Partizanov siguran start: Ivanjica pokorena, Saldanjina samba dovoljna za +4! (video)

Hot sport 10.02.2024

Izabranica Igora Duljaja su sada na +4 u odnosu na Crvenu zvezdu koja ima utakmicu manje Fudbaleri Partizana došli su do teško izvojevane pobede na gostovanju ekipi Javora rezultatom 0:1 u meču 20. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Prvo poluvreme ovog susreta proteklo je u veoma mirno bez izglednih šansi na obe strane, samo su domaćini zapravo uspeli da upute jedan šut ka golu Aleksandra Jovanovića. Ključni momenat meča odigrao se u 62. minutu kada je Mateus Saldanja nakon kornera uspeo da dovede ekipu Igora Duljaja u prednost na gostovanju u Ivanjici. Nakon velike greške odbrane Partizana Nikola Antić je skrivio prekršaj za svoj drugi žuti karton, tako da su gosti od 76. minuta igrali sa