Povezane vesti

Roditelji dve devojčice i dečaka ubijenih u školi "Vladislav Ribnikar" svedočili na suđenju

Roditelji dve devojčice i dečaka ubijenih u školi "Vladislav Ribnikar" svedočili na suđenju

RTS 28.12.2023
U Višem sudu u Beogradu, svedočenjem roditelja dečaka i dve devojčice ubijenih 3. maja u OŠ "Vladislav Ribnikar", nastavljeno je suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je ubio devet vršnjaka i… »
"Kada sam ga pitala zašto je moj sin bio na njegovom spisku, rekao je ovo" Potresno svedočenje majke dečaka ubijenog u…

"Kada sam ga pitala zašto je moj sin bio na njegovom spisku, rekao je ovo" Potresno svedočenje majke dečaka ubijenog u…

Kurir 28.12.2023
Suđenje u Višem sudu u Beogradu, koje se vodi protiv osumnjičenog dečaka i njegovih roditelja, održano je danas, a svedočili su roditelji ubijene devojčice (13) koja je išla u razred sa osumnjičenim. Suzana Stanković Čikić rekla je da je njima… »
Majka učenice iz Ribnikara: 3. maj i dalje traje, nema 1. januara, nema 2024. godine

Majka učenice iz Ribnikara: 3. maj i dalje traje, nema 1. januara, nema 2024. godine

N1 Info 28.12.2023
Gordana Gavrić, majka učenice iz Osnovne škole Vladislav Ribnikar, u kojoj je 3. maja 13-godišnji K.K. ubio devet svojih vršnjaka i čuvara, kaže za N1 da 3. maj i dalje traje. Ona, komentarišući današnji tok suđenja porodici Kecmanović -… »
Svedočili roditelji ubijene dece u Ribnikaru: U sudnici svi plakali

Svedočili roditelji ubijene dece u Ribnikaru: U sudnici svi plakali

Telegraf 28.12.2023
Punomoćnih oštećenih porodica, Ognjen Božović, zatražio je da deo suđenja u kom će iskaze davati braća i sestre ubijene dece bude zatvoren za javnost. Parnični postupak po tužbi osam porodica ubijenih u masovnoj pucnjavi u Osnovnoj školi"… »
Videla sam dečaka ubicu u urgentnom centru Potresne reči majke devojčice iz Ribnikara:Prijateljica me zvala, pitala gde mi…

Videla sam dečaka ubicu u urgentnom centru Potresne reči majke devojčice iz Ribnikara:Prijateljica me zvala, pitala gde mi…

Kurir 28.12.2023
Danas je održano suđenje u Višem sudu u Beogradu, koje se vodi protiv osumnjičenog dečaka i njegovih roditelja, kao i OŠ "Vladislav Ribnikar", a ono će biti nastavljeno sutra. Na današnjem suđenju svedočili su roditelji ubijene dece koja su… »
"Iz stvari je ispala cedulja od moje ćerke" Zbog reči majke devojčice iz Ribnikara svi plakali: Samo sam pitala je li brzo…

"Iz stvari je ispala cedulja od moje ćerke" Zbog reči majke devojčice iz Ribnikara svi plakali: Samo sam pitala je li brzo…

Kurir 28.12.2023
Suđenje u Višem sudu u Beogradu, koje se vodi protiv osumnjičenog dečaka i njegovih roditelja, za danas je završeno, a nastavlja se sutra. Danas su svedočili roditelji ubijene devojčice (13) koja je išla u razred sa osumnjičenim. Oni su takođe… »
"Videla sam dečaka ubicu u urgentnom" Potresne reči majke ubijene devojčice u Ribnikaru: "Pitali su me gde mi je dete"

"Videla sam dečaka ubicu u urgentnom" Potresne reči majke ubijene devojčice u Ribnikaru: "Pitali su me gde mi je dete"

Mondo 28.12.2023
Danas je održano suđenje u Višem sudu u Beogradu koje se vodi protiv dečaka (14) koji je osumnjičen za masakr u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar". Danas je održano suđenje u Višem sudu u Beogradu koje se vodi protiv dečaka (14) koji je… »
Potresna svedočenja roditelja dece ubijene u Ribnikaru: Ćerku smo slali na lepe stvari, a roditelji ubice nisu znali da im…

Potresna svedočenja roditelja dece ubijene u Ribnikaru: Ćerku smo slali na lepe stvari, a roditelji ubice nisu znali da im…

Insajder 28.12.2023
Roditelji dece ubijene 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u četvrtak 28. decembra su po prvi put javno svedočili, i to u parničnom postupku koji su pokrenuli protiv dečaka ubice, njegovih roditelja, ali i škole. U Palati pravde, šest… »
„Kako da svojoj srednjoj ćerki kažem da joj je sestra mrtva“: Na današnjem suđenju svedočili i roditelji Katarine…

„Kako da svojoj srednjoj ćerki kažem da joj je sestra mrtva“: Na današnjem suđenju svedočili i roditelji Katarine…

Nova 28.12.2023
Na današnjem suđenju porodici dečaka ubice iz Osnovne škole "Vladislav Ribnikar", u parničnom postupku koji roditelji žrtava vode protiv njih i škole, govorili su i roditelji ubijene Katarine Martinović. Neutešni otac ispričao je da mu je… »
Svedočenje roditelja ubijene dece u školi "Ribnikar": K.K. je deci bio čudan, kao lik iz igrice kojim rukovodi računar

Svedočenje roditelja ubijene dece u školi "Ribnikar": K.K. je deci bio čudan, kao lik iz igrice kojim rukovodi računar

RTV 28.12.2023
BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem roditelja nekoliko ubijene dece 3. maja u OŠ "Vladislav Ribnikar", nastavljeno suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka, koji je u toj školi ubio… »
Roditelji ubijene dece u OŠ “Vladislav Ribnikar” svedočili na suđenju

Roditelji ubijene dece u OŠ “Vladislav Ribnikar” svedočili na suđenju

IndeksOnline 28.12.2023
BEOGRAD – U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem roditelja nekoliko ubijene dece 3. maja u OŠ “Vladislav Ribnikar”, nastavljeno suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka, koji je u toj školi… »
"Pronašla sam papirić sa njenom porukom": Potresno svedočenje majke male Katarine koja je ubijena u "Ribnikaru": "Poslednje…

"Pronašla sam papirić sa njenom porukom": Potresno svedočenje majke male Katarine koja je ubijena u "Ribnikaru": "Poslednje…

Blic 28.12.2023
Na suđenju roditeljima dečaka ubice iz OŠ "Vladislav Ribnikar" danas su govorili i roditelji Katarine Martinović, devojčice koja je bila jedna od žrtava masakra. Oni su, kao i roditelji ubijenih Ane Božović i Andrije Čikića pre njih, ispričali… »
Svedočenje roditelja ubijene dece u OŠ "Vladislav Ribnikar": Sudnica u suzama

Svedočenje roditelja ubijene dece u OŠ "Vladislav Ribnikar": Sudnica u suzama

Insajder 28.12.2023
U Višem sudu u Beogradu je u četvrtak 28. decembra svedočenjem roditelja jedne od ubijenih devojčica 3. maja u OŠ Ribnikar nastavljeno suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović, odnosno majke, oca i dečaka koji je u pomenutoj školi… »
"Tada su mi se srušile sve nade": Reči majke Andrije Čikića koji je ubijen u "Ribnikaru" kidaju dušu: "Čujem majku kako…

"Tada su mi se srušile sve nade": Reči majke Andrije Čikića koji je ubijen u "Ribnikaru" kidaju dušu: "Čujem majku kako…

Blic 28.12.2023
Na suđenju roditeljima dečaka ubice iz OŠ "Vladislav Ribnikar", nakon svedočenja roditelja ubijene Ane Božović, govorila je majka Andrije Čikića, žrtve pucnjave u školi. Tokom svedočenja majka dečaka Suzana Stanković Čikić je plakala, kao i… »
Svedočili roditelji dece na suđenju za masovno ubistvo u „Ribnikaru“

Svedočili roditelji dece na suđenju za masovno ubistvo u „Ribnikaru“

N1 Info 28.12.2023
U Višem sudu u Beogradu svedočenjem porodica žrtava masakra u Ribnikaru, nastavljeno je suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović - majke, oca i dečaka, koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet vršnjaka i… »
Svedočili roditelji dece na suđenju za masovno ubistvo u „Ribnikaru“

Svedočili roditelji dece na suđenju za masovno ubistvo u „Ribnikaru“

Nedeljnik 28.12.2023
U Višem sudu u Beogradu svedočenjem porodica žrtava masakra u Ribnikaru, nastavljeno je suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović – majke, oca i dečaka, koji je 3. maja u Osnovnoj školi „Vladislav Ribnikar“ ubio devet vršnjaka… »
Završeno suđenje roditeljima dečaka-ubice! Advokat Božović: "Žao mi je što kamere danas nisu mogle da budu u sudnici"…

Završeno suđenje roditeljima dečaka-ubice! Advokat Božović: "Žao mi je što kamere danas nisu mogle da budu u sudnici"…

Kurir 28.12.2023
Suđenje u Višem sudu u Beogradu koje se vodi protiv osumnjičenog dečaka i njegovih roditelja, kao i OŠ "Vladislav Ribnikar" upravo je završeno, za danas svedočenje roditelja ubijene devojčice (13) koja je išla u razred sa osumnjičenim. Oni su… »
Roditelji dece ubijene u školi "Vladislav Ribnikar" svedočili na suđenju

Roditelji dece ubijene u školi "Vladislav Ribnikar" svedočili na suđenju

Radio 021 28.12.2023
U Višem sudu u Beogradu nastavljeno je suđenje u parničnom postupku protiv majke i oca dečaka koji je u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet učenika i čuvara i ranio još šest osoba. Suđenje je nastavljeno svedočenjem roditelja dece… »
Svi u sudnici su bili u suzama: Potresno svedočenje roditelja ubijene dece u Ribnikaru

Svi u sudnici su bili u suzama: Potresno svedočenje roditelja ubijene dece u Ribnikaru

Euronews 28.12.2023
Svedočenjem roditelja ubijene dece u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Višem sudu u Beogradu nastavljeno je suđenje u parničnom postupku protiv maloletnog K.K. i njegovih roditelja. Njih je tužilo 27 članova porodica žrtava za naknadu… »
U Višem sudu svedočili roditelji dece ubijene u OŠ „Vladislav Ribnikar“

U Višem sudu svedočili roditelji dece ubijene u OŠ „Vladislav Ribnikar“

Danas 28.12.2023
U zgradi Višeg suda u Beogradu danas je nastavljeno suđenje u parničnom postupku porodica ubijene u OŠ „Vladislav Ribnikar“ protiv roditelja dečaka ubice K. K. (14), a u nastavku ročišta, svedočili su roditelji stradalog Andrije Čikića. Pre… »
„Ujutru smo ga odvezli u školu, poslala sam mu poljubac i rekla ‘Dobro uči'“: Svedočila majka stradalog dečaka o…

„Ujutru smo ga odvezli u školu, poslala sam mu poljubac i rekla ‘Dobro uči'“: Svedočila majka stradalog dečaka o…

Nova 28.12.2023
U zgradi Višeg suda u Beogradu danas je nastavljeno suđenje u parničnom postupku porodica ubijene u OŠ "Vladislav Ribnikar" protiv roditelja dečaka ubice K. K. (14), a u nastavku ročišta, svedočili su roditelji stradalog Andrije Čikića. Pre njih… »
Suze u sudnici tokom svedočenja roditelja ubijene dece u Ribnikaru "Je l’ stvarno moja ćerka?"

Suze u sudnici tokom svedočenja roditelja ubijene dece u Ribnikaru "Je l’ stvarno moja ćerka?"

Mondo 28.12.2023
Svedočenje roditelja čija deca su ubijena u Ribnikaru. Svedočenje roditelja čija deca su ubijena u Ribnikaru. U zgradi Višeg suda u Beogradu danas je nastavljeno suđenje u parničnom postupku porodica ubijene u OŠ "Vladislav Ribnikar" protiv… »
Kupujem mu stvari, omiljene patike, perem i peglam da ga sahranim: Svedočenje majke dečaka ubijenog u Ribnikaru rasplakalo…

Kupujem mu stvari, omiljene patike, perem i peglam da ga sahranim: Svedočenje majke dečaka ubijenog u Ribnikaru rasplakalo…

Kurir 28.12.2023
Nakon pauze na suđenju u Višem sudu na red je došlo svedočenje roditelja ubijenog dečaka (13) koji je išao u razred sa dečakom ubicom iz OŠ "Vladislav Ribnikar". Njihovo svedočenje bilo je kako potresno, toliko da su se i sudija i svi svi… »
„Poslednji put sam ćerku poljubila 6. maja, kada smo identifikovali telo“: Svedočenje roditelja ubijene dece u…

„Poslednji put sam ćerku poljubila 6. maja, kada smo identifikovali telo“: Svedočenje roditelja ubijene dece u…

Nova 28.12.2023
U zgradi Višeg suda u Beogradu danas je nastavljeno suđenje u parničnom postupku porodica ubijene u OŠ "Vladislav Ribnikar" protiv roditelja dečaka ubice K. K. (14), a tokom pretresa potresna svedočenja izneli su roditelji Ivan i Ninela Božović… »
Cela sudnica u suzama: Potresno svedočenje oca devojčice koja je ubijena u "Ribnikaru" o bolu sa kojim živi: "Svet mi se…

Cela sudnica u suzama: Potresno svedočenje oca devojčice koja je ubijena u "Ribnikaru" o bolu sa kojim živi: "Svet mi se…

Blic 28.12.2023
Roditelji dece ubijene u pucnjavi u OŠ "Vladislav Ribnikar" svedoče na suđenju roditeljima dečaka ubice po privatnoj tužbi koju je podnelo 27 članova porodica ubijenih. Prvi koji je dao svoj iskaz i ispričao kroz šta prolazi od gubitka svog deteta… »
"Tada su mi saopštili da mi je dete ubijeno" Potresno svedočenje oca devojčice ubijene u Ribnikaru: Pozvala me u 8.33 i…

"Tada su mi saopštili da mi je dete ubijeno" Potresno svedočenje oca devojčice ubijene u Ribnikaru: Pozvala me u 8.33 i…

Kurir 28.12.2023
Na početku ročišta koje se vodi protiv osumnjičenog dečaka koji je 3. maja izvršio masakr u OŠ "Vladislav Ribnikar", kao i njegovih roditelja, i školske ustanove svedočila je porodica ubijene devojčice (11) koja je tog dana bila dežurna. Ivan… »
FOTO Palata pravde vrvi od ljudi, počinje suđenje roditeljima dečaka ubice iz „Ribnikara“

FOTO Palata pravde vrvi od ljudi, počinje suđenje roditeljima dečaka ubice iz „Ribnikara“

Nova 28.12.2023
U zgradi Višeg suda u Beogradu danas se nastavlja suđenje u parničnom postupku porodica ubijene u OŠ "Vladislav Ribnikar" protiv roditelja dečaka ubice, a veći broj njih već je pristigao u zgradu Palate pravde. Predviđeno je da suđenje počne u… »
Potresne scene u palati pravde: Roditelji dece ubijene u "Ribnikaru" stigli na sud: Govore o gubitku dece i onome kroz šta…

Potresne scene u palati pravde: Roditelji dece ubijene u "Ribnikaru" stigli na sud: Govore o gubitku dece i onome kroz šta…

Blic 28.12.2023
Suđenje roditeljima dečaka ubice iz OŠ "Vladislav Ribnikar" nastavlja se danas saslušanjem roditelja porodica Katarine Martinović i Ane Božović, devojčica koje su ubijene u pucnjavi u školi. Ovo ročište se odnosi na parnični postupak koji je… »
Suđenje dečaku ubici i njegovim roditeljima: Porodice ubijene dece stigle u Viši sud, susreti bili veoma dirljivi

Suđenje dečaku ubici i njegovim roditeljima: Porodice ubijene dece stigle u Viši sud, susreti bili veoma dirljivi

Kurir 28.12.2023
Porodice oštećene dece koja su brutalno ubijena u krvavom piru 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru došle su u Viši sud u Beogradu gde bi trebalo da se održi parnično ročište koje se vodi protiv osumnjičenog dečaka… »
Nastavak suđenja roditeljima dečaka ubice iz "ribnikara" Roditelji ubijenih devojčica danas pred sudom

Nastavak suđenja roditeljima dečaka ubice iz "ribnikara" Roditelji ubijenih devojčica danas pred sudom

Kurir 28.12.2023
Suđenje roditeljima dečaka ubice iz OŠ "Vladislav Ribnikar" biće nastavljeno danas saslušanjem roditelja devojčica koje su ubijene u pucnjavi u školi. Ovo ročište se odnosi na parnični postupak koji je usledio nakon prijave 27 članova porodica… »
Porodica dečaka ubice iz „Ribnikara“ danas oči u oči s roditeljima ubijene dece

Porodica dečaka ubice iz „Ribnikara“ danas oči u oči s roditeljima ubijene dece

Nova 28.12.2023
Pred Višim sudom u Beogradu danas se nastavlja suđenje u parničnom postupku 27 članova porodica ubijene dece iz Osnovne škole "Vladislav Ribnikar" protiv porodice dečaka ubice koji je ubio devetoro svojih drugara i radnika obezbeđenja. Za… »
U parnici protiv Kecmanovića danas svedoče članovi porodica ubijene dece

U parnici protiv Kecmanovića danas svedoče članovi porodica ubijene dece

Euronews 28.12.2023
U Višem sudu u Beogradu danas bi trebalo da se svedočenjem oštećenih nastavi suđenje u parničnom postupku protiv porodice Kecmanović - majke, oca i dečaka, koji je 3. maja u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio devet vršnjaka i čuvara i… »

Vesti dana »