Povezane vesti

Reditelj Vladimir Perišić član žirija festival u Kanu

Reditelj Vladimir Perišić član žirija festival u Kanu

Politika pre 10 dana
Srpski reditelj Vladimir Perišić izabran je za člana žirija Kanskog festivala u kategoriji Kratkog filma i „La Cinef” nagrada, saopštili su danas producenti. „Čast mi je da sam deo ovog žirija i radujem se da otkrijem filmove u selekciji. To… »
Srpski reditelj bira dobitnika zlatne palme za kratki film: Perišić na prestižnom festivalu u kanu donosi odluku u dve…

Srpski reditelj bira dobitnika zlatne palme za kratki film: Perišić na prestižnom festivalu u kanu donosi odluku u dve…

Kurir pre 10 dana
Srpski reditelj Vladimir Perišič izabran je za člana žirija prestižnog Kanskog filmskog festivala za kategoriju Kratkog filma i La Cinef nagrada. Festival, koji se po 77. put održava od 14. do 25. maja, i okuplja istaknute ličnosti iz filmske… »
Srpski reditelj bira dobitnika Zlatne palme u Kanu

Srpski reditelj bira dobitnika Zlatne palme u Kanu

B92 pre 10 dana
Srpski reditelj Vladimir Perišić izabran je za člana žirija Kanskog festivala u kategoriji Kratkog filma i "La Cinef" nagrada, saopštili su danas producenti. "Čast mi je da sam deo ovog žirija i radujem se da otkrijem filmove u selekciji. To je… »
„Čast mi je što sam deo žirija u Kanu i radujem se otkrivanju filmova“: Vladimir Perišić bira dobitnika Zlatne palme…

„Čast mi je što sam deo žirija u Kanu i radujem se otkrivanju filmova“: Vladimir Perišić bira dobitnika Zlatne palme…

Nova pre 10 dana
Čast mi je da sam deo ovog žirija i radujem se da otkrijem filmove u selekciji, kaže za Nova.rs reditelj Vladimir Perišić koji će biti jedan od članova žirija na predstojećem Kanskom filmskom festivalu, u programu kratkog i studentskog filma… »

Vesti dana »