Povezane vesti

Ameri menjaju ploču: „Bila bi prava šteta da Novak Đoković ove godine ne dođe“

Ameri menjaju ploču: „Bila bi prava šteta da Novak Đoković ove godine ne dođe“

Hot sport 23.01.2023
Izgleda da sada žele Srbina Novak Đoković prošle godine uopšte nije mogao da se takmiči ni na jednom turniru u Sjedinjenim Američkim Državama zbog toga što nije vakcinisan protiv koronavirusa. U međuvremenu javnosti se obratio prvi čovek… »
Tomi Has: Bila bi šteta ako Đoković ne bi mogao da igra u Americi

Tomi Has: Bila bi šteta ako Đoković ne bi mogao da igra u Americi

Politika 23.01.2023
MELBURN – Direktor Mastersa u Indijan Velsu Tomi Has izjavio je danas u Melburnu da bi bila šteta ako srpski teniser Novak Đoković ne bi mogao da igra u SAD, pošto nije vakcinisan protiv koronavirusa, prenosi Rojters. Đoković bi mogao da propusti… »
Đoković: Želim da osvojim turnir, da napravim istoriju za sebe i svoj narod

Đoković: Želim da osvojim turnir, da napravim istoriju za sebe i svoj narod

Politika 23.01.2023
MELBURN – Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da želi da osvoji Australijan open da bi napravio istoriju za sebe, svoj narod i istoriju sporta. Đoković je ranije danas izborio plasman u četvrtfinale Australijan opena, pošto je… »
E, pa Srbi su to! Svet je dibidus zbunjen ponašanjem navijača Novaka Đokovića u Melburnu (video)

E, pa Srbi su to! Svet je dibidus zbunjen ponašanjem navijača Novaka Đokovića u Melburnu (video)

Večernje novosti 23.01.2023
NOVAK Đoković i Australijan open su pojmovi koje možda, kada je tenis u pitanju, i ne treba razdvajati. Ne zato što je Nole rekorder po broju titula koje je podigao kada je grend slem u Melburnu u pitanju, već što je sve više ljudi koji misle da… »
De Minor: Bilo je teško od samog početka, nisam znao šta da radim

De Minor: Bilo je teško od samog početka, nisam znao šta da radim

Politika 23.01.2023
MELBURN – Australijski teniser Aleks de Minor izjavio je da je razočaran eliminacijom od Srbina Novaka Đokovića u osmini finala Australijan opena. Đoković je danas posle nešto više od dva sata pobedio De Minora 6:2, 6:1, 6:2. „Malo sam… »
Nekad teniseri imaju prave povrede, a nekad... Đoković se branio, a onda se javio Amerikanac: Ne napadajte me zbog ovog!

Nekad teniseri imaju prave povrede, a nekad... Đoković se branio, a onda se javio Amerikanac: Ne napadajte me zbog ovog!

Mondo 23.01.2023
Novak podigao glas, a odmah se oglasio i Amerikanac! Novak podigao glas, a odmah se oglasio i Amerikanac! Novak Đoković igra povređen na Australijan openu, a posle pobede protiv domaćeg tenisera Aleksa De Minora, otvoreno je priznao da mu smeta što… »
Fric o Novaku: Nekad igrač pojača povredu da skine pritisak

Fric o Novaku: Nekad igrač pojača povredu da skine pritisak

Sport klub 23.01.2023
Podeli : Jedna od bitnijih tema u ovom trenutku na Australijen openu je povreda Novaka Đokovića. Svi su videli da je njemu bilo teško zbog povrede prepone, ali ni traga od teškoća nije bilo kada je Novak isprašio Aleksa De Minora. O tome se pričalo… »
Kirios oduševljen Novakom: “Kako sam ja pobedio ovog čoveka?”

Kirios oduševljen Novakom: “Kako sam ja pobedio ovog čoveka?”

Vesti online 23.01.2023
Nik Kirios propustio je Australijan open zbog povrede kolena, a samo nekoliko sati posle operacijem australijski teniser gledao je meč Novaka Đokovića i Aleksa De Minora i ostao oduševljen igrom srpskog tenisera. Pred početak prvog grend slema ove… »
Veleobrt zbog Đokovića! Direktor turnira u Indijan Velsu moli Bajdena da promeni odluku: "Sramota je, mora da igra tamo"

Veleobrt zbog Đokovića! Direktor turnira u Indijan Velsu moli Bajdena da promeni odluku: "Sramota je, mora da igra tamo"

Mondo 23.01.2023
Tomi Has traži od američkh vlasti da promene odluku i da dozvole Novak Đokoviću da igra na turnirima. Tomi Has traži od američkh vlasti da promene odluku i da dozvole Novak Đokoviću da igra na turnirima. Novak Đoković mora da igra na turnirima u… »
„Da li si još ljudsko biće“: Novinarka uštinula Đokovića (VIDEO)

„Da li si još ljudsko biće“: Novinarka uštinula Đokovića (VIDEO)

Danas 23.01.2023
„Brutalna“ igra srpskog tenisera protiv Aleksa de Monora ostavila je bez teksta sve posmatrače njegovog dvosatnog „plesa“ u osmini finala Australijan opena. Jedna od onih koja je bila zadivljena današnjom partijom Novaka Đokovića bila je i… »
Đoković napada titulu iz sve snage: „Želim da osvojim turnir, da napravim istoriju za sebe, svoj narod“

Đoković napada titulu iz sve snage: „Želim da osvojim turnir, da napravim istoriju za sebe, svoj narod“

Hot sport 23.01.2023
Potrudiće se da ispiše nove stranice teniske istorij Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da želi da osvoji Australijan open da bi napravio istoriju za sebe, svoj narod i istoriju sporta. Đoković je ranije danas izborio plasman u… »
„U moje povrede se sumnja, a ostali su žrtve“: Đoković najavio dalje padanje maski

„U moje povrede se sumnja, a ostali su žrtve“: Đoković najavio dalje padanje maski

Danas 23.01.2023
Srpski teniser i danas je morao da se određuje prema tuđim negativnim komentarima povrede koju vuče od početka ovogodišnjeg Australijen opena. “Sumnje ostavljam njima, ti koji sumnjaju, neka asumnjaju i dalje. Sumnja se samo u moje povrede, a kada… »
Direktor Indijan Velsa: "Ukinite pravila zbog Novaka!"

Direktor Indijan Velsa: "Ukinite pravila zbog Novaka!"

Sportske.net 23.01.2023
Direktor teniskog mastersa u Indijan Velsu Tomi Has rekao je danas da bi bila šteta ukoliko srpski teniser Novak Đoković ne bude mogao da uđe u Sjedinjene Američke Države, pošto nije vakcinisan protiv korona virusa. "U mojima očima bi bila šteta… »
Tomi Has: Bila bi šteta ako Đoković ne bi mogao da igra u SAD

Tomi Has: Bila bi šteta ako Đoković ne bi mogao da igra u SAD

Euronews 23.01.2023
Direktor Mastersa u Indijan Velsu Tomi Has izjavio je danas u Melburnu da bi bila šteta ako srpski teniser Novak Đoković ne bi mogao da igra u SAD, pošto nije vakcinisan protiv korona virusa, prenosi Rojters. Đoković bi mogao da propusti masterse u… »
Direktor mastersa: Šteta ako Đoković ne bude mogao da igra u Indijan Velsu i Majamiju

Direktor mastersa: Šteta ako Đoković ne bude mogao da igra u Indijan Velsu i Majamiju

Novi magazin 23.01.2023
Direktor teniskog mastersa u Indijan Velsu Tomi Has rekao je danas da bi bila šteta ukoliko srpski teniser Novak Đoković ne bude mogao da uđe u Sjedinjene Američke Države, pošto nije vakcinisan protiv korona virusa. "U mojima očima bi bila šteta… »
„Bilo bi lepo da se pravila ranije ukinu“: Direktoru Mastersa u Indijan Velsu krivo zbog verovatnog neučestvovanja…

„Bilo bi lepo da se pravila ranije ukinu“: Direktoru Mastersa u Indijan Velsu krivo zbog verovatnog neučestvovanja…

Danas 23.01.2023
Toni Has unapred žali zbog vrlo mogućeg izostanka nevakcinisanog osvajača 21. grend slema sa martovske ATP mini turneje. „U mojim očima bi bila šteta da on ne dođe na ove turnire (Indijan Vels i Majami), ili mu ne bude dozvoljeno da dođe“… »
Đoković: Samo se u moje povrede sumnja!

Đoković: Samo se u moje povrede sumnja!

Vesti online 23.01.2023
Novak Đoković kaže da ga samo dodatno motivišu sumnje u njegovu povredu zadnje lože. Prethodnih dana su se u pojedinim medijima pojavile takve tvrdnje, čak je i Tod Vudbridž rekao da Novak možda preuveličava… – Sumnje ostavljam njima, ti koji… »
Đoković: Samo se u moje povrede sumnja!

Đoković: Samo se u moje povrede sumnja!

N1 Info 23.01.2023
Novak Đoković kaže da ga samo dodatno motivišu sumnje u njegovu povredu zadnje lože. Sva dešavanja iz Melburna pratite u BLOGU UŽIVO na sajtu Sport kluba. Prethodnih dana su se u pojedinim medijima pojavile takve tvrdnje, čak je i Tod Vudbridž… »
"To će biti sramota" Direktor mastersa u Indijan Velsu tvrdi da čini sve da Novak Đoković nastupi na "petom grend slemu"

"To će biti sramota" Direktor mastersa u Indijan Velsu tvrdi da čini sve da Novak Đoković nastupi na "petom grend slemu"

Večernje novosti 23.01.2023
AMERIČKE vlasti neće do aprila razmatrati promenu propisa o ulasku u SAD u vezi sa vakcinisanjem protiv kovida, ali organizatori prvog mastersa sezone u Indijan Velsu čine sve da se među učesnicima nađe ime Novaka Đokovića. Tim povodom oglasio se… »
„Đoković ne igra isti sport kao mi ostali“

„Đoković ne igra isti sport kao mi ostali“

Sport klub 23.01.2023
Podeli : Nekadašnja sedma teniserka sveta Marion Bartoli bila je oduševljena nastupom Novaka Đokovića u četvrtom kolu Australijan opena. Sva dešavanja iz Melburna pratite u BLOGU UŽIVO na sajtu Sport kluba. Srbin je Aleksu De Minoru prepustio svega… »
Uradićemo sve da Đoković igra u Indijan Velsu

Uradićemo sve da Đoković igra u Indijan Velsu

Sport klub 23.01.2023
Podeli : Australijski open je teš prošao polovinu a već se razmišlja šta će se dešavati u nastavku sezone. Naravno, ključna tačka je da li će Vlada SAD promeniti propis o zabrani nevakcinisanim strancima da ulaze u tu zemlju. Sva dešavanja iz… »
De Minor: Mislim da nikada nisam igrao protiv boljeg

De Minor: Mislim da nikada nisam igrao protiv boljeg

Sport klub 23.01.2023
Podeli : Srpski teniser Novak Đoković bio je apsolutno nadmoćan protiv Australijanca Aleksa De Minora i plasirao se u četvrtfinale Australijan opena. De Minor je posle duela izjavio da je razočaran svojim nastupom, ali je i pohvalio devetostrukog… »
„Uradićemo sve da Đoković igra u Indijan Velsu“

„Uradićemo sve da Đoković igra u Indijan Velsu“

N1 Info 23.01.2023
Australijski open je teš prošao polovinu a već se razmišlja šta će se dešavati u nastavku sezone. Naravno, ključna tačka je da li će Vlada SAD promeniti propis o zabrani nevakcinisanim strancima da ulaze u tu zemlju. Sva dešavanja iz Melburna… »
Ne radi se to tako: Australijan open se odlučio na potez koji Novak Đoković nije zaslužio

Ne radi se to tako: Australijan open se odlučio na potez koji Novak Đoković nije zaslužio

Večernje novosti 23.01.2023
AUSTRALIJAN open ulazi u drugu, završnu nedelju nadmetalja, rezultati su mnoge iznenadili, ali i raspored onoga što sledi je prilično zanimljiv. Novak Đoković je i dalje na putu ka desetoj tituli, ali ga organizatori baš i nisu oduševili ovog… »

Vesti dana »