je zaista planirao monstrum iz gradačca: NJegov potez posle tri ubistva otkriva jezivu nameru sprečenu u poslednji čas

Šta je zaista planirao monstrum iz gradačca: NJegov potez posle tri ubistva otkriva jezivu nameru sprečenu u poslednji čas

Večernje novosti 14.08.2023
ŠTA je zaista planirao da uradi monstrum Nermin Sulejmanović nakon trostrukog ubistva prošlog petka u Gradačcu, u BiH, da nije u tome sprečen kada mu se policija približila, zbog čega se ubio? Indicija je malo, a tragova još manje, ali jedan… »
SAD im neće biti zabavno: Evo šta čeka sve one koji su na Instagramu navijali za krvnika iz Gradačca!

SAD im neće biti zabavno: Evo šta čeka sve one koji su na Instagramu navijali za krvnika iz Gradačca!

Blic 14.08.2023
Nermin Sulejmanović, koji je počinio trostruko ubistvo u Gradačcu, ubivši svoju nevenčanu suprugu Nizamu Hećimović, kao i oca i sina Džengiza i Denisa Ondera, snimao je krvavu odmazdu u lajv prenosu. Iako je teško poverovati, postojali su oni… »
Šta je zaista planirao monstrum Nermin: Važan potez posle tri ubistva otkriva užasnu nameru sprečenu u poslednji čas…

Šta je zaista planirao monstrum Nermin: Važan potez posle tri ubistva otkriva užasnu nameru sprečenu u poslednji čas…

Blic 14.08.2023
Šta je zaista planirao da uradi monstrum Nermin Sulejmanović nakon trostrukog ubistva prošlog petka u Gradačcu, u BiH, da nije u tome sprečen kada mu se policija približila, zbog čega se ubio? Indicija je malo, a tragova još manje, ali jedan… »

Vesti dana »