Povezane vesti

Đere ispao i u dublu sa Vimbldona, on i Italijan uzeli samo tri gema na startu turnira

Đere ispao i u dublu sa Vimbldona, on i Italijan uzeli samo tri gema na startu turnira

Vesti online 02.07.2021
Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da se plasira u drugo kolo Vimbldona u konkurenciji dublova pošto je u paru sa italijanskim teniserom Đanlukom Magerom poražen od Rama i Salisburija sa 2:0 (6:1, 6:2). Posle ovog duela, na Vimbldonu je od srpskih… »
Đoković u osmini finala Vimbldona, korak bliži 20. Gren slemu

Đoković u osmini finala Vimbldona, korak bliži 20. Gren slemu

Radio 021 02.07.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković plasirao se u osminu finala Vimbldona, pošto je savladao Denisa Kudlu, rezultatom 3:0 u setovima. Đoković je do nove pobede na travnatom Gren slemu došao osvajajući setove sa 6:4, 6:3, 7:6. Kudla, koji je do… »
Ponadao se Kudla, ali Novak ide dalje!

Ponadao se Kudla, ali Novak ide dalje!

Sportske.net 02.07.2021
Prvi teniser sveta Novak Đoković plasirao se danas u osminu finala Vimbldona, pošto je u trećem kolu sa 3:0 savladao Amerikanca Denisa Kudlu, po setovima 6:4, 6:3, 7:6/9:7. U narednoj rundi, našeg tenisera očekuje duel sa 20. teniserom sveta… »
Novak šokirao Engleze: “Životinjska glad za pobedama? Odrastao sam sa vukovima!”

Novak šokirao Engleze: “Životinjska glad za pobedama? Odrastao sam sa vukovima!”

Vesti online 02.07.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u osminu finala Vimbldona pošto je sa 3:0 savladao Amerikanca Denisa Kudlu. Posle meča Đoković je odgovarao na pitanja voditelja programa, i na samom početku, istakao je koliko mu znači igranje na… »
Novak Đoković bolji od Denisa Kudle za osminu finala Vimbdona

Novak Đoković bolji od Denisa Kudle za osminu finala Vimbdona

Sportski žurnal 02.07.2021
Novak je bez većih problema dobio prva dva seta, onda je u trećem Kudla oduzeo servis srpskom teniseru i poveo sa 4:1, ali uspeo je Đoković da vrati brejk i da dođe do izjednačenja, pa je set „uveden“ u taj-brek u kome je Srbin slavio sa 9:4… »
Pokazao sam gde im je mesto, provocirali su me! Đoković nikad iskreniji posle psovanja publike - i ja sam čovek!

Pokazao sam gde im je mesto, provocirali su me! Đoković nikad iskreniji posle psovanja publike - i ja sam čovek!

Mondo 02.07.2021
Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije o psovkama i provokacijama iz publike na Vimbldonu. Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije o psovkama i provokacijama iz publike na Vimbldonu. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se… »
VIDEO Poen meča: Đoković se vratio udarcem iz špage

VIDEO Poen meča: Đoković se vratio udarcem iz špage

Nova 02.07.2021
Novak Đoković je savladao Denisa Kudlu sa 6:4, 6:3, 7:6(7), a susret su obeležila tri vanserijska poena. Treći od njih je bio na meč lopti. Gledali smo još jedan fantastičan meč, a Kudla je odigrao potpuno rasterećeno i uspeo da na momente… »
Pohod na titulu se nastavlja, Novak u četvrtom kolu Vimbldona: Amerikanac pružio dobar otpor u trećem setu!

Pohod na titulu se nastavlja, Novak u četvrtom kolu Vimbldona: Amerikanac pružio dobar otpor u trećem setu!

Hot sport 02.07.2021
Sigurna pobeda za srpskog tenisera. Novak Đoković se plasirao u četvrto kolo Vimbldona savladavši Denisa Kudlu. Rezultat je bio 3:0 (6:4, 6:3, 7:6), a naredni protivnik najboljem svetskom teniseru biće Kristijan Garin koji je bio bolji od Pedra… »
Novak „slomio“ Kudlu za osminu finala, sledi Garin

Novak „slomio“ Kudlu za osminu finala, sledi Garin

N1 Info 02.07.2021
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala Vimbldona. On je bio bolji od Denisa Kudle 6:4, 6:3, 7:6. Meč je trajao dva časa i 19 minuta. Sjajno je Kudla otvorio duel protiv Novaka i nije mu tako lako dozvolio da stigne do prvog brejka… »
"Duvajte mi ku***!" Novak pobesneo na publiku: Nikad sočnija psovka Đokovića, čuli su svi na Vimbldonu! (video)

"Duvajte mi ku***!" Novak pobesneo na publiku: Nikad sočnija psovka Đokovića, čuli su svi na Vimbldonu! (video)

Mondo 02.07.2021
Iznervirali su navijači Novaka Đokovića, pa je posle jednog poena sočno opsovao na Vimbldonu. Iznervirali su navijači Novaka Đokovića, pa je posle jednog poena sočno opsovao na Vimbldonu. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u osminu… »
Garin čeka Novaka ili Kudlu u osmini finala Vimbldona

Garin čeka Novaka ili Kudlu u osmini finala Vimbldona

Mozzart sport 02.07.2021
Čileanac posle skoro tri sata borbe savladao španskog tenisera Pedra Martineza i bukrao kartu za četvrto kolo. Novak Đoković je ukrstio koplja sa Denisom Kudlom u trećem kolu Vimbldona. Susret je počeo oko 16.30, a već je poznat teniser sa kojim… »

Vesti dana »

Srbiji Kup Rosarija

Srbiji Kup Rosarija

Sportski žurnal pre 1 satjoš 17 povezanih
Poljska podigla avione zbog ruskog napada na Ukrajinu

Poljska podigla avione zbog ruskog napada na Ukrajinu

Politika pre 1 satjoš 15 povezanih