Povezane vesti

Novak Đoković čestitao Fricu i poručio: Uopšte nisam uživao u ovom meču

Novak Đoković čestitao Fricu i poručio: Uopšte nisam uživao u ovom meču

Euronews 23.01.2024
Srpski teniser Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije posle pobede nad Tejlorom Fricom i plasmana u polufinale Australijan opena. Prvi reket sveta pobedio je Amerikanca u četiri seta, meč u Melburnu trajao je četiri sata, a rezultat je… »
Fric: Da sam igrao sve kao prva dva seta, možda je bilo nešto i moguće

Fric: Da sam igrao sve kao prva dva seta, možda je bilo nešto i moguće

Sportski žurnal 23.01.2024
Neće vam Novak dati mnogo prilika - rekao je posle meča Amerikanac. Namučio je Tejlor Fric u četvrtfinalu Australijan opena Novaka Đokovića, spasao prvih 15 brejk lopti, ali kada je na 16. poklekao dalje nije mogao, poražen je 1:3. - Igrao sam… »
Kakva je tu moja prednost!? Novak ostao u čudu zbog pitanja - jedva disao na suncu, a opet njega optužuju!

Kakva je tu moja prednost!? Novak ostao u čudu zbog pitanja - jedva disao na suncu, a opet njega optužuju!

Mondo 23.01.2024
Neverovatno pitanje za Novaka Đokovića na konferenciji za medije posle pobede na Australijan openu. Neverovatno pitanje za Novaka Đokovića na konferenciji za medije posle pobede na Australijan openu. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u… »
Đoković u polufinalu Otvorenog prvenstva Australije

Đoković u polufinalu Otvorenog prvenstva Australije

Glas Amerike 23.01.2024
Tenis — Prvi reket sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale Otvorenog prvenstva Australije, nakon što je savladao američkog tenisera Tejlora Frica sa 3:1, po setovima 7:6 (7:3), 4:6, 6:2, 6:3. Đoković je na početku meča, u prvom setu… »
„Nemoj da mi bežiš, dođi ovde“: Barbara napravila šou sa Novakom, hvatala ga za ruku, zajedno nasmejali sve

„Nemoj da mi bežiš, dođi ovde“: Barbara napravila šou sa Novakom, hvatala ga za ruku, zajedno nasmejali sve

Nova 23.01.2024
Novak Đoković i Barbara Šet se odlično poznaju, pa su i posle četvrtfinala Australijan opena napravili šou prilikom intervjua i tako nasmejali ljubitelje tenisa širom sveta. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna… »
Novak: Uopšte nisam uživao, pobede mi daju samopouzdanje

Novak: Uopšte nisam uživao, pobede mi daju samopouzdanje

Sport klub 23.01.2024
Na konferenciji za medije nakon plasmana u polufinale, Novak Đoković je govrio o samom meču sa Tejlorom Fricom, ponovio je svoj stav o kasnom završavanju duela, Moniki Seleš, svom nizu u Melburnu... „Radovao sam se tome da senka prekrije teren. Bio… »
Znam ko sam i šta sam! Đoković poslao jaku poruku posle plasmana u polufinale: Kakvu ću prednost imati?! Idem na titulu!

Znam ko sam i šta sam! Đoković poslao jaku poruku posle plasmana u polufinale: Kakvu ću prednost imati?! Idem na titulu!

Kurir 23.01.2024
Specijalni izveštač iz Melburna - Vuk Brajović Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, obratio se novinarima i javnosti na konferenciji za medije nakon plasmana u polufinale Australijan opena. Posle velike borbe u četiri seta koja je trajala gotovo… »
Kirjos i Đoković nasmejali publiku: "Kako da osvojiš grend slem? Popneš se na drvo i visiš 33 minuta..." (VIDEO)

Kirjos i Đoković nasmejali publiku: "Kako da osvojiš grend slem? Popneš se na drvo i visiš 33 minuta..." (VIDEO)

Insajder 23.01.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nasmejao je navijače u Melburnu, pošto je posle pobede protiv Tejlora Frica u četvrtfinalu Australijan opena otkrio Niku Kirjosu kako da osvoji grend slem. Đoković se plasirao u polufinale Australijan opena … »
Gde je Goran žurio? Ivanišević izjurio sa tribina čim se završio meč! Đokovićev trener propustio šou koji je usledio…

Gde je Goran žurio? Ivanišević izjurio sa tribina čim se završio meč! Đokovićev trener propustio šou koji je usledio…

Kurir 23.01.2024
Goran Ivanišević, trener Novaka Đokovića, nije imao vremena da isprati spektakl koji je prisetnima priredio njegov igrač uz pomoć Nika Kirjosa. Najbolji teniser sveta je pobedio Tejlora Frica i tako obezbedio plasman u polufinale Australijan opena… »
Pa, hit! Nećete verovati odakle su došli novakovi navijači! Podigli ovu poruku na tribinama i oduševili sve! (foto)

Pa, hit! Nećete verovati odakle su došli novakovi navijači! Podigli ovu poruku na tribinama i oduševili sve! (foto)

Kurir 23.01.2024
Specijalni izveštač iz Melburna - Vuk Brajović Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, bori se za plasman u polufinale Australijan oepna. U Melburnu tradicionalno ima veliku podršku Srba koji tamo žive, ali i dolaze iz ostalih gradova u Australiji… »

Vesti dana »