Povezane vesti

Brnabić: Cilj opozicije je da Vučić ne učestvuje u kampanji za izbore u Beogradu

Brnabić: Cilj opozicije je da Vučić ne učestvuje u kampanji za izbore u Beogradu

Politika 03.03.2024
Potpredsednica SNS i poverenica SNS za Beograd Ana Brnabić izjavila je danas na skupu stranke u Voždovačkom sportskom centru „Šumice” da je u predstojećoj kampanji cilj opozicije da se ime predsednika Srbije Aleksandra Vučića ne nađe na listi… »
Brnabić: Neka njihova lista nosi ime Šider, Šenah, Rot a naša jednog Srbina - Aleksandra Vučića

Brnabić: Neka njihova lista nosi ime Šider, Šenah, Rot a naša jednog Srbina - Aleksandra Vučića

Politika 03.03.2024
Predsednica Vlade Ana Brnabić izjavila je danas da bi bilo najpoštenije da se lista opozicije na novim izborima u Beogradu zove Šider, Šenah, Rot, dok će lista vladajuće koalicije nositi ime po jednom Srbinu - Aleksandru Vučiću. Ona je… »
Brnabić: Za jednog poslanika s liste „Mi glas iz naroda“ nisam sigurna da li je normalan

Brnabić: Za jednog poslanika s liste „Mi glas iz naroda“ nisam sigurna da li je normalan

Nova 03.03.2024
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da opozicija želi da izbaci sa liste ime Aleksandra Vučića jer je svesna da ne može da ga pobedi. Premijerka je, odgovarajući na pitanja novinara u Kruševcu, za jednog poslanika sa liste „Mi glas iz… »
Brnabić: Opozicija se služi principom ako ne možeš da ga pobediš diskvalifikuj ga

Brnabić: Opozicija se služi principom ako ne možeš da ga pobediš diskvalifikuj ga

Politika 03.03.2024
Premijerka Srbije Ana Brnabić ponovila je da će kampanja opozicije i civilnog društva koje podržava opoziciju biti fokusirana na to da predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne može da pozajmi svoje ime i/ili lik nekoj od lista i istakla da takvi… »
Brnabić: Smeta im Vučićevo ime na listi

Brnabić: Smeta im Vučićevo ime na listi

NIN 03.03.2024
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da će kampanja opozicije i civilnog društva koje je podržava biti fokusirana na to da predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne može da pozajmi svoje ime i/ili lik nekoj od lista, a taj zahtev ocenila je… »
Brnabić : Opozicija ne može da pobedi listu koja nosi Vučićevo ime

Brnabić : Opozicija ne može da pobedi listu koja nosi Vučićevo ime

Beta 03.03.2024
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da opozicija želi da izbaci sa liste ime Aleksandra Vučića jer je svesna da ne može da ga pobedi. Premijerka je, odgovarajući na pitanja novinara u Kruševcu, za jednog poslanika sa liste "Mi glas iz… »
Brnabić: Lista SNS bi mogla da se zove "imenom jednog Srbina - Aleksandra Vučića"

Brnabić: Lista SNS bi mogla da se zove "imenom jednog Srbina - Aleksandra Vučića"

Radio 021 03.03.2024
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da bi bilo fer da lista ujedinjene opozicije na ponovljenim beogradskim izborima nosi naziv "Nasiljem protiv Srbije - Šider, Šenah i Mihael Rot". Dodala je i da bi bilo fer da se lista oko Srpske napredne… »
Brnabić položila kamen temeljac za izgradnju industrijsko tehnološkog parka u Kruševcu

Brnabić položila kamen temeljac za izgradnju industrijsko tehnološkog parka u Kruševcu

Novi magazin 03.03.2024
Premijerka Srbije Ana Brnabić položila je danas kamen temeljac za izgradnju Reginalnog industrijsko-tehnološkog parka u Kruševcu. Brnabić je tom prilikom kazala da tako počinje gradnja jednog od onih projkata koje su obećali u okviru programa… »
Brnabić : Opozicija ne može da pobedi listu koja nosi Vučićevo ime

Brnabić : Opozicija ne može da pobedi listu koja nosi Vučićevo ime

Novi magazin 03.03.2024
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da opozicija želi da izbaci sa liste ime Aleksandra Vučića jer je svesna da ne može da ga pobedi. Premijerka je, odgovarajući na pitanja novinara u Kruševcu, za jednog poslanika sa liste "Mi glas iz… »
Brnabić: Opozicija želi da izbaci sa liste Vučićevo ime, jer ne može da ga pobedi

Brnabić: Opozicija želi da izbaci sa liste Vučićevo ime, jer ne može da ga pobedi

Danas 03.03.2024
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da opozicija želi da izbaci sa liste ime Aleksandra Vučića, jer je svesna da ne može da ga pobedi. Premijerka je, odgovarajući na pitanja novinara u Kruševcu, za jednog poslanika sa liste „Mi glas… »
Brnabić: Opozicija će tražiti da Vučić ne može da pozajmi ime listi. Gde to još postoji?

Brnabić: Opozicija će tražiti da Vučić ne može da pozajmi ime listi. Gde to još postoji?

Danas 03.03.2024
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će kampanja opozicije i civilnog društva koje je podržava biti fokusirana na to da predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne može da pozajmi svoje ime i/ili lik nekoj od lista, a taj zahtev… »
Oko 60 odsto glasača mislilo da je Vučić kandidat: Brnabić – opoziciji smeta njegovo ime na listi

Oko 60 odsto glasača mislilo da je Vučić kandidat: Brnabić – opoziciji smeta njegovo ime na listi

N1 Info 03.03.2024
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će "kampanja opozicije i civilnog društva koje je podržava biti fokusirana na to da predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne može da pozajmi svoje ime i/ili lik nekoj od lista", a taj zahtev… »
"Kad nekog ne možeš da pobediš, a ti ga lepo diskvalifikuješ iz trke" Brnabić o zahtevu opozicije da SNS lista ne nosi ime…

"Kad nekog ne možeš da pobediš, a ti ga lepo diskvalifikuješ iz trke" Brnabić o zahtevu opozicije da SNS lista ne nosi ime…

Blic 03.03.2024
Premijerka Srbije Ana Brnabić ponovila je da će kampanja opozicije i civilnog društva koje podržava opoziciju biti fokusirana na to da predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne može da pozajmi svoje ime i/ili lik nekoj od lista i istakla da takvi… »
Brnabićeva: Opozicija se služi principom ako ne možeš da ga pobediš diskvalifikuj ga

Brnabićeva: Opozicija se služi principom ako ne možeš da ga pobediš diskvalifikuj ga

RTS 03.03.2024
Kampanja opozicije i civilnog društva koje podržava opoziciju će biti fokusirana da predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne bude u mogućnosti da pozajmi svoje ime i/ili lik nekoj od lista, a da takvi zahtevi ne postoje nigde u svetu, tvrdi premijerka… »
Premijerka Brnabić o zahtevima opozicije: Da su fer, rekli bi "Pa nismo mi za demokratiju, mi smo protiv Vučića"

Premijerka Brnabić o zahtevima opozicije: Da su fer, rekli bi "Pa nismo mi za demokratiju, mi smo protiv Vučića"

Kurir 03.03.2024
Premijerka Srbije Ana Brnabić poručila je da "kampanja opozicije i civilnog društva koje podržava opoziciju biće fokusirana na to da Aleksandar Vučić ne može da pozajmi svoje ime i/ili lik nekoj od lista". "Kao što su rekli i u Briselu i u… »
Brnabić: Opozicija se služi principom ako ne možeš da ga pobediš diskvalifikuj ga

Brnabić: Opozicija se služi principom ako ne možeš da ga pobediš diskvalifikuj ga

RTV 03.03.2024
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić ponovila je da će kampanja opozicije i civilnog društva koje podržava opoziciju biti fokusirana na to da predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne može da pozajmi svoje ime i/ili lik nekoj od lista i istakla da… »

Vesti dana »