Povezane vesti

Prija sumirala utiske sa koncerata u Areni Bila sam mokra, nisam mogla da se smirim, a noć pred koncert sam bila super

Prija sumirala utiske sa koncerata u Areni Bila sam mokra, nisam mogla da se smirim, a noć pred koncert sam bila super

Dnevnik 04.10.2023
Mlada muzička zvezda Aleksandra Prijović održala je tri spektakularna koncerta u Areni, pred više od 70.000 ljudi. Kako sada kaže, pred svaki koncert je imala tremu i tresla se. - Tresla sam se ceo dan. Bila sam mokra, nisam mogla da se smirim. Noć… »
Bila sam mokra, tresla se i nisam mogla da se kontrolišem! Prija nakon tri spektakla u Areni: Mnogo mi je žao zbog toga!

Bila sam mokra, tresla se i nisam mogla da se kontrolišem! Prija nakon tri spektakla u Areni: Mnogo mi je žao zbog toga!

Mondo 04.10.2023
Aleksandra Prijović sumirala je utiske nakon tri spektakularna koncerta u beogradskoj Areni. Aleksandra Prijović sumirala je utiske nakon tri spektakularna koncerta u beogradskoj Areni. Mlada zvezda Aleksandra Prijović koja je karijeru započela u… »
"Tresla sam se ceo dan, bila sam mokra i nisam mogla da zaspim": Aleksandra Prijović otvorila dušu nakon tri spektakla u…

"Tresla sam se ceo dan, bila sam mokra i nisam mogla da zaspim": Aleksandra Prijović otvorila dušu nakon tri spektakla u…

Blic 04.10.2023
Pevačica Aleksandra Prijović, održala je tri spektakularna koncerta u beogradskoj Areni, a kako kaže imala je tremu pre izlaska na prvi nastup. - Tresla sam se ceo dan. Bila sam mokra, nisam mogla da se smirim. Noć pred koncert sam bila super… »
"Tresla sam se, bila sam mokra i nisam mogla da zaspim" Prija otvorila dušu posle tri spektakla u Areni, priznala što niko ne…

"Tresla sam se, bila sam mokra i nisam mogla da zaspim" Prija otvorila dušu posle tri spektakla u Areni, priznala što niko ne…

Kurir 04.10.2023
Pevačica Aleksnadra Prijović održala je tri spektakularna koncerta u beogradskoj Areni, a kako kaže imala je tremu pre izlaska na prvi nastup. - Tresla sam se ceo dan. Bila sam mokra, nisam mogla da se smirim. Noć pred koncert sam bila super… »

Vesti dana »