Povezane vesti

Srđan ispričao kako ga je supruga napala! Detalji iz sela kod Leskovca - žena ga udarila sekirom dok je spavao

Srđan ispričao kako ga je supruga napala! Detalji iz sela kod Leskovca - žena ga udarila sekirom dok je spavao

Mondo 24.03.2024
Srđana je žena u selu kod Leskovca napala sekirom, a on je u svesnom stanju policiji ispričao šta se desilo. Srđana je žena u selu kod Leskovca napala sekirom, a on je u svesnom stanju policiji ispričao šta se desilo. Slađana S. (50), koja je… »
„Zovite policiju, zabila sam mužu sekiru u glavu, 33 godine me maltretira“: Dramatični detalji napada kod Leskovca

„Zovite policiju, zabila sam mužu sekiru u glavu, 33 godine me maltretira“: Dramatični detalji napada kod Leskovca

Nova 24.03.2024
Pedesetogodišnja žena V. S. iz mesta Šarlince kod Leskovca juče je rekla lekarima da je tog dana u porodičnoj kući suprugu S. S. zabila sekiru u glavu dok je spavao i tražila im da pozovu policiju, a prema rečima komšija poznato im je da je u… »
Sekiru mužu zabila u glavu Maltretira mene i celu porodicu 33 godine ne mogu više, morala sam da spasem sve

Sekiru mužu zabila u glavu Maltretira mene i celu porodicu 33 godine ne mogu više, morala sam da spasem sve

Dnevnik 24.03.2024
Pedesetogodišnja žena V.S. iz mesta Šarlince kod Leskovca juče je rekla lekarima da je tog dana u porodičnoj kući suprugu S. S. zabila sekiru u glavu dok je spavao i tražila im da pozovu policiju, a prema rečima komšija poznato im je da je u ovoj… »
"33 Godine maltretira mene i celu porodicu": Žena koja je zarila mužu sekiru u glavu kod Leskovca nije ni sa kim pričala!

"33 Godine maltretira mene i celu porodicu": Žena koja je zarila mužu sekiru u glavu kod Leskovca nije ni sa kim pričala!

Kurir 24.03.2024
Pedesetogodišnja žena V.S. iz mesta Šarlince kod Leskovca juče je rekla lekarima da je tog dana u porodičnoj kući suprugu S.S. zabila sekiru u glavu dok je spavao i tražila im da pozovu policiju, a prema rečima komšija poznato im je da je u ovoj… »

Vesti dana »