Povezane vesti

Sale: Teško je rečima oprostiti se od ljudske gromade

Sale: Teško je rečima oprostiti se od ljudske gromade

Sport klub 17.12.2022
Od Siniše Mihajlovića se u subotu kratkom porukom oprostio i košarkaški trener Aleksnadar Đorđević. Đorđević, koji trenutno radi u Kini kao selektor tamošnje košarkaške reprezentacije, je na Tviteru napisao svoj oproštaj od Siniše… »
Italijanske novine: Addio grande Siniša

Italijanske novine: Addio grande Siniša

Sport klub 17.12.2022
Podeli : Sve italijanske sportske novine se ove subote opraštaju od Siniše Mihajlovića. Svaka naslovna stranica posvećena je velikom igraču i treneru koji je preminuo u petak nakon što je nažalost izgubio borbu sa leukemijom. Veliki trag je Siniša… »
Nole: Počivaj u miru dragi Siniša

Nole: Počivaj u miru dragi Siniša

Sport klub 17.12.2022
Podeli : Poruku saučešća za porodicu i poslednji pozdrav za Sinišu Mihajlovića uputio je i jedan od najboljih sportista svih vremena Novak Đoković. Najbolji srpski sportista svih vremena ostavio je poruku na svom Instagram profilu. – Počivaj u… »
Legende se ređale, suze tekle: Prošao prvi dan bez Mihe

Legende se ređale, suze tekle: Prošao prvi dan bez Mihe

Nova 17.12.2022
Siniša Mihajlović, jedan od najboljih srpskih fudbalera i trenera, preminuo je u petak u 54. godini. Veliki majstor fudbala, za mnoge „Bog slobodnih udaraca“ izgubio je borbu sa leukemijom. Čovek koji je bio deo možda i najpoznatijeg gola u… »
I Novak Đoković se oprostio od mihe: Tvoj trag je neizbrisiv!

I Novak Đoković se oprostio od mihe: Tvoj trag je neizbrisiv!

Hot sport 17.12.2022
Novak Đoković je ostavio emotivnu poruku Najbolji srpski sportista u istoriji i najveći teniser svih vremena obratio se povodom smrti voljenog Siniše Mihajlovića. View this post on Instagram A post shared by Novak Djokovic (@djokernole) „Počivaj u… »
Partizan se minutom ćutanja oprostio od Siniše Mihajlovića

Partizan se minutom ćutanja oprostio od Siniše Mihajlovića

Politika 17.12.2022
Utakmica 14. kola Evrolige između Partizana i Efesa u Štark Areni počela je minutom ćutanja u čast pokojnog Siniše Mihajlovića, a među navijačima crno-belih osvanuo je transparent „Siniša, počivaj u miru”. „Prerano nas je napustila… »
Sinisa tira la bomba: Zbog velikog Mihe svi znaju šta znače ove reči na italijanskom - kakva je to levica bila!

Sinisa tira la bomba: Zbog velikog Mihe svi znaju šta znače ove reči na italijanskom - kakva je to levica bila!

Mondo 17.12.2022
Lacio ne zaboravlja jednog od svojih najboljih igrača u istoriji. Lacio ne zaboravlja jednog od svojih najboljih igrača u istoriji. Siniša Mihajlović preminuo je u petak u Rimu, gde je za mnoge ostao zauvek simbol moćnog Lacija. Iako je u Crvenoj… »
„Slomljenog srca voli te brat“: Sale Đorđević se emotivnom porukom oprostio od Mihajlovića

„Slomljenog srca voli te brat“: Sale Đorđević se emotivnom porukom oprostio od Mihajlovića

Nova 17.12.2022
Bivši selektor slomljen. Aleksandar Đorđević, bivši selektor košarkaške reprezentacije Srbije i trener Virtusa iz Bolonje u vreme kada je na klupi fudbalskog tima iz ovog grada sedeo Siniša Mihajlović, oprostio se od tragično preminule fudbalske… »
Italijanski milioner se čuo sa Mihom pred smrt: „Zajedno smo plakali“

Italijanski milioner se čuo sa Mihom pred smrt: „Zajedno smo plakali“

Nova 17.12.2022
Đanluka Vaki, italijanski milioner, ekonomista i plejboj, sugeriše da je jedan od poslednjih ljudi koji se čuo sa Sinišom Mihajlovićem. Proslavljeni srpski fudbaler preminuo je u petak u bolnici u Rimu, dva meseca pre 54. rođendana. Italijanski… »
Željko Pantelić: Siniša Mihajlović je bio frajer – i kao igrač i kao čovek

Željko Pantelić: Siniša Mihajlović je bio frajer – i kao igrač i kao čovek

Nova 17.12.2022
"Sve bih opet isto radio, čak i greške, jer ne postoje savršeni životi i oni bi, takođe, bili dosadni. Ako sam danas ovo što jesam, to je zahvaljujući greškama. Živeo sam ovih 50 godina kao što sam i želeo." Ovako je govorio jedan od najboljih… »
Stigao i Novakov oproštaj od Mihajlovića

Stigao i Novakov oproštaj od Mihajlovića

Sportske.net 17.12.2022
Najbolji srpski teniser svih vremena Novak Đoković uputio je oproštajnu poruku povodom smrti Siniše Mihajlovića. U red mnogobrojnih koji su se oglasili nakon odlaska Siniše Mihajlovića na večni počinak stao je i Novak Đoković. "Počivaj u miru… »
Đoković uputio Mihi oproštajnu poruku

Đoković uputio Mihi oproštajnu poruku

N1 Info 17.12.2022
Poruku saučešća za porodicu i poslednji pozdrav za Sinišu Mihajlovića uputio je i jedan od najboljih sportista svih vremena Novak Đoković. Najbolji srpski sportista svih vremena ostavio je poruku na svom Instagram profilu. – Počivaj u miru,dragi… »
"Bio si ratnik i u najtežoj borbi!" Holanđanin o Mihi: Opraštam se od tebe moj prijatelju sa ogromnim poštovanjem i…

"Bio si ratnik i u najtežoj borbi!" Holanđanin o Mihi: Opraštam se od tebe moj prijatelju sa ogromnim poštovanjem i…

Večernje novosti 17.12.2022
BIVŠI holandski reprezentativac Klarens Sedorf oprostio se od Siniše Mihajlovića rečima da je odlazak nekadašnjeg srpskog fudbalera i trenera ostavio duboku prazninu u životu. Foto arhiva Novosti Miha je preminuo juče u 54. godini posle… »
"Siniša zauvek": Italija plače za Mihom - pogledajte naslovnice najtiražnijih dnevnih novina (foto)

"Siniša zauvek": Italija plače za Mihom - pogledajte naslovnice najtiražnijih dnevnih novina (foto)

Večernje novosti 17.12.2022
SINIŠA Mihajlović bio je veoma cenjen i poštovan u Italiji. Naslovne strane tamošnje štampe popunjene su porukama oproštaja od čoveka koji je ostavio veliki trag u fudbalu na čizmi. FOTO: M. Ostojić Zbog svega što je postigao kao igrač i trener… »
Novak Đoković o smrti Mihajlovića: " Počivaj u miru dragi moj Siniša, hvala na svemu"

Novak Đoković o smrti Mihajlovića: " Počivaj u miru dragi moj Siniša, hvala na svemu"

Večernje novosti 17.12.2022
SVET sporta tuguje nakon smrti jednog od najboljih fudbalera koje je Srbija imala - Siniše Mihajlovića. Tim povodom oglasio se i Novak Đoković. Foto M. Vukadinović Najbolji teniser svih vremena, Novak Đoković oglasio se nakon smrti legendarnog… »
„Šta da ti kažem, sine?“ Supruga otkrila potresno pismo koje je Balašević poslao Mihajloviću kad se razboleo

„Šta da ti kažem, sine?“ Supruga otkrila potresno pismo koje je Balašević poslao Mihajloviću kad se razboleo

Nova 17.12.2022
Đorđe Balašević poslao je pismo Siniši Mihajloviću kada je objavljeno da se razboleo, sada kada nakon tako kratkog vremena nema obojice ove reči bole još više. Siniša Mihajlović, jedan od najboljih srpskih fudbalera i trenera svih vremena… »
Svi koji žele da se oproste od Mihe: Fubdalski klub Crvena zvezda otvorio knjigu žalosti povodom smrti Siniše Mihajlovića

Svi koji žele da se oproste od Mihe: Fubdalski klub Crvena zvezda otvorio knjigu žalosti povodom smrti Siniše Mihajlovića

Blic 17.12.2022
U Muzeju FK Crvena zvezda otvorena je knjiga žalosti za sve koji žele da se oproste od legendarnog igrača crveno-belih Siniše Mihajlovića, koji je preminuo juče u bolnici u Rimu posle teške borbe sa leukemijom. Knjiga žalosti biće otvorena u… »
"Siniša, tvoj trag je neizbrisiv!" Novak se ovom fotografijom i emotivnom porukom oprostio od velikog Mihe!

"Siniša, tvoj trag je neizbrisiv!" Novak se ovom fotografijom i emotivnom porukom oprostio od velikog Mihe!

Mondo 17.12.2022
Novak je izjavio saučešće porodici Mihajlović i ostavio emotivnu poruku koja dokazuje veličinu preminulog Siniše. Novak je izjavio saučešće porodici Mihajlović i ostavio emotivnu poruku koja dokazuje veličinu preminulog Siniše. Ceo fudbalski i… »
Ovde će počivati Siniša Mihajlović: Poznati detalji sahrane fudbalske legende

Ovde će počivati Siniša Mihajlović: Poznati detalji sahrane fudbalske legende

Nova 17.12.2022
Poslednji pozdrav fudbalskoj legendi. Fudbalski svet je potresla tragična vest o smrti Siniše Mihajlovića. Legenda Crvene zvezde i srpskog fidbala je u petak izgubila borbu sa opakom bolešću koja se ponovo vratila, ali ovoga puta nije bilo spasa… »
Oglasila se doktorka Siniše Mihajlovića: Najagresivnija bolest sa kojom sam se suočila

Oglasila se doktorka Siniše Mihajlovića: Najagresivnija bolest sa kojom sam se suočila

Vesti online 17.12.2022
Vest o preranoj smrti Siniše Mihajlovića zavila je u crno pored Srbije i celu Italiju. Jedna od posebno važnih žena koja takođe tuguje zbog odlaska srpskog fudbalera je Frančeska Bonifaci, Sinišina doktorka, koja je istakla da je bolest slavnog… »
Cenjen, voljen, poštovan u celom svetu – Miha: Gazeta naslovnu stranu posvetila Siniši! (foto)

Cenjen, voljen, poštovan u celom svetu – Miha: Gazeta naslovnu stranu posvetila Siniši! (foto)

Hot sport 17.12.2022
Gest vredan divljenja! Baš onako kako dolikuje jednom velikanu, posebnom čoveku, najpoznatiji italijanski sportski list Gazzetta dello Sport posvetio je Siniši Mihajloviću čitavu naslovnu stranu. Takvo poštovanje zaslužilo je malo ljudi, pogotovo… »
Italijanske novine: Addio grande Siniša

Italijanske novine: Addio grande Siniša

N1 Info 17.12.2022
Sve italijanske sportske novine se ove subote opraštaju od Siniše Mihajlovića. Svaka naslovna stranica posvećena je velikom igraču i treneru koji je preminuo u petak nakon što je nažalost izgubio borbu sa leukemijom. Veliki trag je Siniša… »
Siniša Mihajlović bio je prijatelj Cece Ražnatović, a ona se ovako oprostila od njega FOTO

Siniša Mihajlović bio je prijatelj Cece Ražnatović, a ona se ovako oprostila od njega FOTO

Nova 17.12.2022
Oglasila se na Instagramu. Pevačica Ceca Ražnatović reagovala je na društvenim mrežama na vest o smrti legendarnog fudbalera Siniše Mihajlovića koji je u petak izgubio bitku sa leukemijom. Ona je na Instagramu objavila Mihajlovićevu fotografiju i… »
‘Šta da ti kažem, sine? Čekam proleće da te vidim s plavim čuperkom’: Balaševićeva supruga objavila pismo koje je…

‘Šta da ti kažem, sine? Čekam proleće da te vidim s plavim čuperkom’: Balaševićeva supruga objavila pismo koje je…

Hot sport 17.12.2022
Srceparajuća por U petak je ceo svet pogodila tužna, tragična vest. U 53. godini napustio nas je jedan od najboljih srpskih fudbalera i trenera svih vremena, Siniša Mihajlović. Koliko je veliki pobednik bio najbolje govori činjenica da je u dva… »
Balaševićevo pismo Mihi: Sve ovo ružno se računa samo kao „zaustavno vreme“…

Balaševićevo pismo Mihi: Sve ovo ružno se računa samo kao „zaustavno vreme“…

N1 Info 17.12.2022
Đorđe Balašević poslao je pismo Siniši Mihajloviću kada je objavljeno da se razboleo, a na društvenim mrežama supruga legendarnog kantautora to je i objavila. Siniša Mihajlović, jedan od najboljih srpskih fudbalera i trenera svih vremena… »
FOTO „Nemoguće je prihvatiti sve ovo“: Mlađa ćerka Mihajlovića napisala pismo o bolu i ljubavi

FOTO „Nemoguće je prihvatiti sve ovo“: Mlađa ćerka Mihajlovića napisala pismo o bolu i ljubavi

Nova 17.12.2022
Mlađa ćerka Siniše Mihajlovića Virdžinija oprostila se od prerano preminulog oca. Virdžinija je objavila pismo i niz fotografija na Instagramu. „Teško je tata. Teško je. U ovom trenutku ogromne patnje treba mi samo tvoj zagrljaj. Ne bilo kakav… »
Potresna fotografija iz bolnice i tužna poruka mihine druge ćerke: ‘Tata, teško je! Treba mi samo tvoj zagrljaj!’ (foto)

Potresna fotografija iz bolnice i tužna poruka mihine druge ćerke: ‘Tata, teško je! Treba mi samo tvoj zagrljaj!’ (foto)

Hot sport 17.12.2022
‘Moje srce je danas slomljeno, razbijeno. Nikada se nećemo razdvojiti!’ Tužne fotografije i oproštajne poruke ređaju se jedna za drugom. Tuga. Tišina. Niko nije verovao u ovakav scenario. Kristalno je jasno šta za srpski narod predstavlja ime… »
Dirljiv oproštaj mihine ćerke od "tate superheroja": Strašna slika i divna poruka: Hoću samo tvoj zagrljaj! (foto)

Dirljiv oproštaj mihine ćerke od "tate superheroja": Strašna slika i divna poruka: Hoću samo tvoj zagrljaj! (foto)

Mondo 17.12.2022
Nakon supruge Arijane i ćerke Viktorije, sada se oglasila i druga ćerka Siniše Mihajlovića Virdžinija. Nakon supruge Arijane i ćerke Viktorije, sada se oglasila i druga ćerka Siniše Mihajlovića Virdžinija. Siniša Mihajlović je bio veliki… »
Dirljiv tekst supruge Siniše Mihajlovića: Kada više ne budeš deo mene...

Dirljiv tekst supruge Siniše Mihajlovića: Kada više ne budeš deo mene...

Euronews 17.12.2022
Arijana Rapaćoni Mihajlović, supruga Siniše Mihajlovića, oglasila se prvi put nakon smrti supruga. Ona je na društvenim mrežama objavila fotografiju sa Sinišom Mihajlovićem. "Kad više ne budeš deo mene, iseći ću mnoge zvezdice iz sećanja… »
Dirljiva poruka mihine mlađe ćerke: Previše boli, moje srce je slomljeno (foto)

Dirljiva poruka mihine mlađe ćerke: Previše boli, moje srce je slomljeno (foto)

Večernje novosti 17.12.2022
VEST da je preminuo Siniša Mihajlović potresla je ceo fudbalski svet, ali i mnoge koji nisu bili zaljubenici u najvažniju sporednu stvar na svetu. Od velikog čoveka oprostila se njegova mlađa ćerka Virdžinija. Foto N. Skenderija Na Instagramu je… »
"Šta da ti kažem, sine?" Olja Balašević objavila potresno pismo koje je Đole poslao Mihajloviću - "Idemo dalje, rumeni…

"Šta da ti kažem, sine?" Olja Balašević objavila potresno pismo koje je Đole poslao Mihajloviću - "Idemo dalje, rumeni…

Večernje novosti 17.12.2022
ĐORĐE Balašević poslao je pismo Siniši Mihajloviću nakon što je objavljeno da se razboleo. Sada, kada nakon relativno tako kratkog vremena nema obojice ove reči su još potresnije. Foto: Novosti Olivera Balašević, supruga Đorđa Balaševića… »
Arijana se oprostila od voljenog mihe: Sinišina supruga poslala poruku koja slama srce! (foto)

Arijana se oprostila od voljenog mihe: Sinišina supruga poslala poruku koja slama srce! (foto)

Hot sport 17.12.2022
Fotografijom sa osmehom na licima podsetila je na najlepše dane koje su proveli zajedno! Ceo svet u petak je zatekla vest o preranoj smrti legendarnog srpskog fudbalera i trenera, Siniše Mihajlovića. Čuveni ‘bombarder’ sa najboljom levicom na… »
As bolonje skrhan bolom: ‘Odgajio si me kao čoveka i kao fudbalera, ostvario si sve moje snove! Počivaj u miru lave!’…

As bolonje skrhan bolom: ‘Odgajio si me kao čoveka i kao fudbalera, ostvario si sve moje snove! Počivaj u miru lave!’…

Hot sport 17.12.2022
Samo još jedan dokaz koliko je bio voljen i cenjen od strane svojih igrača! Ceo svet, i to ne samo onaj ‘fudbalski’, tuguje zbog preranog odlaska Siniše Mihajlovića. Heroj Crvene zvezde, idol svakog navijača crveno-belih, proslavljeni… »
"Teško je rečima se oprostiti od ljudske gromade": Saša Đorđević se potresnom porukom oprostio od velikog prijatelja

"Teško je rečima se oprostiti od ljudske gromade": Saša Đorđević se potresnom porukom oprostio od velikog prijatelja

Večernje novosti 17.12.2022
SPORTSKI svet tuguje zbog smrti velikog čoveka i fudbalera Siniše Mihajlovića. Ove tužne vesti teško su pale i njegovom dugogodišnjem prijatelju Aleksandru Đorđeviću. Foto: N. Paraušić Sale je potpuno slomljen nakon što je saznao da je Miha… »
FOTO Oglasila se Arijana Mihajlović: Nakon najteže noći u životu napisala dirljivu poruku Siniši

FOTO Oglasila se Arijana Mihajlović: Nakon najteže noći u životu napisala dirljivu poruku Siniši

Nova 17.12.2022
Arijana Mihajlović je uspela da pronađe snagu da se obrati javnosti u najtežim trenucima. Čitava planeta plače za velikim Sinišom Mihajlovićem, koji je ostavio veliki trag u srpskom, ali i svetskom fudbalu. Arijana je decenijama bila prava podrška… »
Javila se mihina supruga, ova poruka cepa dušu! Postavila predivnu sliku, pa poručila: Kad ne budeš deo mene... (foto)

Javila se mihina supruga, ova poruka cepa dušu! Postavila predivnu sliku, pa poručila: Kad ne budeš deo mene... (foto)

Mondo 17.12.2022
Arijana Mihajlović se oglasila prvi put posle smrti svog supruga Siniše. Arijana Mihajlović se oglasila prvi put posle smrti svog supruga Siniše. Nakon smrti Siniše Mihajlovića oglasila se prvo njegova porodica zvaničnim saopštenjem za javnost, a… »
Trener Partizana osvrnuo se na poruku navijača predsedniku kluba Ostoji Mijailoviću: Sačekajte kraj sezone

Trener Partizana osvrnuo se na poruku navijača predsedniku kluba Ostoji Mijailoviću: Sačekajte kraj sezone

Danas 17.12.2022
Trener Partizana Željko Obradović posle meča 14. kola Evrolige u kojem je njegov tim pobedio Efes (82:79) osvrnuo se i na transparent koji su istakli navijači crno-belih. Pristalice Partizana su nacrtale crno-belo srce i znak da je ono važnije od… »
Ovo slama srca: Oglasila se utučena ćerka Siniše Mihajlovića - emotivna poruka svom ocu, heroju i velikoj ljubavi

Ovo slama srca: Oglasila se utučena ćerka Siniše Mihajlovića - emotivna poruka svom ocu, heroju i velikoj ljubavi

Večernje novosti 17.12.2022
FUDBALSKU planetu potresla je vest da je legendarni Siniša Mihajlović preminuo u 53. godini života. Iza sebe je ostavi suprugu Arijanu, i petoro dece, koji su mu bili podrška do poslednjih trenutaka života. Foto: Printskrin/instagram/vickymiha… »
"Hvala ti, Siniša!" Fudbalski savez Crne Gore se oprostio od Mihajlovića i podsetio na malo poznat detalj

"Hvala ti, Siniša!" Fudbalski savez Crne Gore se oprostio od Mihajlovića i podsetio na malo poznat detalj

Večernje novosti 16.12.2022
Fudalski savez Crne Gore, čiji je predsednik Dejan Savićević, oprostio se od velikana i nekadašnjeg "Dejinog" saborca, Siniša Mihajlovića. Foto M. Vukadinović Na sajtu Saveza objavljeno je da je srpski fudbaler preminuo danas u 53. godini života… »
Kako je Siniša Mihajlović govorio o Hrvatima, Srbima, Gotovini, Arkanu, Dinamu i ratu u bivšoj Jugoslaviji

Kako je Siniša Mihajlović govorio o Hrvatima, Srbima, Gotovini, Arkanu, Dinamu i ratu u bivšoj Jugoslaviji

Danas 16.12.2022
Povodom smrti Siniše Mihajlovića zagrebački dnevni list „Sportske novosti“ ponovo su objavile intervju sa legendarnim srpskim fudbalerom iz 2013. godine. U martu te godine u Zagrebu su se sastale reprezentacije Hrvatske i Srbije, na čijoj klupi je… »
Navijači Partizana se oprostili od Mihajlovića u Areni: „Siniša, počivaj u miru“

Navijači Partizana se oprostili od Mihajlovića u Areni: „Siniša, počivaj u miru“

Danas 16.12.2022
Košarkaši Partizana u 14. kolu Evrolige pobedili su Efes (82:79), a pre meča odata je počast Siniši Mihajloviću. U „Areni“ je pred početak meča bio minut ćutanja za Sinišu, koji je tokom igračke karijere bio u Crvenoj zvezdi. Navijači… »
Objavljeno vreme i mesto sahrane Siniše Mihajlovića

Objavljeno vreme i mesto sahrane Siniše Mihajlovića

Danas 16.12.2022
Legendarni srpski fudbaler i trener biće sahranjen u ponedeljak 19. decembra u Rimu na zahtev porodice. Mihajlović je već odavno veoma poštovan u Italiji, a preminuo je u bolnici u Rimu nakon žestoke borbe sa opakom bolešću. Preminuo Siniša… »
Piksi o Siniši Mihajloviću: Pamtiću te kao ljudsku gromadu

Piksi o Siniši Mihajloviću: Pamtiću te kao ljudsku gromadu

Danas 16.12.2022
Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi oprostio se od nekadašnjeg saigrača i prijatelja Siniše Mihajlovića. „Počivaj u miru, Siniša. Ostavio si neizbrisiv trag u svetu fudbala. Pamtiću te kao veliku ljudsku gromadu i kao nekoga ko… »

Vesti dana »