Povezane vesti

Uspeli smo svojim ugledom da vodimo mudru, pametnu i dobru politiku Vučić iz Tirane: Zelenski je pokazao poštovanje prema…

Uspeli smo svojim ugledom da vodimo mudru, pametnu i dobru politiku Vučić iz Tirane: Zelenski je pokazao poštovanje prema…

Kurir 28.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti iz Tirane, gde boravi u dvodnevnoj poseti. Predsednik Vučić je istakao da je razgovor sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim bio najotvoreniji razgovor do sada, o svim važnim… »
Vučić: Glas Srbije u Tirani slušan sa poštovanjem, tako mi se obratio i predsednik Zelenski

Vučić: Glas Srbije u Tirani slušan sa poštovanjem, tako mi se obratio i predsednik Zelenski

Telegraf 28.02.2024
Sada se jedna i druga zemlja nalaze na evropskom putu. Govorili smo o teritorijalnom integritetu obe zemlje, poštovanju povelje Ujedinjenih nacija, rekao je Vučić. Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je danas da je glas Srbije sa poštovanjem… »
Vučić sa Zelenskim: Ponovio sam stav Srbije o poštovanju međunarodnog prava

Vučić sa Zelenskim: Ponovio sam stav Srbije o poštovanju međunarodnog prava

Politika 28.02.2024
TIRANA – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim u Tirani i ponovio stav Srbije o poštovanju normi međunarodnog prava i Povelje Ujedinjenih nacija. „Ponovio sam principijelni stav Srbije o… »
Vučić: Nije prošao pokušaj Prištine da se glasa o sankcijama Rusiji

Vučić: Nije prošao pokušaj Prištine da se glasa o sankcijama Rusiji

Politika 28.02.2024
TIRANA – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je učesnicima samita u Tirani rekao, tokom usaglašavanja deklaracije koja je usvojena, da postoje stvari gde Srbija ne može da pravi kompromise. „Ne možemo da prihvatimo… »
Vučić: Glas Srbije je sa poštovanjem slušan na samitu u Tirani

Vučić: Glas Srbije je sa poštovanjem slušan na samitu u Tirani

Politika 28.02.2024
TIRANA – Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je danas da je glas Srbije sa poštovanjem slušan na samitu Ukrajina-Jugoistočna Evropa u Tirani, kao i da je sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim imao do sada najotvoreniji razgovor… »
Jerinić: Brnabić ne pominje krivična dela na koja ukazujemo, a koja su u izveštaju ODIHR-a

Jerinić: Brnabić ne pominje krivična dela na koja ukazujemo, a koja su u izveštaju ODIHR-a

Novi magazin 28.02.2024
Poslanica stranke Zeleno-levi front Jelena Jerinić ocenila je večeras da premijerka Ana Brnabić u svom obraćanju ni na koji način nije pomenula ozbiljne nepravilnosti, neregularnosti i krivična dela na koje se ukazivalo posle decembarskih izbora u… »
Vučić: Najotvoreniji razgovor sa Zelenskim do sada, ne razumem one koji govore protiv Ukrajine

Vučić: Najotvoreniji razgovor sa Zelenskim do sada, ne razumem one koji govore protiv Ukrajine

Beta 28.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras u Tirani da je imao do sada najotvoreniji razgovor sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim o svim važnim temama i da ne razume ljude u Srbiji koji izražavaju stavove protiv Ukrajine … »
Vučić za RTS: Najotvoreniji sastanak sa Zelenskim do sada, ne razumem negativan odnos prema Ukrajini

Vučić za RTS: Najotvoreniji sastanak sa Zelenskim do sada, ne razumem negativan odnos prema Ukrajini

RTS 28.02.2024
Predsednik Aleksandar Vučić kaže za RTS da je sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim govorio o teritorijalnom integritetu obe zemlje, poštovanju povelje UN, ali i o drugim važnim temama i inicijativama za mir. Razumem odnose prema Rusiji, ali… »
Trka sa vremenom: Hoće li bilo šta iz izveštaja ODIHR-a moći da se usvoji ako izbori budu 28. aprila

Trka sa vremenom: Hoće li bilo šta iz izveštaja ODIHR-a moći da se usvoji ako izbori budu 28. aprila

Nova 28.02.2024
Konačni izveštaj međunarodne posmatračke misije ODIHR-a potvrdio je da na izborima 17. decembra zabeležena kupovine glasova, dominacija predsednika države u kampanji i niz drugih nepravilnosti. Na kraju dokumenta predložene su preporuke kako bi se… »
Šta Zelenski stvarno misli o Vučiću? Ova fotografija i njegov pogled ka predsedniku Srbije sve otkriva

Šta Zelenski stvarno misli o Vučiću? Ova fotografija i njegov pogled ka predsedniku Srbije sve otkriva

Nova 28.02.2024
Kažu da slika govori više od hiljadu reči, a ova govori šta predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski misli o predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi danas u Tirani na prvom samitu Ukrajina – Jugoistočna… »
Vučić: Najotvoreniji razgovor sa Zelenskim do sada, ne razumem one koji govore protiv Ukrajine; Poziv Vladi da uvaži…

Vučić: Najotvoreniji razgovor sa Zelenskim do sada, ne razumem one koji govore protiv Ukrajine; Poziv Vladi da uvaži…

Insajder 28.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u sredu uveče u Tirani da je imao do sada najotvoreniji razgovor sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim o svim važnim temama i da ne razume ljude u Srbiji koji izražavaju stavove protiv… »
Vučić: Najotvoreniji sastanak sa Zelenskim do sada, nije prošao pokušaj Prištine da se glasa o sankcijama Rusiji

Vučić: Najotvoreniji sastanak sa Zelenskim do sada, nije prošao pokušaj Prištine da se glasa o sankcijama Rusiji

RTV 28.02.2024
TIRANA - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je danas da je glas Srbije sa poštovanjem slušan na samitu Ukrajina-Jugoistočna Evropa u Tirani, kao i da je sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim imao do sada najotvoreniji razgovor. "Čini… »
Vučić posle sastanka sa Zelenskim: Ukrajina nikada ništa protiv Srbije nije uradila

Vučić posle sastanka sa Zelenskim: Ukrajina nikada ništa protiv Srbije nije uradila

Euronews 28.02.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je danas da je glas Srbije sa poštovanjem slušan na samitu Ukrajina-Jugoistočna Evropa u Tirani, kao i da je sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim imao do sada najotvoreniji razgovor. "Čini mi se da… »
Vučić pozvao Vladu da uvaži preporuke ODIHR-a: „Fer i korektno“ je ono što piše u izveštaju

Vučić pozvao Vladu da uvaži preporuke ODIHR-a: „Fer i korektno“ je ono što piše u izveštaju

N1 Info 28.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je "fer i korektno" ono što piše u konačnom izveštaju Kancelarije OEBS za demokratske institucije i ljudska prava (ODIHR) o izborima u Srbiji 17. decembra i pozvao Vladu Srbije da uvaži preporuke tog… »
Vučić i Zelenski pričali u Tirani: Seli za sto i u nekoliko stvari se usaglasili

Vučić i Zelenski pričali u Tirani: Seli za sto i u nekoliko stvari se usaglasili

Pravda 28.02.2024
Drugo viđanje. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić se sastao sa predsednikom Ukrajine Vladimirom Zelenskim tokom svog boravka u Tirani. RUSKI VOJNICI RAZNETI U SEKUNDI: Ukrajinske snage žestoko udarile (VIDEO) "Ponovio sam principijelni stav… »
Vučić i Zelenski pričali u Tirani: Seli za sto i u nekoliko stvari se usaglasili

Vučić i Zelenski pričali u Tirani: Seli za sto i u nekoliko stvari se usaglasili

Pravda 28.02.2024
Drugo viđanje. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić se sastao sa predsednikom Ukrajine Vladimirom Zelenskim tokom svog boravka u Tirani. RUSKI VOJNICI RAZNETI U SEKUNDI: Ukrajinske snage žestoko udarile (VIDEO) "Ponovio sam principijelni stav… »
Snažan vazdušni udar ruske armije! Ukrajinska termoelektrana letela u vazduh (video)

Snažan vazdušni udar ruske armije! Ukrajinska termoelektrana letela u vazduh (video)

Pravda 28.02.2024
Snažan udarac ruske armije. U napadu vazdušnim udarom navedene bombe naletele su na važnu ukrajinsku termoelektranu u Kurahovu. KLIČKO IMA PORUKU ZA NATO: Ona se razlikuje od poruke koju šalje Zelenski, ali i EU Napad se desio u ranim jutarnjim… »
Predsednik zadovoljan samitom u Tirani Vučić: Glas Srbije je sa poštovanjem slušan, igre Prištine nisu prošle (video)

Predsednik zadovoljan samitom u Tirani Vučić: Glas Srbije je sa poštovanjem slušan, igre Prištine nisu prošle (video)

Dnevnik 28.02.2024
TIRANA: Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je danas da je glas Srbije sa poštovanjem slušan na samitu Ukrajina-Jugoistočna Evropa u Tirani, kao i da je sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim imao do sada najotvoreniji razgovor. "Čini… »
Vučić: Najotvoreniji razgovor sa Zelenskim do sada, ne razumem one koji govore protiv Ukrajine

Vučić: Najotvoreniji razgovor sa Zelenskim do sada, ne razumem one koji govore protiv Ukrajine

Novi magazin 28.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras u Tirani da je imao do sada najotvoreniji razgovor sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim o svim važnim temama i da ne razume ljude u Srbiji koji izražavaju stavove protiv Ukrajine… »
Vučić sa Zelenskim: Ponovio sam stav Srbije o poštovanju međunarodnog prava

Vučić sa Zelenskim: Ponovio sam stav Srbije o poštovanju međunarodnog prava

RTV 28.02.2024
TIRANA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim u Tirani i ponovio stav Srbije o poštovanju normi međunarodnog prava i Povelje Ujedinjenih nacija. "Ponovio sam principijelni stav Srbije o… »
"Govorili smo o tome kako doći do mira": Vučić nakon sastanka sa Zelenskim u Tirani: Celu noć su trajali pregovori oko…

"Govorili smo o tome kako doći do mira": Vučić nakon sastanka sa Zelenskim u Tirani: Celu noć su trajali pregovori oko…

Blic 28.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim tokom boravka u Tirani. Nakon toga se obratio građanima. - Govorili smo o svim važnim temama. Sad se i jedna i druga zemlja nalaze na evropskom putu… »
Predsednik Vučić se sastao sa Zelenskim: Ponovio sam principijelni stav Srbije o poštovanju normi međunarodnog prava i…

Predsednik Vučić se sastao sa Zelenskim: Ponovio sam principijelni stav Srbije o poštovanju normi međunarodnog prava i…

Kurir 28.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim tokom boravka u Tirani. "Ponovio sam principijelni stav Srbije o poštovanju normi međunarodnog prava i Povelje UN, kao i o ključnom značaju… »
Vučić sa Zelenskim: Ponovio sam stav Srbije o poštovanju međunarodnog prava

Vučić sa Zelenskim: Ponovio sam stav Srbije o poštovanju međunarodnog prava

Telegraf 28.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvuje na prvom samitu Ukrajina - Jugoistočna Evropa, koji se održava u Tirani. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednikom Ukrajine Zelenskim tokom boravka u Tirani i ponovio stav… »

Vesti dana »