Povezane vesti

"Srdačan susret sa prijateljem Emanuelom Makronom" Vučić se sastao sa predsednikom Francuske, razgovarali o ključnim temama…

"Srdačan susret sa prijateljem Emanuelom Makronom" Vučić se sastao sa predsednikom Francuske, razgovarali o ključnim temama…

Kurir 17.01.2024
DAVOS - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće do petka, 19. januara, u Davosu gde će prisustvovati godišnjem sastanku Svetskog ekonomskog foruma. Tokom boravka u švajcarskom gradu Davosu, Vučić će imati i niz bilateralnih susreta sa… »
Vučić u Davosu sa Sančezom i Makronom: On je dobar prijatelj Španije i moj lično, drago mi je da ga ovde vidim

Vučić u Davosu sa Sančezom i Makronom: On je dobar prijatelj Španije i moj lično, drago mi je da ga ovde vidim

Telegraf 17.01.2024
On je naveo da je pozvao Sančesa da ponovo poseti Srbiju. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas u Davosu sa predsednikom Vlade Španije Pedrom Sančezom o bilateralnim odnosima dve zemlje. "Sa velikim i iskrenim prijateljem Srbije… »
Vučić u Davosu: Hvala Makronu jer je deo izlaganja posvetio Srbiji

Vučić u Davosu: Hvala Makronu jer je deo izlaganja posvetio Srbiji

RTV 17.01.2024
DAVOS - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio se večeras francuskom predsedniku Emanuelu Makronu posvetio Srbiji jedan deo izlaganja na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu. "Imao sam srdačan susret sa prijateljem Emanuelom Makronom, razgovorali… »
Vučić u Davosu i sa Sančezom, Makronom, Milejem

Vučić u Davosu i sa Sančezom, Makronom, Milejem

RTS 17.01.2024
Predsednik Aleksandar Vučić sastao se na marginama foruma u Davosu sa posrednikom EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom, kao i sa hrvatskim premijerom Andrejem Plenkovićem, predsednikom Argentine Havijerom Milejem, francuskim… »
Vučić: Hvala Makronu jer je deo izlaganja u Davosu posvetio Srbiji

Vučić: Hvala Makronu jer je deo izlaganja u Davosu posvetio Srbiji

Euronews 17.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio se večeras francuskom predsedniku Emanuelu Makronu posvetio Srbiji jedan deo izlaganja na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu. "Imao sam srdačan susret sa prijateljem Emanuelom Makronom, razgovorali smo o… »
Vučić: Ne tražim podršku za Srbiju, već za obične ljude na KiM

Vučić: Ne tražim podršku za Srbiju, već za obične ljude na KiM

RTS 17.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je novinarima u Davosu da premijer u Prištini Aljbin Kurti želi da onemogući isplatu plata i penzija za Srbe, što bi značilo ne tihi, nego glasni odlazak Srba sa KiM. Poručuje da ne traži podršku za… »
Vučić: Razgovarao sam sa Sančezom o bilateralnim odnosima Srbije i Španije

Vučić: Razgovarao sam sa Sančezom o bilateralnim odnosima Srbije i Španije

Euronews 17.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas u Davosu sa predsednikom Vlade Španije Pedrom Sančezom o bilateralnim odnosima dve zemlje. "Sa velikim i iskrenim prijateljem Srbije Pedrom Sančesom razgovarao sam o aktuelnim pitanjima naših… »
Aleksandar Vučić iz Davosa: Razgovarao sam sa predstavnicima obaveštajnih službi najvažnijih zemalja EU

Aleksandar Vučić iz Davosa: Razgovarao sam sa predstavnicima obaveštajnih službi najvažnijih zemalja EU

Danas 17.01.2024
Razgovarao sam sa predstavnicima više stranih obaveštajnih službi najvažnijih zemalja Evrope, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji se nalazi na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu. On je, obraćajući se medijima, naveo da je reazgovarao… »
Vučić sa Lajčakom: Priština svojim potezima dovodi u pitanje sve što je postignuto normalizacijom

Vučić sa Lajčakom: Priština svojim potezima dovodi u pitanje sve što je postignuto normalizacijom

Insajder 17.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je u Davosu imao otvoren razgovor sa specijalnim predstavnikom EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom i da je tom prilikom upozorio da Priština svojim potezima dovodi u pitanje sve… »
Dijalog kao spas

Dijalog kao spas

Vesti online 17.01.2024
Obnova poverenja, slogan je ovogodišnjeg svetskog foruma u Davosu koji se zbog ratnih žarišta odigrava u osetljivom trenutku za planetu, pa bi, sudeći po tom nazivu, tokom skupa u prvi plan umesto ekonomije mogla da izbije politika. Prihvatljivo… »
Divlji otkaz u Open ai, nadrealno iskustvo jednog bankara, kineska e-vozila i Kosovo i Metohija: Drugi dan Davosa

Divlji otkaz u Open ai, nadrealno iskustvo jednog bankara, kineska e-vozila i Kosovo i Metohija: Drugi dan Davosa

Blic 17.01.2024
Politički i poslovni lideri nastavljaju razgovore na 54. godišnjem sastanku Svetskog ekonomskog foruma u ​​Davosu, u Švajcarskoj, i danas, a predsednik Aleksandar Vučić razgovaraće na marginama foruma sa posrednikom EU za dijalog Beograda i… »
Na marginama svetskog skupa u Davosu, danas o situaciji na Kosovu i Metohiji

Na marginama svetskog skupa u Davosu, danas o situaciji na Kosovu i Metohiji

Telegraf 17.01.2024
Vučića danas očekuje i sastanak sa predsedavajućom Saveta ministra Bosne i Hercegovine Borjanom Krišto, kao i učešće na panelima. Predsednik Aleksandar Vučić razgovaraće danas na marginama foruma u Davosu sa posrednikom EU za dijalog Beograda i… »

Vesti dana »