Povezane vesti

Pred Jokićem nemoguća misija: Nikad nije napravljen preokret koji mu treba

Pred Jokićem nemoguća misija: Nikad nije napravljen preokret koji mu treba

Nova 22.04.2022
Ako Denver preokrene seriju biće to jedinstven slučaj u istoriji NBA lige. Denver Nagetsi izgubili su još jedan meč u seriji prve runde plej-ofa protiv Golden Stejt Voriorsa, čime su sebe stavili u skoro bezizlaznu situaciju. Treći meč serije, a… »
Jokić ne planira da odustane: Još uvek nije gotovo, možemo da igramo sa njima! (video)

Jokić ne planira da odustane: Još uvek nije gotovo, možemo da igramo sa njima! (video)

Hot sport 22.04.2022
Aktuelni MVP o situaciji! Ne nalaze se Nagetsi u baš zavidnom položaju plej-of seriji protiv Voriorsa. Izgubili su tri vezane utakmice i samo jedan poraz ih deli od rane eliminacije u plej-ofu, ali i pored loše situacije najbolji košarkaš po… »
Jokić ljut, ovo je pravi duh!

Jokić ljut, ovo je pravi duh!

Sportske.net 22.04.2022
Srpski centar Nikola Jokić bi sa svojim Denver Nagetsima mogao vrlo brzo da završi sezonu, možda i ranije nego što smo očekivali. On je posle poraza, trećeg uzastopnog od Golden Stejta, istakao da njegov tim može da preokrene rezultat. "Još nije… »
Jokić imao snažnu poruku za saigrače, pričao o uzrocima poraza

Jokić imao snažnu poruku za saigrače, pričao o uzrocima poraza

Nova 22.04.2022
MVP i dalje veruje u prolaz Denvera Košarkaši Denver Nagetsa izgubili su po treći put u seriji od Golden Stejt Voriorsa, ovoga puta bilo je 118:113. Najbolji pojedinac na terenu bio je aktuelni MVP Nikola Jokić, koji je svom timu pomogao sa 37 poena… »
Jokić: Presudilo 17 izgubljenih lopti

Jokić: Presudilo 17 izgubljenih lopti

Sport klub 22.04.2022
Nikola Jokić blistao je u ekipi Denvera, ali to nije bilo dovoljno za Golden Stejta koji je pobedio 118:113 i poveo sa 3:0 u seriji u prvoj rundi plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige. Jokić je odigrao najbolju partiju u seriji – postigao je 37… »
Jokić postigao 37 poena u porazu, Denver na korak od ispadanja iz plej-ofa (VIDEO)

Jokić postigao 37 poena u porazu, Denver na korak od ispadanja iz plej-ofa (VIDEO)

Beta 22.04.2022
Košarkaši Golden Stejta poveli su sa 3:0 protiv Denvera u prvom kolu plej-ofa Zapadne konferencije u NBA ligi, pošto su noćas pobedili sa 118:113. Voriorse su predvodili Stefen Kari sa 27 poena i šest asistencija, Džordan Pul sa 27 poena i Klej… »
Ne pomaže ni sjajni Jokić, Denver pred ispadanjem

Ne pomaže ni sjajni Jokić, Denver pred ispadanjem

Vesti online 22.04.2022
Ni izvanredna partija Nikole Jokića nije bila dovoljna da Denver izbegne i treći poraz u plej-of duelima sa Golden Stejtom, pošto su kod kuće izgubili sa 118:113. Jokić je za 38 minuta na parketu postigao 37 koševa, zabeležio 18 skokova i pet… »
Očekivano, Jokić uskoro kod kuće?

Očekivano, Jokić uskoro kod kuće?

Sportske.net 22.04.2022
Bez nade za Denver. Sada su iskopali rupu iz koje je nemoguće izaći, Golden Stejt je dobio u Koloradu 118:113 i vodi sa velikih 3:0. Voriorsi su serijom od 9:2 završili posao i utišali publiku u Denveru, za vikend bi mogli da počiste domaćina. Da bi… »
Jokić dominira, ali ne može sam: Golden Stejt ponovo bolji od Nagetsa! (video)

Jokić dominira, ali ne može sam: Golden Stejt ponovo bolji od Nagetsa! (video)

Hot sport 22.04.2022
Ekipa iz Kolorada ne uspeva da pruži ozbiljniji otpor Voriorsima! U trećoj utakmici prve faze plej-ofa NBA lige, Denver Nagetsi ugostili su Golden Stejt Voriorse. Domaćin nije uspeo da učini seriju neizvesnijom ni uz podršku više od 19 hiljada… »
Jokić i dalje ne može sam, Denver pred eliminacijom iz plej–ofa (video)

Jokić i dalje ne može sam, Denver pred eliminacijom iz plej–ofa (video)

Sportski žurnal 22.04.2022
Naš centar ni sada nije mogao sam, a poznato je da su „Nagetsi“ u završnicu ušli sa povređena druga dva lidera, Džamalom Marejem i Majkl Porter Juniorom. Ispisaće istoriju srpski košarkaš Nikola Jokić, ako sa Denverom nadoknadi zaostatak od… »
Nikola, šta to radiš?! Jokić poslao protivnika po burek, a da vidite tek drugom šta je uradio (video)

Nikola, šta to radiš?! Jokić poslao protivnika po burek, a da vidite tek drugom šta je uradio (video)

Večernje novosti 22.04.2022
NE ide najbolje Denver Nagetsima u plej-ofu NBA lige, Golden stejt Voriorsi imaju prednost od 3:0, a noćas su slavili i u Denveru rezultatom 118:113. FOTO: Printskrin/Arena sport Nikola Jokić je učinio sve što je do njega, ali dugogodišnja boljka… »
Jokić je košarkaški maestro: Jednim potezom bacio na kolena Karija i Grina (video)

Jokić je košarkaški maestro: Jednim potezom bacio na kolena Karija i Grina (video)

Večernje novosti 22.04.2022
NEUGODAN poraz pretpeo je Denver od Golden Stejta (118:113), te je tim iz Kolorada praktično nadomak ispadanja iz plej-ofa. FOTO: Printskrin/Halfcourthoops Nikola Jokić je za 38 minuta na parketu upisao 37 poena, uz 18 skokova i pet asistencija, nije… »
Jokić ne može sam, Denver pred „čišćenjem“

Jokić ne može sam, Denver pred „čišćenjem“

Sport klub 22.04.2022
Nikola Jokić je odigrao sjajnu utakmicu, upisao čak 37 poena, ali nije pomogao Denveru da izbegne treći poraz od Golden Stejta u prvom kolu plej ofa Zapadne konferencije NBA lige. Ratnici su slavili u Koloradu 118:113, vode 3:0 u seriji i potrebna im… »
VIDEO Jokić pred izbacivanjem, provocirali ga, demolirao Voriorse, Kariju drama

VIDEO Jokić pred izbacivanjem, provocirali ga, demolirao Voriorse, Kariju drama

Nova 22.04.2022
Šteta. To je prva reč koja ja prošla kroz glavu svim navijačima Denvera nakon susreta. Denver je izgubio i treći vezani meč u plej-ofu i sada ima 0-3 protiv Golden Stejt Voriorsa. Ovaj susret je bio nešto drugačiji nego prethodni, ali su… »
Katastrofa! Jokić razbijao, ali Denver dobio novi šamar: Nikola opet igrao sam - Voriorsi ih treći put počistili!

Katastrofa! Jokić razbijao, ali Denver dobio novi šamar: Nikola opet igrao sam - Voriorsi ih treći put počistili!

Mondo 22.04.2022
Golden Stejt je stigao do 3:0 u plej-of seriji protiv Denvera uprkos izvanrednoj partiji Nikole Jokića. Golden Stejt je stigao do 3:0 u plej-of seriji protiv Denvera uprkos izvanrednoj partiji Nikole Jokića Plej-of serija Denvera se polako pretvara u… »
Jokić ne može sam, Denver pred „čišćenjem“

Jokić ne može sam, Denver pred „čišćenjem“

N1 Info 22.04.2022
Nikola Jokić je odigrao sjajnu utakmicu, upisao čak 37 poena, ali nije pomogao Denveru da izbegne treći poraz od Golden Stejta u prvom kolu plej ofa Zapadne konferencije NBA lige. Ratnici su slavili u Koloradu 118:113, vode 3:0 u seriji i potrebna im… »
Ovaj potez Jokića je rešio plej-of seriju: Srbin se spetljao u poslednjem napadu, u jednome postaje najgori MVP!?

Ovaj potez Jokića je rešio plej-of seriju: Srbin se spetljao u poslednjem napadu, u jednome postaje najgori MVP!?

Mondo 22.04.2022
Bila je to poslednja šansa Denvera, a posle toga je postalo jasno da će Jokić biti na pragu da postane jedini MVP u istoriji NBA lige koji bi mogao da bude počišćen 4:0 u prvom kolu plej-ofa... Bila je to poslednja šansa Denvera, a posle toga je… »
Čudesna igra Nikole Jokića: Denver pred ponorom, Nestvaran povratak Memfisa

Čudesna igra Nikole Jokića: Denver pred ponorom, Nestvaran povratak Memfisa

Večernje novosti 22.04.2022
KOŠARKAŠI Denver Nagetsa nalaze se pred eliminacijom u prvom kolu plej ofa. Od njih je u Koloradu bio bolji Golden Stejt rezultatom 118:113 i sada tim iz Kalifornije ima prednost od 3:0. FOTO: Tanjug Denver je odigrao najbolji meč u ovoj plej-of… »

Vesti dana »