Povezane vesti

"Ljudi su naša snaga, zato Srbija ne sme da stane!" Sportisti, lekari, glumci, pevači rekli svoje (video)

"Ljudi su naša snaga, zato Srbija ne sme da stane!" Sportisti, lekari, glumci, pevači rekli svoje (video)

Kurir 13.12.2023
BEOGRAD - Ljudi su naša snaga, zato Srbija ne sme da stane!, glasi poruka koju je predsednik Aleksandar Vučić poslao sa svog Instagram naloga pozdravivši tako sportiste koji su u video-snimku izneli svoje mišljenje. Oni su podsetili koliko je… »
Vučić sa gazdom Mančester sitija na marakani: Bogataš iz Emirata vlasnik je tri fudbalska kluba (foto)

Vučić sa gazdom Mančester sitija na marakani: Bogataš iz Emirata vlasnik je tri fudbalska kluba (foto)

Mondo 13.12.2023
Predsednik Srbije u loži stadiona Crvene zvezde sa gostom iz Azije, koji se ne pojavljuje često na mečevima svog tima. Predsednik Srbije u loži stadiona Crvene zvezde sa gostom iz Azije, koji se ne pojavljuje često na mečevima svog tima. Predsednik… »
Prvi čovek Mančester sitija zajedno sa Vučićem na utakmici Crvene zvezde

Prvi čovek Mančester sitija zajedno sa Vučićem na utakmici Crvene zvezde

Politika 13.12.2023
Čovek koji je nosilac svih najvažnijih funkcija u arapskom svetu Haldun Al Mubarak stiže u posetu Beogradu, gde će se sastati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, piše portal B92. Haldun Al Mubarak, koji inače jako retko, zbog obaveza… »
"Izbegavao sam temu utakmice": Vučić se sastao sa predsednikom Mančester Sitija: Haldun je moj lični prijatelj, ali i…

"Izbegavao sam temu utakmice": Vučić se sastao sa predsednikom Mančester Sitija: Haldun je moj lični prijatelj, ali i…

Blic 13.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsedavajućim Uprave za izvršne poslove Ujedinjenih Arapskih Emirata i vlasnikom kluba Mančester Siti Haldunom al Mubarakom, za koga je rekao da je njegov lični prijatelj, ali i veliki… »
Vučić sa vlasnikom Mančester Sitija : Po svaku cenu sam izbegavao temu fudbalske utakmice između Zvezde i Mančestera

Vučić sa vlasnikom Mančester Sitija : Po svaku cenu sam izbegavao temu fudbalske utakmice između Zvezde i Mančestera

Kurir 13.12.2023
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsedavajućim Uprave za izvršne poslove UAE i vlasnikom kluba Mančester Siti Haldunom al Mubarakom uoči utakmice Crvena Zvezda - Mančester Siti. View this post on Instagram A post shared… »
Vučić: Haldun je moj lični prijatelj, ali i veliki prijatelj Srbije

Vučić: Haldun je moj lični prijatelj, ali i veliki prijatelj Srbije

Euronews 13.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsedavajućim Uprave za izvršne poslove Ujedinjenih Arapskih Emirata i vlasnikom kluba Mančester Siti Haldunom al Mubarakom, za koga je rekao da je njegov lični prijatelj, ali i veliki… »
Haldun Al Mubarak, nosilac najvažnijih funkcija u arapskom svetu, stiže u Beograd

Haldun Al Mubarak, nosilac najvažnijih funkcija u arapskom svetu, stiže u Beograd

RTV 13.12.2023
BEOGRAD - Čovek koji je nosilac svih najvažnijih funkcija u arapskom svetu Haldun Al Mubarak stiže u posetu Beogradu, gde će se sastati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, piše portal B92. Haldun Al Mubarak, koji inače jako retko, zbog… »
"Hvala vam što ste uvek bili sa nama": Vučić sa predsednikom "Mančester sitija" večeras na utakmici Crvene Zvezde

"Hvala vam što ste uvek bili sa nama": Vučić sa predsednikom "Mančester sitija" večeras na utakmici Crvene Zvezde

Blic 13.12.2023
Kaldum Al Mubarak, predsednik "Mančester sitija", gledaće večeras utakmicu njegovog kluba sa Crvenom Zvezdom na stadionu "Rajko Mitić" u društvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Mubarak dolazi u Beograd i kao specijalni izaslanik šeika… »
Ljudi su naša najveća snaga! Vučić: Znam to, bolji život još nije stigao do svih građana, moramo još mnogo truda da…

Ljudi su naša najveća snaga! Vučić: Znam to, bolji život još nije stigao do svih građana, moramo još mnogo truda da…

Kurir 13.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je danas video posvećen Srbiji u kom je naglasio da su l"judi naša najveća snaga." Kako se kaže u snimku objavljenom na Instagram nalogu avucic, "Srbija je nalepša zemlja na svetu i u njoj dišemo… »
Poseta koja pokazuje značaj odnosa Emirata i Srbije: Prvi čovek Mančester sitija sa Vučićem na utakmici Crvene zvezde

Poseta koja pokazuje značaj odnosa Emirata i Srbije: Prvi čovek Mančester sitija sa Vučićem na utakmici Crvene zvezde

Kurir 13.12.2023
Čovek koji je nosilac svih najvažnijih funkcija u arapskom svetu stiže u posetu Beogradu, gde će se sastati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Haldun el Mubarak, inače, jako retko, zbog obaveza, putuje sa MC timom, ali njegov današnji… »
U Beograd stiže Haldun Al Mubarak: Sa Vučićem će gledati utakmicu između Mančestera i Zvezde

U Beograd stiže Haldun Al Mubarak: Sa Vučićem će gledati utakmicu između Mančestera i Zvezde

Telegraf 13.12.2023
Haldun Al Mubarak je čovek koji je nosilac svih najvažnijih funkcija u arapskom svetu. Čovek koji je nosilac svih najvažnijih funkcija u arapskom svetu Haldun Al Mubarak stiže u posetu Beogradu, gde će se sastati sa predsednikom Srbije Aleksandrom… »
Vučić snimljen u kolima, izbegava prepreke na putu Ima moćnu poruku, ovo je deo svakodnevnice (VIDEO)

Vučić snimljen u kolima, izbegava prepreke na putu Ima moćnu poruku, ovo je deo svakodnevnice (VIDEO)

Alo 13.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na Instagramu novi spot sa moćnom porukom. U snimku u kom je ponovo za volanom, on pokazuje sa kojim se sve preprekama suočava na održanju mira i stabilnosti naše zemlje. U opisu postavljenog snimka… »

Vesti dana »