Povezane vesti

Obradović: Želimo da odigramo dobru utakmicu protiv Efesa, navijači podržite tim

Obradović: Želimo da odigramo dobru utakmicu protiv Efesa, navijači podržite tim

Politika 28.02.2024
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je danas u Beogradu da je Efes kvalitetan rival i dodao da želi da „crno-beli” odigraju dobar duel protiv turskog kluba. Košarkaši Partizana dočekaće sutra u Begradu od 20.30 časova ekipu… »
Obradović: "Stojim iza svake reči koju sam izgovorio u Nišu"

Obradović: "Stojim iza svake reči koju sam izgovorio u Nišu"

Sportske.net 28.02.2024
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović se u svom intervjuu za Sport klub pred utakmicu protiv Anadolu Efesa u Evroligi dotakao i izjave iz Niša. Partizan je u finalu Kupa Radivoja Koraća poražen od Crvene zvezde, a Obradović je nakon te… »
Larkin: Navijači Partizana su drugačiji nivo privrženosti klubu

Larkin: Navijači Partizana su drugačiji nivo privrženosti klubu

Sportski žurnal 28.02.2024
- Nikad nisam igrao u dvorani gde 15, 20, 22 navijača stoji, peva, skače i vrišti sat ipo vremena. To je jednostavno drugačiji nivo privrženosti klubu - rekao je Larkin. Bek Efesa Šejn Larkin rekao je da nikad nije igrao utakmice kakve su pred… »
Larkin: "Navijači Partizana su drugačiji nivo"

Larkin: "Navijači Partizana su drugačiji nivo"

Sportske.net 28.02.2024
Košarkaši Partizana i Efesa sutra od 20.30 sati u Beogradu igraju veoma važan meč 27. kola Evrolige. Srpski tim ima skor 12-14, a Efes 11-15, pa i jednima i drugima samo pobeda igra u borbi za deseto mesto, poslednje koje vodi u plej-in. Najbolji… »
Larkin oduševljen navijačima Partizana: ‘To je drugačiji nivo privrženosti klubu!’

Larkin oduševljen navijačima Partizana: ‘To je drugačiji nivo privrženosti klubu!’

Hot sport 28.02.2024
Grobari malo koga ostave ravnodušnim. U 27. kolu najkvalitetnijeg klupskog takmičenja na Starom kontinentu, Partizan Mozzart Bet sutra, 29. februara od 20.30 dočekuje turski Efes. Uoči susreta Partizana i Anadolu Efesa, ponajbolji košarkaš turskog… »
Obradović: Stojim iza svake reči koju sam rekao posle Kupa

Obradović: Stojim iza svake reči koju sam rekao posle Kupa

Sport klub 28.02.2024
Trener Partizana Željko Obradović govorio je na treningu dan uoči utakmice protiv Efesa u Evroligi i nadovezao se na ono što je postalo centralna košarkaška tema nakon finala Kupa, a tiče se poslovanja košarkaškog kluba Partizan. On je… »
Nek se spreme Turci: Košarkaš Partizana namestio nišanske sprave za Efes (video)

Nek se spreme Turci: Košarkaš Partizana namestio nišanske sprave za Efes (video)

Večernje novosti 28.02.2024
KOŠARKAŠI PARTIZANA u četvrtak od 20.30 dočekuju Efes u 27. kolu Evrolige, a pred meč sa turskom ekipom raspoložen je bio Danilo Anđušić. FOTO: M. Vukadinović Pobeda je imperativ kluba iz Humske, kako bi sačuvao šanse za plasman u plej-in… »
Larkin: Navijači Partizana su drugačiji nivo privrženosti klubu

Larkin: Navijači Partizana su drugačiji nivo privrženosti klubu

IndeksOnline 28.02.2024
ISTANBUL – Košarkaš Efesa Šejn Larkin rekao je da nikad nije igrao utakmice kakve su pred navijačima Partizana u Areni i istakao da su oni “drugačiji nivo privrženosti klubu”. “Nikad nisam igrao u dvorani gde 15, 20, 22 HILJADE navijača… »
Obradović: Zahvalni smo državi i gradu Beogradu, a cilj je da se finansiramo sami (VIDEO)

Obradović: Zahvalni smo državi i gradu Beogradu, a cilj je da se finansiramo sami (VIDEO)

Danas 28.02.2024
Posle završnica u nacionalnim kupovima i kvalifikacionih utakmica reprezentacija nastavlja se Evroliga, vodeće klupsko takmičenje evropske košarke. Partizan u četvrtak u „Štark areni“ dočekuje Efes u 27. kolu (20.30 časova). Trener crno-belih… »
Koprivica: Nismo bili na maksimumu u prethodnom periodu

Koprivica: Nismo bili na maksimumu u prethodnom periodu

Sport klub 28.02.2024
Košarkaš Partizana Balša Koprivica govorio je za Sport Klub pred utakmicu 27. kola Evrolige protiv Efesa. On se osvrnuo na period nakon finala Kupa Radivoja Koraća, za koji je rekao da crno-beli nisu bili u najboljoj formi. „Tu je još jedan mali… »
Larkin: Navijači Partizana su drugačiji nivo privrženosti

Larkin: Navijači Partizana su drugačiji nivo privrženosti

Sport klub 28.02.2024
Košarkaš Efesa Šejn Larkin rekao je da nikad nije igrao utakmice kakve su pred navijačima Partizana u Areni i istakao da su oni "drugačiji nivo privrženosti klubu". Sponzor specijala Evrolige u sezoni 2023/24 – MaxBet. „Nikad nisam igrao u… »
Obradović: Svi smo prolazni, navijači su večna snaga Partizana

Obradović: Svi smo prolazni, navijači su večna snaga Partizana

Sportski žurnal 28.02.2024
Trener crno-belih pozvao Grobare da dođu u što većem broju i podrže tim protiv Efesa. Trener Partizana Željko Obradović izjavio je da je Efes kvalitetan rival i dodao da želi da crno-beli odigraju dobar duel protiv turskog kluba. Košarkaši… »
Avramović: Mnogo smo želeli da osvojimo Kup

Avramović: Mnogo smo želeli da osvojimo Kup

Sportski žurnal 28.02.2024
Plej Partizana je istakao da je pauza dobrodošla za odmor posle turbulentnog perioda. Aleksa Avramović je izjavio da su svi igrači crno-belih motivisani i da jedva čekaju meč sa Efesom. Košarkaši Partizana će sutra od 20.30 časova u Beogradu… »
Aleksa Avramović: Svi smo motivisani i jedva čekamo meč sa Efesom

Aleksa Avramović: Svi smo motivisani i jedva čekamo meč sa Efesom

Dnevnik 28.02.2024
Košarkaš Partizana Aleksa Avramović izjavio je u Beogradu da su svi igrači "crno-belih" motivisani i da jedva čekaju meč sa Efesom. Košarkaši Partizana će sutra od 20.30 časova u Beogradu dočekati Efes u 27. kolu Evrolige. "Dobili smo određen… »
Avramović pred Efes: "Svi smo izuzetno motivisani, jedva čekamo meč"

Avramović pred Efes: "Svi smo izuzetno motivisani, jedva čekamo meč"

Večernje novosti 28.02.2024
Košarkaši Partizana će u četvrtak od 20.30 časova u Beogradu dočekati Efes u 27. kolu Evrolige. FOTO: A. Ilić Košarkaš Partizana Aleksa Avramović izjavio je da su svi igrači "crno-belih" motivisani i da jedva čekaju meč sa Efesom. - Dobili… »
Problem za Partizan: Dvojicu igrača muče povrede pred duel sa Efesom u Evroligi

Problem za Partizan: Dvojicu igrača muče povrede pred duel sa Efesom u Evroligi

Večernje novosti 28.02.2024
KOŠARKAŠI Partizana nastavljaju takmičenje u Evroligi. Crno-beli će odmeriti snage sa Efesom, a trener "parvi valjak" bi mogao biti oslabljen u utakmici. FOTO: M. Vukadinović Naime, jednog od najboljih igrača šampiona ABA lige, Džejsma Nanelija… »
Obradović poručio: ‘Stojim iza svake reči koju sam rekao posle Kupa!’

Obradović poručio: ‘Stojim iza svake reči koju sam rekao posle Kupa!’

Hot sport 28.02.2024
‘Strateški cilj Partizana je da budemo stalni član Evrolige i da se finansiramo sami.’ Košarkaši Partizana igraju protiv Anadolu Efesu u četvrtak od 20:30 u okviru 27. kola Evrolige u ‘Štark areni’. Svaki naredni meč za ‘crno-bele’… »
Žoc izneo očekivanaj pred Efes: Dotakao se i igračkog kadra!

Žoc izneo očekivanaj pred Efes: Dotakao se i igračkog kadra!

Hot sport 28.02.2024
‘Crno-bele’ očekuje veoma bitan meč. Košarkaši Partizana odmeriće snage protiv Anadolu Efesa u okviru 27. kola Evrolige u četvrtak od 20:30 u ‘Štark areni’. Trener srpskog giganta, Željko Obradović je rekao pred ovaj susret da je turski… »
„Stojim iza svake reči koju sam rekao posle Kupa” Žoc: Ključ je da imamo svoje izvore finansiranja

„Stojim iza svake reči koju sam rekao posle Kupa” Žoc: Ključ je da imamo svoje izvore finansiranja

Dnevnik 28.02.2024
Željko Obradović je u svom intervjuu za Sport klub pred utakmicu protiv Anadolu Efesa dotakao se i izjave posle Kupa. Partizan je u finalu Kupa Radivoja Koraća poražen od Crvene zvezde. "Stojim iza svake reči koju sam rekao posle Kupa. Strateški… »
Hvala vladi, gradu, državi, sponzorima... Oglasio se "Žoc": Cilj je da se Partizan sam finansira!

Hvala vladi, gradu, državi, sponzorima... Oglasio se "Žoc": Cilj je da se Partizan sam finansira!

Mondo 28.02.2024
Željko Obradović govorio o finansiranju Partizana sada i u budućnosti. Željko Obradović govorio o finansiranju Partizana sada i u budućnosti. Željko Obradović nije se oglašavao u javnosti još od burne konferencije za medije posle poraza… »
Problemi za Partizan i Obradovića, dvojica bez treninga zbog povrede!

Problemi za Partizan i Obradovića, dvojica bez treninga zbog povrede!

Sportske.net 28.02.2024
Partizan sutra igra protiv Efesa, utakmica je u 20.30 u Beogradskoj areni. Željko smatra da je ekipa donekle spremna jer su se tek danas priključili reprezentativci Srbije. "Na prvom mestu, oni su sa novim trenerom. Izgubili su finale kupa od Fenera… »
Avramović pred Partizanovo ‘biti ili ne biti’: „Znamo da će nas opet podržati 20.000 navijača, na nama je da budemo…

Avramović pred Partizanovo ‘biti ili ne biti’: „Znamo da će nas opet podržati 20.000 navijača, na nama je da budemo…

Nova 28.02.2024
Aleksa Avramović, košarkaš Partizana, u najavi utakmice protiv Anadolu Efesa u 27. kolu Evrolige (četvrtak, 20.30) istakao je da je pauza dobro došla njemu i njegovim saigračima. „Dobili smo određen broj dana slobodno, oni koji nisu igrali za… »
Avramović pred Efes: ‘Iza nas je turbulentan period!’

Avramović pred Efes: ‘Iza nas je turbulentan period!’

Hot sport 28.02.2024
‘Znamo da će publika kao i svaki put doći i na nama je da podignemo nivo agresivnosti.’ U okviru 27. kola Evrolige u četvrtak od 20:30 u ‘Štark areni’ odmeriće snage košarkaši Partizana i Anadolu Efesa. Igrač ‘crno-belih’ Aleksa… »
"Svi smo mi prolazni, najveća snaga Partizana su navijači" Emotivno izlaganje Obradovića pred Efes - "Oni su najbolji na…

"Svi smo mi prolazni, najveća snaga Partizana su navijači" Emotivno izlaganje Obradovića pred Efes - "Oni su najbolji na…

Kurir 28.02.2024
Nakon više od dve nedelje, košarkaši Partizana ponovo će zaigrati pred svojim navijačima u beogradskoj "Štark areni". Sutra od 20 sati i 30 minuta, u prestonicu Srbije stiže Anadolu Efes, sa kim će se crno-beli sastati u sklopu 27. kola Evrolige… »
Avramović spreman za Larkina: "Veliki je šampion, ali nije Efes samo on"

Avramović spreman za Larkina: "Veliki je šampion, ali nije Efes samo on"

Sportske.net 28.02.2024
Košarkaš Partizana Aleksa Avramović očekuje još jednu tešku utakmicu protiv Anadolu Efesa. Crno-beli u četvrtak od 20.30 dočekuju tursku ekipu i žele da prekinu niz od tri poraza, na koji je došao i onaj u finalu KRK od Crvene zvezde. "Dobili… »
Problem za Partizan Važan igrač neizvestan za Efes

Problem za Partizan Važan igrač neizvestan za Efes

Dnevnik 28.02.2024
Posle poraza u finalu Kupa Radivoja Koraća i neuspeha u Evroligi, košarkaše Partizana sutra od 20.30 časova u „Štark areni“ očekuje duel protiv Efesa, u 27. kolu elitnog takmičenja. Crno-beli će pokušati da se vrate na pobednički kolosek… »
Svi smo mi zamenljivi, Partizan će postojati i bez nas! Željko Obradović: Ako nekom nije jasno, da se kaže!

Svi smo mi zamenljivi, Partizan će postojati i bez nas! Željko Obradović: Ako nekom nije jasno, da se kaže!

Mondo 28.02.2024
Željko Obradović govorio pred meč Partizana i Efesa u Evroligi. Željko Obradović govorio pred meč Partizana i Efesa u Evroligi. Trener Partizana Željko Obradović obratio se na današnjem treningu medijima uoči važne utakmice u Evroligi protiv… »
Obradović otkrio ko propušta meč sa Efesom: Jedan vuče povredu još iz finala Kupa, drugi je pod znakom pitanja

Obradović otkrio ko propušta meč sa Efesom: Jedan vuče povredu još iz finala Kupa, drugi je pod znakom pitanja

Telegraf 28.02.2024
Nastavlja se velika borba crno-belih... Košarkaši Partizana odigraće meč 27. kola Evrolige protiv Anadolu Efesa u četvrtak od 20:30 časova, a dan pred utakmicu pred medije je izašao trener crno-belih Željko Obradović. Napravio je uvertiru pred… »
Kaboklo otkrio što mu je prijala pauza: "Vratio sam se u svoju zemlju, video porodicu..."

Kaboklo otkrio što mu je prijala pauza: "Vratio sam se u svoju zemlju, video porodicu..."

Telegraf 28.02.2024
Veliki meč za crno-bele pred punom Arenom. Košarkaši Partizana odigraće meč 27. kola Evrolige protiv Anadolu Efesa u četvrtak od 20:30 časova, a dan pred utakmicu za medije je govorio Istakao je da se ekipa oseća dobro pred veoma važan meč u… »
Veliki problem za Željka Obradovića! Jedan od najboljih košarkaša Partizana danas nije trenirao - propušta meč sa Efesom?

Veliki problem za Željka Obradovića! Jedan od najboljih košarkaša Partizana danas nije trenirao - propušta meč sa Efesom?

Kurir 28.02.2024
Nakon Kupa Radivoja Koraća i reprezentativne pauze, ljubitelji košarke ponovo će uživati u evroligaškim utakmicama. U sklopu 27. kola elitnog takmičenja, Partizan će u beogradskoj "Štark areni" ugostiti Anadolu Efes, a taj meč na programu je… »
Aleksa Avramović pred Efes: "Svi smo izuzetno motivisani, jedva čekamo meč"

Aleksa Avramović pred Efes: "Svi smo izuzetno motivisani, jedva čekamo meč"

Telegraf 28.02.2024
Borba za plej-in tek sledi... Košarkaši Partizana odigraće meč 27. kola Evrolige protiv Anadolu Efesa u četvrtak od 20:30 časova, a dan pred utakmicu za medije je govorio Aleksa Avramović. Pre svega je govorio o važnosti slobodnih dana, pogotovo… »

Vesti dana »