Povezane vesti

Predsednik Vučić: Pambukovica mi je važnija od svih evropskih političara! Za mene je najlogičnija opcija da se odmah ide…

Predsednik Vučić: Pambukovica mi je važnija od svih evropskih političara! Za mene je najlogičnija opcija da se odmah ide…

Kurir 10.03.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas selo Pambukovica kod Uba, gde je razgovarao sa meštanima. Susretu sa meštanima prisustvovali su i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, kao i ministar sporta Zoran Gajić i državni… »
"Ne diraj mi kokice!" Vučić objavio sliku sa Dodikom iz Pambukovice, pa se našalio (foto)

"Ne diraj mi kokice!" Vučić objavio sliku sa Dodikom iz Pambukovice, pa se našalio (foto)

Kurir 10.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na svom Instagram nalogu objavio je fotografiju na kojoj u društvu Milorada Dodika prati utakmicu lokalnog fudbalskog tima iz Pambukovice. Preko slike je napisao šaljiv komentar: "Ne diraj mi kokice". Прикажи… »
Vučić u Pambukovici razgovara s meštanima, prisustvuje i Dodik

Vučić u Pambukovici razgovara s meštanima, prisustvuje i Dodik

Politika 10.03.2024
UB – Predsednik Aleksandar Vučić posetio je danas selo Pambukovica u blizini Uba, gde razgovara sa meštanima. Veliki broj meštana okupio se u centru sela, ispred mesne zajednice kako bi dočekao predsednika. U znak dočeka postavljen je i… »
Vučića u Pambukovici dočekali oduševljeni meštani; Nisu mi važni ni Rot ni Šider nego mi je važna Pambukovica! Nekoliko…

Vučića u Pambukovici dočekali oduševljeni meštani; Nisu mi važni ni Rot ni Šider nego mi je važna Pambukovica! Nekoliko…

Dnevnik 10.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas selo Pambukovica u blizini Uba, gde razgovara sa meštanima. Veliki broj meštana okupio se u centru sela, ispred mesne zajednice kako bi dočekao predsednika. U znak dočeka postavljen je i… »
Vučić u Pambukovici razgovarao s meštanima: Obećao izgradnju puteva, uz aplauz i spremno pečenje

Vučić u Pambukovici razgovarao s meštanima: Obećao izgradnju puteva, uz aplauz i spremno pečenje

Telegraf 10.03.2024
S njim je i Dodik. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas je bio u selu Pambukovica, kod Uba, gde je razgovarao sa meštanima. U tom selu je SNS odneo 81 odsto glasova na izborima, naveo je Vučić. Susretu sa meštanima prisustvovao je i… »
Vučić danas u Pambukovici razgovara s meštanima, susretu prisustvuje i Dodik

Vučić danas u Pambukovici razgovara s meštanima, susretu prisustvuje i Dodik

Politika 10.03.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić posetiće danas selo Pambukovica, gde će razgovarati sa meštanima. Susretu sa meštanima prisustvovaće i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, saopšteno je iz pres službe predsednika, prenosi… »
Vučića u Pambukovici dočekali prase i jagnje na ražnju: Igrao fudbal, svirala harmonika, a prisustvovao je i Dodik

Vučića u Pambukovici dočekali prase i jagnje na ražnju: Igrao fudbal, svirala harmonika, a prisustvovao je i Dodik

Nova 10.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je jutros u selu Pambukovica gde je razgovarao sa građanima. U selu ga je dočekala puna trpeza, izneseno je jagnje i prase na ražnju, a on je za sto pozvao građane da sednu, a kako je rekao „ne ministri“… »
VIDEO Vučić uz prase i jagnje na ražnju obećao meštanima Pambukovice: Dobijate put do Đurđevdana

VIDEO Vučić uz prase i jagnje na ražnju obećao meštanima Pambukovice: Dobijate put do Đurđevdana

Radio 021 10.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obećao je danas meštanima Pambukovice da će put dužine 12 kilometara biti urađen do Đurđevdana - 6. maja. Druga deonica koju je potrebno uraditi je deonica Valjevo-Šabac, kazao je Vučić dodajući da će… »
Vučić: Svaki čovek u Pambukovici mi je 100 puta važniji od zahteva nekih političara iz EU

Vučić: Svaki čovek u Pambukovici mi je 100 puta važniji od zahteva nekih političara iz EU

Beta 10.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da to što je posetio Pambukovicu kod Uba za njega predstavlja izražavanje stava da mu je to selo važnije nego izjave i zahtevi nekih funkcionera zemalja, institucija i partija iz EU. Vučić je u… »
Vučić večeras o sastavu nove Vlade Srbije i o lokalnim izborima: "Ne znam ko su ljudi iz Male Krsne"

Vučić večeras o sastavu nove Vlade Srbije i o lokalnim izborima: "Ne znam ko su ljudi iz Male Krsne"

NIN 10.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će večeras održati sastanak sa liderima stranaka vladajuće koalicije na kojem će se razgovorati o sastavu nove Vlade Srbije ali i o lokalnim izborima. Vučić je u selu Pambukovica kod Uba rekao da… »
Vučić ima sjajnu vest: Oko 81 odsto mladih planira povratak iz inostranstva u Srbiju! A onda ga pitali i da li se čuo sa…

Vučić ima sjajnu vest: Oko 81 odsto mladih planira povratak iz inostranstva u Srbiju! A onda ga pitali i da li se čuo sa…

Kurir 10.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su ljudi počeli da se vraćaju u Srbiju, kao i da 81 odsto mladih koji su trenutno u inostranstvu, ima u planu povratak u svoju zemlju. - Zato je Ekspo jedinstvena šansa i ogromna prilika za nas… »
Ekspo je šansa svih šansi Vučić: Oko 81 odsto mladih planira povratak iz inostranstva u Srbiju

Ekspo je šansa svih šansi Vučić: Oko 81 odsto mladih planira povratak iz inostranstva u Srbiju

Dnevnik 10.03.2024
UB: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su ljudi počeli da se vraćaju u Srbiju, kao i da 81 odsto mladih koji su trenutno u inostranstvu, ima u planu povratak u svoju zemlju. Zato je Ekspo jedinstvena šansa i ogromna prilika za… »
Vučić: Svaki čovek u Pambukovici mi je 100 puta važniji od zahteva nekih političara iz EU

Vučić: Svaki čovek u Pambukovici mi je 100 puta važniji od zahteva nekih političara iz EU

N1 Info 10.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da to što je posetio Pambukovicu kod Uba za njega predstavlja izražavanje stava da mu je to selo važnije nego izjave i zahtevi nekih funkcionera zemalja, institucija i partija iz EU. Vučić je u… »
Vučića u selu Pambukovica dočekali građani, jagnje i prase na ražnju

Vučića u selu Pambukovica dočekali građani, jagnje i prase na ražnju

Danas 10.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je u selo Pambukovica gde će, kako je najavio, razgovarati sa građanima. U selu ga je dočekala puna trpeza, izneseno je jagnje i prase na ražnju, a on je za sto pozvao građane da sednu, a kako je rekao… »
Vučić: Kreću radovi na putu od Pambukovice ka Ubu koji će biti završeni do 6. maja; Oko 81 odsto mladih planira povratak…

Vučić: Kreću radovi na putu od Pambukovice ka Ubu koji će biti završeni do 6. maja; Oko 81 odsto mladih planira povratak…

RTV 10.03.2024
UB - Predsednik Aleksandar Vučić posetio je danas selo Pambukovica u blizini Uba i najavio da će već za nedelju dana početi radovi na rekonstrukciji puta od Pambukovice ka Ubu u dužini od 12 kilometara, koji će biti završen do Đurđevdana, 6… »
"Svi bi hteli da nam sole pamet": Vučić u selu kod Uba: Nisu mi važniji jedan Rot, Šenah, Šider od Pambukovice

"Svi bi hteli da nam sole pamet": Vučić u selu kod Uba: Nisu mi važniji jedan Rot, Šenah, Šider od Pambukovice

Blic 10.03.2024
- Toliki su pritisci na Srbiju da bi svi hteli da nam sole pamet umesto naših građana do najsitnijih detalja. Ako im ne služite, već služite interesu svog naroda, bićete pod pritiskom. Ali ja sam im rekao da mi nije važniji jedan Rot, Šenah… »
Vučić u Pambukovici: Uvek ću brinuti o interesima Srbije, a ne onih koji bi da je pokore

Vučić u Pambukovici: Uvek ću brinuti o interesima Srbije, a ne onih koji bi da je pokore

Euronews 10.03.2024
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je danas da će, iako su pritisci na Srbiju iz inostranstva postali sve jači, uvek štititi interese Srbije, svakog srpskog sela domaćina, da će najmanje brinuti o interesima onih koji bi želeli da pokore Srbiju, a… »
Vučić: Uvek ću brinuti o interesima Srbije, a ne onih koji bi da je pokore

Vučić: Uvek ću brinuti o interesima Srbije, a ne onih koji bi da je pokore

RTS 10.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će, iako su pritisci na Srbiju iz inostranstva postali sve jači, uvek štititi interese Srbije, svakog srpskog sela domaćina, a da će najmanje brinuti o interesima onih koji bi želeli da pokore Srbiju… »

Vesti dana »