Povezane vesti

Makron: Moguća kopnena operacija protiv Rusije u Ukrajini

Makron: Moguća kopnena operacija protiv Rusije u Ukrajini

Vesti online 17.03.2024
Nije isključeno da će biti sprovedena operacija za suprotstavljanje ruskoj vojsci u Ukrajini, izjavio je francuski predsednik Emanuel Makron u intervjuu listu “Parizjen”. – Moguće je da u nekom trenutku, a ja to ne želim i neću inicirati… »
Makron: Ipak moguća kopnena operacija protiv Rusije u Ukrajini

Makron: Ipak moguća kopnena operacija protiv Rusije u Ukrajini

Politika 17.03.2024
Nije isključeno da će biti sprovedena operacija za suprotstavljanje ruskoj vojsci u Ukrajini, izjavio je francuski predsednik Emanuel Makron u intervjuu listu „Parizijen”. „Moguće je da u nekom trenutku, a ja to ne želim i neću inicirati, biti… »
Makron potpuno poludeo: Francuska može u rat sa Rusijom, oni su srednja, a ne velika sila!

Makron potpuno poludeo: Francuska može u rat sa Rusijom, oni su srednja, a ne velika sila!

Pravda 17.03.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron ponovio je u razgovoru koji je sinoć objavio list Le Parisien da bi u jednom trenutku u Ukrajini mogle biti potrebne kopnene operacije Zapada. „Ne želim to i neću pokrenuti takvu inicijativu, ali će možda u… »
Makron: Rusija i nije velika nuklearna sila

Makron: Rusija i nije velika nuklearna sila

Vesti online 17.03.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron ponovio je, u razgovoru koji je u subotu veče objavio list “Parizjen”, da će u Ukrajini “u nekom trenutku” možda biti potrebne zapadnjačke kopnene operacije. – Ja to ne želim i neću pokrenuti takvu… »
Makron: Možda će u jednom trenutku biti neophodne operacije na terenu u Ukrajini

Makron: Možda će u jednom trenutku biti neophodne operacije na terenu u Ukrajini

NIN 17.03.2024
Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je za list Parizijen (Le Parisien) da će možda ipak biti "neophodne operacije na terenu" u Ukrajini. "Možda će u jednom trenutku, a to ne želim i neću pokrenuti tu incijativu, biti neophodne operacije na… »
Makron opet o slanju trupa u Ukrajinu: Rusija i nije velika nuklearna sila

Makron opet o slanju trupa u Ukrajinu: Rusija i nije velika nuklearna sila

N1 Info 17.03.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron ponovio je, u razgovoru koji je u subotu veče objavio list Le Parisien, da će u Ukrajini "u nekom trenutku" možda biti potrebne zapadnjačke kopnene operacije. „Ja to ne želim i neću pokrenuti takvu inicijativu… »
Makron opet o slanju trupa u Ukrajinu: Rusija i nije velika nuklearna sila

Makron opet o slanju trupa u Ukrajinu: Rusija i nije velika nuklearna sila

Danas 17.03.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron ponovio je, u razgovoru koji je u subotu veče objavio list Le Parisien, da će u Ukrajini „u nekom trenutku“ možda biti potrebne zapadnjačke kopnene operacije. „Ja to ne želim i neću pokrenuti takvu… »
Makron: Francuska je spremna za sve scenarije

Makron: Francuska je spremna za sve scenarije

Vreme 17.03.2024
Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je u subotu za list Parizijen da će možda ipak biti „neophodne operacije na terenu“ u Ukrajini. „Možda će u jednom trenutku, a to ne želim i neću pokrenuti tu incijativu, biti neophodne operacije na… »
Macron: Rusija je srednja sila s nuklearnim oružjem

Macron: Rusija je srednja sila s nuklearnim oružjem

SEEbiz 17.03.2024
PARIZ - Francuski predsjednik Emmanuel Macron ponovio je, u razgovoru koji je u jučer navečer objavio list Le Parisien, da će u Ukrajini u nekom trenutku možda biti potrebne zapadnjačke kopnene operacije. "Ja to ne želim i neću pokrenuti takvu… »
"Rusija nije velika sila" Makron kaže da će "možda biti neophodne operacije u Ukrajini", pomenuo i francusko nuklearno…

"Rusija nije velika sila" Makron kaže da će "možda biti neophodne operacije u Ukrajini", pomenuo i francusko nuklearno…

Kurir 17.03.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron izjavio je za list Parizijen da će možda ipak biti "neophodne operacije na terenu" u Ukrajini. - Možda će u jednom trenutku, a to ne želim i neću pokrenuti tu incijativu, biti neophodne operacije na terenu, kakve… »
Makron: Možda će u jednom trenutku biti neophodne operacije na terenu u Ukrajini

Makron: Možda će u jednom trenutku biti neophodne operacije na terenu u Ukrajini

Danas 16.03.2024
Predsednik Francuske Emanuel Makron (Emmanuel Macron) izjavio je večeras za list Parizijen (Le Parisien) da će možda ipak biti „neophodne operacije na terenu“ u Ukrajini. „Možda će u jednom trenutku, a to ne želim i neću pokrenuti tu… »

Vesti dana »