Povezane vesti

„Novak može da se ‘izvuče’ zbog neverovatne mentalne snage“

„Novak može da se ‘izvuče’ zbog neverovatne mentalne snage“

Nova 07.01.2022
Novak Đoković se nalazi u pritvoru u Melburnu, gde u migrantskom hotelu čeka odluku suda povodom žalbe na ukidanje vize koja mu je prvobitno bila izdata. Novak je krenuo put Australije uz poruku da je dobio medicinsko izuzeće, ali ga je na aerodromu… »
Teniseri masovno ustali da podrže Novaka - s druge strane samo Nadal

Teniseri masovno ustali da podrže Novaka - s druge strane samo Nadal

Sportal blic 07.01.2022
Aktuelni prvi reket sveta, , i dalje se nalazi u zatočeništvu u "hotelu strave" u Melburnu. Oko celokupne situacije vezane za probleme oko ulaska u Melburn svetska mišljenja su podeljena. Svetski mediji uglavnom opravdavaju odluke koje je donela vlada… »
Asocijacija profesionalnih tenisera: Đoković je dobro, o svemu što mu se dešava sam će se izjasniti kada bude odlučio

Asocijacija profesionalnih tenisera: Đoković je dobro, o svemu što mu se dešava sam će se izjasniti kada bude odlučio

Danas 07.01.2022
Novak Đoković je dobro, a o svemu što mu se dašava sam će se izjasniti kada bude odlučio da to uradi, saopštila je danas Asocijacija profesionalnih tenisera, koju su osnovali najbolji igač sveta i Vasil Pospišil. Asocijacija profesionalnih… »
"Free Novak": Usijale se mreže, velika akcija Đokovićevih navijača

"Free Novak": Usijale se mreže, velika akcija Đokovićevih navijača

Sportal blic 07.01.2022
Srpski teniser nalazi se u Melburnu, gde čeka rasplet drame oko njegovog ulaska u Australiju. Novak je nakon dobijanja medicinskoh izuzeća krenuo put Australije, ali je nakon višesatnog zadržavanja na aerodromu njemu oduzeta viza i poručeno da će… »
Nova poruka Novaka Đokovića na Instagramu: Hvala Srbiji, hvala Bogu dragom!

Nova poruka Novaka Đokovića na Instagramu: Hvala Srbiji, hvala Bogu dragom!

Večernje novosti 07.01.2022
Foto: Profimedia Pored čestitke za Božić koju je Novak uputio, najbolji teniser sveta se zahvalio i na velikoj podršci koja mu ovih teških dana stiže sa svih strana. - Hvala mojoj porodici, familiji, Srbiji i svim dobrim ljudima širom sveta koji mi… »
Pojavio se dokaz! Procurio dokument koji pokazuje da su organizatori AO krivi za situaciju u kojoj se našao Novak

Pojavio se dokaz! Procurio dokument koji pokazuje da su organizatori AO krivi za situaciju u kojoj se našao Novak

Sportal blic 07.01.2022
se nalazi u nezavidnom položaju u Australiji, pošto je smešten u migracioni hotel, nakon što su tamošnje vlasti odlučile da mu povuku vizu. Dok čeka rasplet i odluku na žalbu koju je pred sudom podneo njegov advokatski tim, stižu informacije da… »
Pospešil uz Đokovića! Oglasio se Novakov prijatelj i saradnik: Ostani jak, brate moj!

Pospešil uz Đokovića! Oglasio se Novakov prijatelj i saradnik: Ostani jak, brate moj!

Sportal blic 07.01.2022
Srpski teniser i aktuelni prvi reket sveta, , nalazi se u "hotelu užasa" u Melburnu, dok čeka da bude deportovan u Srbiju. Podsetimo, Đoković je uspomoć medicinskog izuzeća dobio pravo da učestvuje na predstojećem Australijan openu, ali su mu… »
Novak Đoković će sam podeliti činjenice oko pritvora

Novak Đoković će sam podeliti činjenice oko pritvora

Sportski žurnal 07.01.2022
Asocijacija profesionalnih tenisera (PTPA), čiji je jedan od osnivača Novak Đoković, saopštila je da je najbolji teniser sveta nalazi u dobrom stanju i da je zatražio da mu dopuste da on lično podeli činjenice oko svog pritvora, kada on to… »
"Ako imaju problem što je Srbin, ja nemam": Novak Đoković dobio podršku iz Zadra!

"Ako imaju problem što je Srbin, ja nemam": Novak Đoković dobio podršku iz Zadra!

Večernje novosti 07.01.2022
FOTO: Printskrin/Tviter/AnonimuSerbia Mnogi su mu pružili podršku iz sveta sporta, politike, ali i obični građani. Juče su se ljudi okupili ispred Skupštine Srbije, danas je planirano novo okupljanje od 15.00 časova, a isto tako pristalica ima i u… »
Podrška Đokoviću iz zadra: “Nemamo problem što je Novak Srbin! Dapače, Hristos se rodi!“

Podrška Đokoviću iz zadra: “Nemamo problem što je Novak Srbin! Dapače, Hristos se rodi!“

Sportal blic 07.01.2022
Prvi reket sveta nalazi se u Melburnu, u hotelu za migrante. Nakon što mu je odbijena viza, srpski teniser je uložio žalbu i do odluke suda neće biti deportovan, a od tog momenta, njemu prisiže podrška sa svih strana sveta. Tako je u Zadru… »
Asocijacija profesionalnih tenisera: Đoković je dobro, oglasiće se kada on to odluči

Asocijacija profesionalnih tenisera: Đoković je dobro, oglasiće se kada on to odluči

Radio 021 07.01.2022
Novak Đoković se nalazi u dobrom stanju, potvrdili su iz Asocijacije profesionalnih tenisera (PTPA), čiji je on osnivač. PTPA se oglasio saopštenjem o situaciji u kojoj se našao najbolji teniser sveta, u kojem se ističe da je Đoković dobro i da… »
Zavareni prozori u hotelu užasa: Soba puna buba, azilanti koji vape za boljim sutra i Novak Đoković - ima li kraja…

Zavareni prozori u hotelu užasa: Soba puna buba, azilanti koji vape za boljim sutra i Novak Đoković - ima li kraja…

Sportal blic 06.01.2022
je apsolutna tema broj jedan na čitavoj planeti, a nema sumnje da je, posle odbijene vize, u centru pažnje i hotel u kojem Srbin boravi, koji je u najmanju ruku katastrofalan. Naime, najboljem teniseru sveta je određen smeštaj u hotelu za migrante i… »

Vesti dana »