Povezane vesti

Voriorsi, Doužer vas jedva čeka!

Voriorsi, Doužer vas jedva čeka!

Sportske.net 26.01.2024
Predvođen maestralnim Pi Džej Doužerom, Partizan je večeras u ''Štark areni'' savladao ekipu Žalgirisa sa 81:72, pa su novinari posle utakmice usmerili svoju pažnju upravo na pleja crno-belih. ''Pokušali smo da odbranimo domaći teren, navijači… »
Ledej: Kao mustang bez sedla... Zabavljali smo se na terenu! (video)

Ledej: Kao mustang bez sedla... Zabavljali smo se na terenu! (video)

Sportski žurnal 26.01.2024
Partizan je u 23. kolu Evrolige kod kuće pobedio Žalgiris (81:72), sledi meč sa Monakom. Poeni – 21, Skokova – 5, indeks rejting – 32. Konačno je Zek Ledej onaj pravi, kakav treba Partizanu da bi se pobeđivalo. - Vratili smo se, posle dva… »
Doužer: Bili smo u rupi, morali da se čupamo, ne smemo da se navikavamo na to

Doužer: Bili smo u rupi, morali da se čupamo, ne smemo da se navikavamo na to

Sportski žurnal 26.01.2024
Partizan je u 23. kolu Evrolige kod kuće pobedio Žalgiris (81:72), sledi meč sa Monakom. Pi Džej Doužer na kraju sa 23 poena najefikasniji kod Partizana, vukao je Partizan na startu kada je Žalgiris došao do dvocifrenog plusa, postigao 15 od prvih… »
Brutalna partija Doužera i "povratak" Ledeja na "velika vrata": Bitna pobeda Partizana nad Žalgirisom

Brutalna partija Doužera i "povratak" Ledeja na "velika vrata": Bitna pobeda Partizana nad Žalgirisom

Telegraf 26.01.2024
Velika pobeda pred ključni deo sezone! Košarkaši Košarkaši Partizana ugostili su ekipu Žalgirisa u meču 23. kola Evrolige u prepunoj Štark Areni i tom prilikom su slavili rezultatom 81:72, po četvrtinama 22:26, 23:17, 16:16, 20:13. Meč je kao po… »
Trinkijeri: ''Moje srce će uvek biti ovde''

Trinkijeri: ''Moje srce će uvek biti ovde''

Sportske.net 26.01.2024
Litvanski šampion, predvođen bivšim trenerom Partizana Andreom Trinkijerijem je večeras pružio dobar otpor crno-belima u ''Štark areni'', ali nije uspeo da dođe do pobede. Partizan je slavio sa 81:72, ali posle meča Trinkijeri nije očajavao… »
Partizan slomio Žalgiris u paklu arene: Crno-beli na krilima Doužera, Ledeja i Kaminskog srušili žilavi Trinkijerijev tim

Partizan slomio Žalgiris u paklu arene: Crno-beli na krilima Doužera, Ledeja i Kaminskog srušili žilavi Trinkijerijev tim

Kurir 26.01.2024
Košarkaši Partizana savladali su Žalgiris u utakmici 23. kola Evrolige rezultatom 81:72 (22:26, 23:17, 16:16, 20:13). Partizan je ponovo loše ušao u meč i Žalgiris je brzo stekao dvocifrenu prednost. Tada je na scenu stupio Doužer koji je nanizao… »
Partizan opet onaj pravi - Doužer i Ledej za krah Žalgirisa (foto, video)

Partizan opet onaj pravi - Doužer i Ledej za krah Žalgirisa (foto, video)

Sportski žurnal 26.01.2024
U 24. kolu Evrolige Partizan 31. januara (19 časova) gostuje Monaku. PARTIZAN – ŽALGIRIS 81:72 (22:26, 23:17, 16:16, 20:13) Beograd - Dvorana: Štark arena. Gledalaca: 20.017. Sudije: Emilio Perez, Tomislav Hordov, Vasilis Picilkas. PARTIZAN: Ledej… »
Obradović: Našli način kako da pobedimo; Trinkijeri: Nismo bili dovoljno dobri večeras

Obradović: Našli način kako da pobedimo; Trinkijeri: Nismo bili dovoljno dobri večeras

Sportski žurnal 26.01.2024
Partizan je u 23. kolu Evrolige kod kuće pobedio Žalgiris (81:72), sledi meč sa Monakom. Trener Partizana Željko Obradović ne previše ushićen zbog trijumfa: - Dobar tim smo pobedili večeras, oni znaju kako da igraju, kontrolišu igru, imaju dobrog… »
Trinkijeri: Lova i titule nisu bitni, za ovo se živi!

Trinkijeri: Lova i titule nisu bitni, za ovo se živi!

Sport klub 26.01.2024
Košarkaši Partizana posle pravog rovovskog rata na parketu savladali su Žalgiris u Beogradu sa 81:72, stigli su do skora 12-11, dok ekipa iz Litvanije ima skor 8-15. Sponzor specijala Evrolige u sezoni 2023/24 – MaxBet. Kao po nekom nepisanom… »
Trinkijeri se uhvatio za srce zbog Partizana: Neko dobije lovu, neko trofeje, ali ovo...

Trinkijeri se uhvatio za srce zbog Partizana: Neko dobije lovu, neko trofeje, ali ovo...

Mondo 26.01.2024
Andrea Trinkijeri je bio jako emotivan posle meča Partizana i Žalgirisa. Andrea Trinkijeri je bio jako emotivan posle meča Partizana i Žalgirisa Partizan je savladao Žalgiris 81:72 u Evroligi i tako se vratio na jednu od pozicija koje vode u… »
Trinkijeri emotivno o dočeku navijača: "Ja sam ovde sve dao, zbog navijača se radi, meni je to uhh..."

Trinkijeri emotivno o dočeku navijača: "Ja sam ovde sve dao, zbog navijača se radi, meni je to uhh..."

Telegraf 26.01.2024
Veoma je zadovoljan igrom svog tima. Košarkaši Košarkaši Partizana ugostili su ekipu Žalgirisa u meču 23. kola Evrolige u prepunoj Štark Areni, a nakon meča je Andrea Trinkijeri govorio za medije. On je istakao da je njegov tim bio dobar, ali nisu… »
Partizan kakav se čekao! Odbrana kao zid, Doužer novi lider, probudio se i Kaminski!

Partizan kakav se čekao! Odbrana kao zid, Doužer novi lider, probudio se i Kaminski!

Sportske.net 26.01.2024
Iako je do kraja ligaškog dela sezone u Evroligi ostalo još 11 kola, za Partizan je večerašnja utakmica protiv litvanskog Žalgirisa bila od ogromne važnosti, kako crno-beli ne bi pali ispod 50 posto uspešnosti. Uz ogromnu podršku sa tribina… »
Partizan slavio protiv Žalgirisa u Beogradu

Partizan slavio protiv Žalgirisa u Beogradu

Radio sto plus 26.01.2024
Partizan sada ima 12 pobeda i 11 poraza, dok je skor Žalgirisa 8/15. Crno-bele su do pobede vodili Pi Džej Doužer sa 23 i Zek Ledej sa 21 poenom. Frenk Kaminski je pobedi doprineo sa 12 poena, kapiten Kevin Panter je dodao osam, dok su Aleksa… »
Partizan rastužio Trinkija i ugasio Žalgiris

Partizan rastužio Trinkija i ugasio Žalgiris

Sport klub 26.01.2024
Košarkaši Partizana u 23. kolu Evrolige pobedili su Žalgiris u Štark Areni 81:72. Sponzor specijala Evrolige u sezoni 2023/24 – MaxBet. Kao i protiv Makabija i sada je Partizan usporeno krenuo. Žalgiris je poveo 13:3 i najavio potencijalnu golgotu… »
UŽIVO - Željko odredio trojicu prekobrojnih

UŽIVO - Željko odredio trojicu prekobrojnih

Sportske.net 26.01.2024
Partizan večeras igra veoma važan meč u borbi za plasman među 10 najboljih u ligaškom delu evrolige. U okviru 23. kola, gost crno-belih je litvanski Žalgiris, a utakmica u ''Štark areni'' počinje u 20 časova i 30 minuta. Prvi put od početka… »

Vesti dana »