Povezane vesti

Milojević: Emotivan povratak u moju kuću, najvažnija tri boda

Milojević: Emotivan povratak u moju kuću, najvažnija tri boda

Politika 10.02.2024
Ovo je moja kuća, moja ljubav, moje sve. Bio je lep meč sa divnom publikom koja je došla u velikom broju i nadam se da će nastaviti tako i u narednim utakmicama, rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević posle pobede protiv Voždovca… »
Fudbaleri zvezde bolji od Voždovca: Milojević startovao pobedom (video)

Fudbaleri zvezde bolji od Voždovca: Milojević startovao pobedom (video)

Dnevnik 10.02.2024
Pobedom nad Voždovcem fudbaleri Crvene zvezde zakoračili su u prolećni deo domaćeg prvenstva. U 20. kolu Superlige šampion se revanširao „zmajevima” za poraz u prvom međusobnom duelu (5. kolo) kada je na stadionu na krovu bilo 3:2. Šef… »
Milojević emotivan po povratku na "Marakanu": "Ovo je moje sve..."

Milojević emotivan po povratku na "Marakanu": "Ovo je moje sve..."

Sportske.net 10.02.2024
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević vrlo je emotivno podneo povratak na stadion "Rajko Mitić". Duel sa Voždovcem ostao je obeležen pojavom Vladana Milojevića pokraj terena na "Marakani". Šef struke crveno-belih vratio se ove zime na… »
Vojvodina matirala Partizan: Novosađani slomili otpor crno-belih rukometaša

Vojvodina matirala Partizan: Novosađani slomili otpor crno-belih rukometaša

Večernje novosti 10.02.2024
DOK su imali snage rukometaši Partizana su pretili igračima Vojvodine. Međutim, u drugom poluvremenu derbija 15.kola Superlige na Banjici Novosađani su pokazali moć i crno-bele ostavili praznih šaka – 30:25 (11:12). Meč će se pamtiti i po… »
Peta Saldanje za tri boda Partizana u Ivanjici: Malo šansi, povreda Dukurea, jedan gol i crveni Antića

Peta Saldanje za tri boda Partizana u Ivanjici: Malo šansi, povreda Dukurea, jedan gol i crveni Antića

Euronews 10.02.2024
Svakoj seriji jednom dođe kraj, ali Partizanovoj u Ivanjici još nije. Posle 11 vezanih trijumfa, crno-beli su upisali i 12. na stadionu "kraj Moravice", a čovek odluke bio je Mateus Saldanja. Brazilac je u fudbalski siromašnoj predstavi na otvaranju… »
Ima li ko jači? Neporažena Vojvodina moćna protiv Partizana

Ima li ko jači? Neporažena Vojvodina moćna protiv Partizana

Sport klub 10.02.2024
Rukometaši Vojvodine u derbiju 15. kola prvenstva Srbije potvrdili su da su i ove sezone prvi favorit za osvajanje titule. Novosađani su u SC „Voždovac na Banjici“ savladali Partizan rezultatom 30:25 iako su na poluvremenu imali gol minusa (12:11)… »
Vojvodina bolja od Partizana: Trnavac odbranama sprečio iznenađenje bivšeg kluba

Vojvodina bolja od Partizana: Trnavac odbranama sprečio iznenađenje bivšeg kluba

Dnevnik 10.02.2024
Rukometaši Vojvodine savladali su beogradski Partizan 30:25 u 15. kolu Superlige Srbije. Izabranici Borisa Rojevića su se mučili sa realizacijom u prvom poluvremenu, ali su u drugom odigrali mnogo bolje i nošeni Andrejem Trnavcem na golu došli do… »
Fudbaleri Partizana gostuju u Ivanjici, Zvezda dočekuje Voždovac

Fudbaleri Partizana gostuju u Ivanjici, Zvezda dočekuje Voždovac

Politika 10.02.2024
Prolećna sezona u fudbalskoj Superligi Srbije koja je počela juče pobedom Čukaričkog u Surdulici (3:0), nastavlja se danas, a u centru pažnje su gostovanje lidera šampionata Partizana Javoru i meč između Crvene zvezde i Voždovca na stadionu… »
Razbijene glave, prekidi, skandiranje protiv uprave i čaroban gol Saldanje za pobedu Partizana u Ivanjici

Razbijene glave, prekidi, skandiranje protiv uprave i čaroban gol Saldanje za pobedu Partizana u Ivanjici

Nova 10.02.2024
Fudbaleri Partizana savladali su Javor na gostovanju 1:0 u 20. kolu Superlige Srbije. Fudbaleri Partizana došli su do pobede u Ivanjici (1:0), u prvom kolu prolećnog dela šampionata Superlige Srbije, a 20. ukupno. Partizan se učvrstio na prvom mestu… »
Marakana „progutala“ Zmajeve (video)

Marakana „progutala“ Zmajeve (video)

Sportski žurnal 10.02.2024
Crvena zvezda sigurna protiv Voždovca na prolećnoj premijeri. CRVENA ZVEZDA – VOŽDOVAC 2:1 (2:0) Strelci: 1:0 - Rodić u 9, 2:0 - Olanjinka u 16, 2:1 - Dragović autogol u 86. minutu. Beograd – Stadion: ”Rajko Mitić”. Gledalaca: 26.340… »
Milojević: Ovo je moja kuća, moja ljubav, moje sve

Milojević: Ovo je moja kuća, moja ljubav, moje sve

Sportski žurnal 10.02.2024
“Najvažnija su tri boda”. - Ovo je moja kuća, moja ljubav, moje sve. Bio je lep meč sa divnom publikom koja je došla u velikom broju i nadam se da će nastaviti tako i u narednim utakmicama - rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Vladan… »
Milojević srećan posle Voždovca: „Navijači su me iznenadili, imamo probleme, ali ne kukam“

Milojević srećan posle Voždovca: „Navijači su me iznenadili, imamo probleme, ali ne kukam“

Nova 10.02.2024
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević emotivno je dočekao povratnički takmičarski debi na klupi crveno-belih. Zvezda je u meču 20. kola Superlige pobedila Voždovac sa 2:1, golovima Milana Rodića i Pitera Olanjinke, a Milojević je bio… »
Milojević: Hoću hrabrije odluke na terenu (VIDEO)

Milojević: Hoću hrabrije odluke na terenu (VIDEO)

Sport klub 10.02.2024
Pobednički je bio povratak Vladana Milojevića na Marakanu, ali uprkos ranoj prednosti od dva razlike nije prošlo bez stresa. Voždovac je smanjio u finišu na 2:1, ali nije imao snagu za iznenađenje. Crveno-beli su u lepoj atmosferi i pred više od… »
Vladan Milojević o povratku na Marakanu: Ovo je moja kuća, moja ljubav, moje sve

Vladan Milojević o povratku na Marakanu: Ovo je moja kuća, moja ljubav, moje sve

Dnevnik 10.02.2024
Posle pobedničkog debija na početku drugog mandata na klupi fudbalera Crvene zvezde trener Vladan Milojević bio je zadovoljan rezultatom i posetom na stadionu „Rajko Mitić“. – Ovo je moja kuća, moja ljubav, moje sve. Bio je lep meč sa divnom… »
Delije zapanjile sve(t): Evo zašto su navijači Zvezde napravili čak 14 koreografija na utakmici sa Voždovcem - i to kakvih…

Delije zapanjile sve(t): Evo zašto su navijači Zvezde napravili čak 14 koreografija na utakmici sa Voždovcem - i to kakvih…

Večernje novosti 10.02.2024
Crvena zvezda i šestoplasirani Voždovac sastali su se u 20. kolu Superlige Srbije, a taj meč su obeležile i "delije". FOTO: FK Crvena zvezda Naime, navijači Zvezde su priredili čak 14 koreografija na ovoj utakmici. Razlog? Rešili su da… »
Milojević nakon pobede: ‘Ovo je moja kuća, moja ljubav, moje sve!’

Milojević nakon pobede: ‘Ovo je moja kuća, moja ljubav, moje sve!’

Hot sport 10.02.2024
‘Zakuvalo’ se na kraju, ali pobeda je pobeda. Vratio se Vladan Milojević pobedom na klupu Crvene zvezde, a da je Marakana za njega velika emocija, pokazala je i izjava posle susreta sa Voždovcem (2:1). – Ovo je moja kuća, moja ljubav, moje sve… »
Neverovatna dešavanja na Marakani! Zvezda pobedila Voždovac, ali u kakvom ambijentu... (foto/video)

Neverovatna dešavanja na Marakani! Zvezda pobedila Voždovac, ali u kakvom ambijentu... (foto/video)

Večernje novosti 10.02.2024
Crvena zvezda je poteru za Partizanom nastavila pobedom na otvaranju drugog dela sezone: na stadionu "Rajko Mitić", pred 26.340 gledalaca koji su priredili dosad nezabeleženu atmosferu, izabranici povratnika na klupu crveno-belih, Vlada Milojevića… »
Zvezda se osvetila Voždovcu: Olanjinka dao gol, pa se ispromašivao, „zmajevi“ pred kraj napravili dramu

Zvezda se osvetila Voždovcu: Olanjinka dao gol, pa se ispromašivao, „zmajevi“ pred kraj napravili dramu

Nova 10.02.2024
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Voždovac sa 2:1 u meču 20. kola Superlige na svom stadionu u Ljutice Bogdana. Vladan Milojević se vratio na klupu Zvezde pobedom u zvaničnom meču, crveno-beli su se Voždovcu revanširali za poraz iz prvog dela… »
Zvezda savladala voždovac: ‘Zakuvalo’ se na kraju, ali tri boda ostaju u Ljutice Bogdana! (video)

Zvezda savladala voždovac: ‘Zakuvalo’ se na kraju, ali tri boda ostaju u Ljutice Bogdana! (video)

Hot sport 10.02.2024
Zvezda pobedom otvorila prolećni deo šampionata. Nastavljena je fudbalska Superliga Srbije, a od 16.30 sa novim/starim trenerom svoju premijeru imaju i fudbaleri Crvene zvezde. Oni su na svom terenu dočekali ekipu Voždovca. Svoj 300. meč u dresu… »
"Očekujem dolazak dva asa, konačno" Vladan Milojević: Sve može da se sredi

"Očekujem dolazak dva asa, konačno" Vladan Milojević: Sve može da se sredi

Mondo 10.02.2024
Trener FK Crvena zvezda o pobedi protiv Voždovca. Trener FK Crvena zvezda o pobedi protiv Voždovca FK Crvena zvezda pobedila je Voždovac 2:1 na drugom trenerskom "debiju" Vladana Milojevića na klupi crveno-belih. Posle trijumfa golovima Milana Rodića… »
"Nisam ovo očekivao!" Vladan Milojević posle Zvezda - Voždovac: Ja nisam neko ko kuka, čekam dva velika pojačanja!

"Nisam ovo očekivao!" Vladan Milojević posle Zvezda - Voždovac: Ja nisam neko ko kuka, čekam dva velika pojačanja!

Večernje novosti 10.02.2024
Crvena zvezda i šestoplasirani Voždovac sastali su se u 20. kolu Superlige Srbije, a trener branioca trona, povratnik na njegovu klupu, Vladan Milojević, ostao je zatečen. FOTO: FK Crvena zvezda Podsetimo, u vrlo zanimljivoj utakmici Crvena zvezda je… »
Partizanov siguran start: Ivanjica pokorena, Saldanjina samba dovoljna za +4! (video)

Partizanov siguran start: Ivanjica pokorena, Saldanjina samba dovoljna za +4! (video)

Hot sport 10.02.2024
Izabranica Igora Duljaja su sada na +4 u odnosu na Crvenu zvezdu koja ima utakmicu manje Fudbaleri Partizana došli su do teško izvojevane pobede na gostovanju ekipi Javora rezultatom 0:1 u meču 20. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Prvo poluvreme ovog… »
(Poluvreme) ovo je milojeva zvezda: Voždovac sateran u ćošak! (video)

(Poluvreme) ovo je milojeva zvezda: Voždovac sateran u ćošak! (video)

Hot sport 10.02.2024
Olajnika i Rodić načeli Voždovac Nastavljena je fudbalska Superliga Srbije, a od 16.30 sa novim/starim trenerom svoju premijeru imaju i fudbaleri Crvene zvezde. Rezultat posle prvog poluvremna je 2:0 u korist crveno-belih. Piter Olajinka postigao je… »
Majstorija Saldanje za pobedu Partizana u Ivanjici sa igračem manje (video)

Majstorija Saldanje za pobedu Partizana u Ivanjici sa igračem manje (video)

Sportski žurnal 10.02.2024
U 21. kolu Super lige Partizan će dočekati IMT, Javor gostuje Radničkom u Nišu. JAVOR – PARTIZAN 0:1 (0:0) Ivanjica - Stadion: kraj Moravice. Sudija: Milan Ilić. Pomoćnici: Aleksandar Marjanović i Nikola Antić. Žuti kartoni: Kopitović, Pinto… »
POLUVREME - E, ovo izgleda kao Zvezda odranije, šta je sa terenom?

POLUVREME - E, ovo izgleda kao Zvezda odranije, šta je sa terenom?

Sportske.net 10.02.2024
Fudbaleri Crvene zvezde vode protiv Voždovca na poluvremenu sa 2:0 na stadionu "Rajko Mitić" u okviru 20. kola Super lige Srbije. Ako u prvom delu sezone jesmo gledali brzu Crvenu zvezdu, ali ne i dovoljno konkretnu, sada smo je dobili u sličnoj… »
Medina zbog ujeda psa propustio meč u Ivanjici

Medina zbog ujeda psa propustio meč u Ivanjici

Sport klub 10.02.2024
Defanzivac Natan de Medina propustio je gostovanje Partizana u Ivanjici zbog – ujeda psa! Štoper crno-belih bio je planiran da se nađe na listi startera u Ivanjici, međutim, isprečila se viša sila. De Medina, kako se čulo tokom meča na stadionu… »
"Delije" poslale poruku Rusiji: Evo šta su navijači Zvezde uradili na meču sa Voždovcem (video)

"Delije" poslale poruku Rusiji: Evo šta su navijači Zvezde uradili na meču sa Voždovcem (video)

Večernje novosti 10.02.2024
Crvena zvezda i šestoplasirani Voždovac sastali su se u 20. kolu Superlige Srbije, a taj meč su obeležile i "delije". Foto: Č. Vuković Naime, navijači Zvezde su priredili nekoliko koreografija na ovoj utakmici, a na samom početku drugog… »
Lider siguran na početku proleća: Partizanu plitka Moravica

Lider siguran na početku proleća: Partizanu plitka Moravica

Sport klub 10.02.2024
Lider je uspešno okončao „misiju Ivanjica“, na startu proleća: Javor Matis – Partizan 0:1 (0:0). Zanimljiv duel u Ivanjici, praćen velikom borbom na terenu i čak osam žutih kartona, rešen je u 62. minutu. I to tek što je na teren kročio… »
Duljaj: 21. vek, ljudi lete na Mars, a tereni u Srbiji…

Duljaj: 21. vek, ljudi lete na Mars, a tereni u Srbiji…

Sport klub 10.02.2024
Partizan je na startu prolećnog dela Super lige Srbije slavio minimalnu, ali vrlo važnu pobedu na gostovanju Javoru u Ivanjici. Partizan je krenuo pobedom u proleće, pritisak je ponovo prebacio na Crvenu zvezdu, koja će od 16,30 časova igrati protiv… »
UŽIVO - Majstorija Milana Rodića za vođstvo Zvezde

UŽIVO - Majstorija Milana Rodića za vođstvo Zvezde

Sportske.net 10.02.2024
Fudbaleri Crvene zvezde poveli su protiv Voždovca u 9. minutu utakmice 20. kola Super lige Srbije. Terenska inicijativa crveno-belih urodila je plodom na prvom duelu u prolećnom delu sezone. Igrao se 9. minut kada je Milan Rodić natrčao na loptu koja… »
UŽIVO - Piter Olajinka na savršen način kreće u drugi deo sezone!

UŽIVO - Piter Olajinka na savršen način kreće u drugi deo sezone!

Sportske.net 10.02.2024
Fudbaleri Crvene zvezde poveli su sa 2:0 protiv Voždovca u duelu 20. kola Super lige Srbije. Posle svega 16 minuta igre na stadionu "Rajko Mitić", Crvena zvezda ima sigurnu prednost u susretu sa "zmajevima". Nakon gola Milana Rodića, Crvena zvezda… »
Crno-bela frka, pa slavlje! Partizan sa igračem manje pobedio Javor i pobegao Crvenoj zvezdi (video)

Crno-bela frka, pa slavlje! Partizan sa igračem manje pobedio Javor i pobegao Crvenoj zvezdi (video)

Večernje novosti 10.02.2024
FUDBALERI Partizana dobro su počeli drugi deo prvenstva, pošto su u 20. kolu Superlige Srbije pobedili Javor sa 1:0 i tako zadržali prvo mesto na tabeli, bez obzira na to šta Crvena zvezda uradi protiv Voždovca. FOTO: FK Partizan Teren u Ivanjici… »
(Poluvreme) javor – Partizan: Više posla za lekarsku ekipu nego za same fudbalere (foto)

(Poluvreme) javor – Partizan: Više posla za lekarsku ekipu nego za same fudbalere (foto)

Hot sport 10.02.2024
Sve sem fudbala u Ivanjici. Fudbaleri Partizana gostuju ekipi Javora u 20. kolu domaće Superlige Srbije, a meč u Ivanjici na programu je od 14 časova. Fudbaleri Partizana imali su prvu priliku u 11. minutu meča, kada je Zahidov centaršut je… »
Bizarnije ne može! Fudbaler Partizana propustio meč sa Javorom jer ga je pas ujeo za lice

Bizarnije ne može! Fudbaler Partizana propustio meč sa Javorom jer ga je pas ujeo za lice

Hot sport 10.02.2024
Bizarna povreda Belgijanca. Fudbaleri Partizana drugi deo sezone počeli su mečom protiv Javora iz Ivanjice, a Igor Duljaj na ovom meču nije mogao da računa na Natana De Medinu. Razlog zbog kog štoper propušta ovaj meč je više nego bizaran. Naime… »
Rešena misterija, Partizanovog štopera ujeo pas!

Rešena misterija, Partizanovog štopera ujeo pas!

Sportske.net 10.02.2024
Partizan je danas u 14 časova počeo svoj meč protiv Javor Matisa u Ivanjici, a bilo je veliko iznenađenje pre početka ovog susreta što u sastavu Partizana nema štopera Natana de Medine. I to ne samo uz startnoj postavi, nego ni u protokolu. S… »
SASTAVI - Duljajevo iznenađenje na štoperu, bonus na krilu!

SASTAVI - Duljajevo iznenađenje na štoperu, bonus na krilu!

Sportske.net 10.02.2024
Fudbaleri Javor Matisa i Partizana sastaće se danas od 14 časova u Ivanjici, u okviru 20. kola Superlige Srbije, a sat pre početka meča je poznato za koje sastave su se odlučili treneri Radovan Ćurčić i Igor Duljaj. Šef struke crno-belih je juče… »
Ko osvaja titulu u Srbiji?! Danas nam se vraćaju večiti, dosta je bilo čekanja, a evo i kvota!

Ko osvaja titulu u Srbiji?! Danas nam se vraćaju večiti, dosta je bilo čekanja, a evo i kvota!

Hot sport 10.02.2024
Duga pauza, ali presrećni smo što se srpski fudbaleri vraćaju obavezama. Izuzetno uzbudljiva polusezona najjačeg ranga srpskog fudbala je iza nas, a trenutni lider na tabeli Partizan, koji zahvaljujući pobedi u derbiju ima minimalnu prednost u odnosu… »
Večiti nastavljaju trku za titulu: Zvezda dočekuje Voždovac, Partizan u Ivanjici

Večiti nastavljaju trku za titulu: Zvezda dočekuje Voždovac, Partizan u Ivanjici

Večernje novosti 10.02.2024
PROLEĆNA sezona u fudbalskoj Superligi Srbije koja je počela u petak pobedom Čukaričkog u Surdulici (3:0), nastavlja se ove subote, a u centru pažnje su gostovanje lidera šampionata Partizana Javoru i meč između Crvene zvezde i Voždovca na… »

Vesti dana »